• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.151

Serengeti

Szef kuchni
A kiedy zostanie wprowadzona ta wcześniej obiecywana łatka, żeby gra przestała się zawieszać przy korzystaniu z Kupca?
Bo to już się robi mega uciążliwe. Grając intensywnie trzeba robić reload co parę minut :confused:
 

Deleted User - 198835

Guest
Mi jak nigdy zawiesza się gra na wszystkich światach podczas włączania jej
Wypróbowywałem edge , chrome i firefoxa - wszędzie ten sam problem i to ostatnio na małym mieście na pl3 i zaczyna często zawieszać się podczas przechodzenia do mapy , lub innego gracza , więc po aktualce spodziewam się , że nie pogram sobie , jak tendencja będzie szła w tą samą stronę biorąc pod uwagę , że z każdą aktualką wklepują kilka błędów w bonusie
Uffffff - ponarzekałem sobie ;)
 

Birma200

Zwiadowca
A kiedy zostanie wprowadzona ta wcześniej obiecywana łatka, żeby gra przestała się zawieszać przy korzystaniu z Kupca?
Bo to już się robi mega uciążliwe. Grając intensywnie trzeba robić reload co parę minut :confused:
A ja myślałam, że to wina mojego kompa, a skoro już tak się zawiesza na kupcu, to pocieszające, że nie jestem odosobniona... xD ;D
Ech..., taki żarcik..., tak, to bardzo irytujące... , i tak, na wszystkich trzech światach... :(
 

Poziomek

Rycerz
chcialem sie dopytac moze ktos tez tak ma. Wchodze nie wazne w co, czasem kupiec, czasem cud, czasem am , czasem do tworzenia wojska - i i ekran jakby lekko ciemnieje - gra sie jakby wiesza , pomaga jedynie odswiezenie i znowu smiga, - wystepowanie ? roznie czasem 2x w ciagu krotkiego czasu, czasem caly dzien nie, / Czyscilem cache, cookisy i inne rzeczy z elvenarem (bo cos takiego dzieje sie w elveranrze. Musze sprawdzic czy na innych przegladarkach poza FF takze, bo wtedy to sugerowaloby jakis problem (byc moze po stronie tworcow gry).
 

stapa11

Rozbójnik
Poziomek, u mnie to samo na Chrome. Wydaje mi się, że próbuje się połączyć z serwerem, a jak mu nie idzie, to 'wisi'.
Pewnie trzeba jakieś 'retry' zaimplementować.
Póki co jest to tak sporadyczne, że nie dałem rady zarejestrować dokładnego scenariusza.
 

Avintia

Wędrowiec
Dodam swój grosik w temacie zawieszania gry.
Używam Linux Mint oraz Opera i Mozilla FF i mam podobne problemy.
Więc chyba można założyć, że to nie OS, i nie przeglądarki użytkowników ale wina jest po stronie Inno Games.
 

Poziomek

Rycerz
wszystko zaczelo sie tak z mojej obserwacji okolo 2 aktualizacji temua moze i troszke wczesniej - jakos nie zwracalem uwagi - wtedy. I poczatkowo sadzilem ze to moze wina komputera? ze moze wina przegladarki, ale teraz widze ze wiecej osob ma rozne przypadlosci z gra. Oczywiscie kazda przegladarke jaka mam i uzywam , mam z aktualizowana .
 

Deleted User - 198835

Guest
U mnie też tak się wiesza jak u Poziomka - korzystam z chrome , edge i firefoxa na kompie z win11 a i na lapku z Win10 to samo się dzieje na tych samych przeglądarkach
Ale z tego , co Chris pisze , to międzynarodowy problem
 

Poziomek

Rycerz
dlatego to jest kolejny argument ze jednak zmiany dotyczace for by sie przydaly. Bo mi by do glowy nie przyszlo latac po niem angielskim czy innym forum i patrzec kto co zglosil i jaki ma status - U nas nie pojawila sie zadna wzmianka od tworcow ze takowy problem istnieje (a szkoda), i pewnie bysmy mogli sie produkowac jeszcze kolejne 1-2 3 dni nim Mod lub inna osoba funkcyjna nie napisala by ze wiedza o tym i sa w trakcie naprawiania:)
 

Tajniakos

Paladyn
Niestety u mnie te zawiechy z ciemnieniem obrazu wymuszają w większości przypadków relog gry. Sporadyczne są przypadki, że gra rusza sama dalej. Do tej pory obstawiałem problem laptopa ze zrzutem pamięci ale widząc, że problem nie dotyczy tylko mnie cieszy to, że nad tym już pracują :)
 
Do góry