• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.144

Reszty nie rozumiem :D
Ja nie rozumiem tego:
"Wyświetlanie produkcji zestawu budynków zostało ulepszone pod kątem klarowności: podstawowe produkcje są zawsze wyświetlane jako korzyści, natomiast wszystkie produkcje bonusowe (odblokowywane po aktywacji połączeń przy umieszczaniu zestawu) wyświetlane są osobno."

Moje pierwsze zastrzezenie jest takie, ze porownalem stan obecny wyswietlania produkcji roznych zestawow na serwerze live z serwerem beta, gdzie aktualizacja miala juz miejsce. W sposobie wyswietlania produkcji w zestawach na obu swiatach nie ma zadnych roznic, jest identyczny przed i po aktualizacji !!! Czyli nic sie nie zmienilo.
Po drugie, przeciez juz teraz w zestawach jest tak, ze produkcja podstawowa i produkcje bonusowe wyswietlane sa osobno, wiec nie za bardzo rozumiem, co tam mialoby sie zmienic i skad zapowiedz tej zmiany :) Z wyzej wymienionych wzgledow ta zapowiadana zmiana jest dla mnie kompletna zagadka, ale moze po prostu cos przeoczylem albo czegos nie dostrzegam.

EDIT:
komentarz do postu ponizej. Tak Serengeti, wiem, ze wczesniej produkcja w zestawach byla wyswietlana inaczej, ale obecna forme mamy juz od jakiegos czasu (mozna juz wrecz bylo zapomniec, ze kiedys wyswietlalo sie inaczej), a tu zmiana zapowiadana jest w nastepnej aktualizacji, wiec bylo dla mnie jasne, ze chodzi o osobna, nastepna zmiane.

Z pozostalych rzeczy zaliczanie teleportu jako zaklecia jest oczywiscie na plus :)
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
Ja nie rozumiem tego:
"Wyświetlanie produkcji zestawu budynków zostało ulepszone pod kątem klarowności: podstawowe produkcje są zawsze wyświetlane jako korzyści, natomiast wszystkie produkcje bonusowe (odblokowywane po aktywacji połączeń przy umieszczaniu zestawu) wyświetlane są osobno."

Moje pierwsze zastrzezenie jest takie, ze porownalem stan obecny wyswietlania produkcji roznych zestawow na serwerze live z serwerem beta, gdzie aktualizacja miala juz miejsce. W sposobie wyswietlania produkcji w zestawach na obu swiatach nie ma zadnych roznic, jest identyczny przed i po aktualizacji !!! Czyli nic sie nie zmienilo.

Zmieniło się. Tylko jakiś miesiąc temu albo i więcej ;)
Właśnie miałam zapytać, czy nowe podejście do tych informacji o zmianach ma polegać na tym, że będziemy je dostawać, i owszem, tylko z kilkutygodniowym poślizgiem ;)
#musztarda_po_obiedzie

A odnośnie samej tej zmiany. Wcześniej po najechaniu na element zestawu wyświetlało się, że dostanie się np. 2000 młotków i przy zbiorze dostawało się 2000 młotków. Po zmianie, po najechaniu kursorem wyświetla się, że element daje 750 młotków. A zbiera się 2000...
Żeby wiedzieć ile naprawdę produkcji się dostanie, trzeba wejść do środka elementu i sobie dodać poszczególne bonusy.
Nie wiem w czyjej głowie powstała myśl, że tak jest "klarowniej" ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
Aktualizacja jest do wersji 1.144 , ale w tekście jest , że w czwartek , czyli w trzech króli zaktualizują grę do wersji 1.00 , czyli podają co było kilkadziesiąt aktualizacji temu ?
 
Do góry