• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.171

Serengeti

Szef kuchni
To zmniejsza koszty negocjacji i rozmiar wrogiego oddziału -
Również :)
ale nie czas wymagany na zwiad i tym samym otwarcie prowincji. Sama nazwa technologii jest nieco myląca, gdyż w opisie mamy właśnie odwołanie do kosztów negocjacji lub walki w już odkrytej prowincji. A, i jeszcze zmieniają się oznaczenia prowincji - te, co miały żółty pasek stają się zielone, a czerwone zmieniają się na żółte.
A także czas zwiadu i koszt otwarcia prowincji (ten, który trzeba zapłacić za wysłanie zwiadowcy).
To właśnie obrazują te zmieniające się kolorki :)

Jak się rozpocznie nowy event, to będę ci w stanie powiedzieć dokładnie o ile procent jest ten spadek.
Kojarzy mi się, że o 25%, chyba gdzieś tak czytałam, ale nie mam w tej chwili pewności.


Natomiast czas na zwiad wciąż się zwiększa.
Zwiększa się wraz z odkrywaniem kolejnych prowincji. Zmniejsza przy kolejnym badaniu "Zaawansowany zwiad".

I tu widziałbym albo dodanie wpływu na czas w technologii "Zaawansowany zwiad", albo dodanie zwiadowcy, nawet jako element Premium. Podobnie jak w przypadku kolejnych robotników.
Fajny pomysł dodanie nowego Zwiadowcy Premium :)
Jak byś wrzucił w dziale Pomysłów, to zagłosowałabym na tak :D
 

Deleted User - 198835

Guest
Skraca zwiad o 20% ostatnia taka technologia jest po wskoczeniu w 15 rase
Skracanie czasu zwiadu jest na początku każdego rozdziału , w późniejszych również a w ostatnim rozdziale (jak dzień dzisiejszy , bo szykują następny) jest cud "Tawerna zwiadowców" który dodatkowo skraca czas zwiadu ( ja już przekroczyłem 7 dni na 1 zwiad )
 
Do góry