• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.127

Poziomek

Rycerz
na pewno zmiencie nagrody w PB. nie gram dlugo, ale te nagrody sa lagodnie mowiac slabiutkie, patrzac ile czasu sil energii cale bractwo musi wlozyc. (konkretnie dajcie inne budynki)
 

Charlene

Szef kuchni
Mam nadzieję, że opcja podświetlania ścieżek będzie działała na aplikacji. W wersji beta była tylko w przeglądarce i mówiono, że ma być także na apce, więc zobaczymy. Nowa opcja ukrywania budynków w trybie przenoszenia - ciekawe jak to będzie działać, może tak jak budowanie ścieżki, gdzie budynki są mniej widoczne i bardziej widać kratki.
 

Ovocko

Rycerz
Na razie nie działa (w ogóle nie ma takiej opcji, ani w ustawieniach, ani po włączeniu trybu przenoszenia), a apka zaktualizowała mi się dzisiaj.
Zobaczymy, może we czwartek z aktualizacją na serwerach coś się zmieni
 

Magyrna

Zwiadowca
Jest czwartek, apka zaktualizowana, ekran ładowania pokazuje numer wersji 1.127 i nadal nie ma tej opcji ukrywania budynków... Może coś źle szukam, gdzie ona powinna być?
 

Poziomek

Rycerz
jezeli pojawily sie pierwszym osobom w am syrenie raje jako podstawki tzn ze w iglicy tez juz sa czy ciagle stonhenge?
 

Magyrna

Zwiadowca
Raport taktyczny:
1. Guzika ukrywania budynków nadal nie ma
2. Podstawka syrenek się robi
3. Iglica dała przed chwilą artefakt do stonehenge

Czyli wszystko ok :p
 

Magyrna

Zwiadowca
@jarq ok, dzięki :) A tak się zastanawiam, czy w IG nie myśleli żeby sobie z FoE przeszczepić do Elvenar ten mechanizm pozwalający ściągnąć całe miasto z planszy i stawiać od nowa? Bo ten guzik wydaje mi się krokiem w tym kierunku, ale takim malutkim i próbuję zgadnąć, z czego to wynika.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Niestety nie znam ich myśli a czasami z chęcią bym je poznał :D
 

Poziomek

Rycerz
ja bym chetnie taka opcje nawet platna w diamentach widzial, jak juz wspominalem, z czasem w miescie jest chaos bo staramy sie upchac wszystko aby nie marnowac kratek. a niestety iglica nie obdziela duza iloscia teleportow.
 
Do góry