• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.160

BlossomValvi

Łucznik
Muszę przyznać ze liczba poprawek jest jak na IG imponująca i faktycznie można to nazwać aktualizacją.

Cieszę się z odsunięcia opcji usuń konto w apce bo już pare razy to wybrałem podczas przelogowywania

Tak samo się cieszę ze w końcu podczas multiwalk kolejność wojska nie będzie się zmieniać, choć i w apce by się to przydało

I jestem ciekaw jaki będzie zysk ze sprzedaży wspomagaczy
 

Charlene

Szef kuchni
Mam aktualkę na apce i na pewno na plus jest teraz wyświetlanie dokładniejszych ilości surowców, które mamy.
Miałam wspomagacze ze starszych epok, więc niestety nie sprawdziłam co się zyskuje przy ich sprzedaży.
Zmiana kolejności receptur jakoś mi się nie podoba :/ pewnie kwestia przyzwyczajenia.
Nie wiem czemu zostały przeniesione w badaniach symbole rozdziałów z dołu na górę, wolałam wersję dolną.
Ile razy mnie wkurzał ten przycisk z usunięciem konta, ponieważ oczywiście potrafiłam na niego kliknąć, więc fajnie, że jest niżej, ale i tak powinien być w innej zakładce.
Czekam na poprawienie czasu robienia receptur w AM, bo na Becie jest, a na Live się nie mogę doczekać :/
EDIT: @jarq może by tak naprawić wyświetlanie ikonek Kupca na apce? Ikonka ,, Zbierz" nachodzi na strzałkę rozwijającą pozostałe zakładki i nie da się wejść bezpośrednio na zbiór, tylko trzeba to zrobić przez inne zakładki :/
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
EDIT: @jarq może by tak naprawić wyświetlanie ikonek Kupca na apce? Ikonka ,, Zbierz" nachodzi na strzałkę rozwijającą pozostałe zakładki i nie da się wejść bezpośrednio na zbiór, tylko trzeba to zrobić przez inne zakładki :/
Jest już to zgłoszone.
 
Do góry