• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.172

Deleted User - 198835

Guest
"Naprawiliśmy problem, w którym gracz otrzymywał więcej oddziałów po bitwie niż powinien z aktywnym Feniksem Zmierzchu."
Akurat na naprawie takich błędów się nie musicie skupiać :)
Popieram
A przy okazji to problem z przyciskami zmiany strony w zakładce turniejowej powstał przy ostatniej aktualizacji , czyli błąd wyjątkowo szybko zostanie usunięty , co jest dobrym znakiem przy powstawaniu następnych błędów :)
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Ja bym raczej oczekiwał aktualizacji skrzynek w Iglicy. Nie wiem, kto wpadł na genialny pomysł umieszczania w nich Katalizatorów, ale obawiam się, że ma silną czkawkę, gdy ja tam w skrzynkach grzebię )) Ludzie, przecież to w AM można dostać, a w Iglicy dajcie jakieś inne atrakcje. Jakiś Schemat na niskim prawdopodobieństwie, na przykład.
W ostatnim przejściu zebrałem 6 sztuk Katalizatorów, a liczyłem na czasówki i fragmenty zaklęć.
 

Serengeti

Szef kuchni
Ja bym raczej oczekiwał aktualizacji skrzynek w Iglicy. Nie wiem, kto wpadł na genialny pomysł umieszczania w nich Katalizatorów, ale obawiam się, że ma silną czkawkę, gdy ja tam w skrzynkach grzebię )) Ludzie, przecież to w AM można dostać, a w Iglicy dajcie jakieś inne atrakcje. Jakiś Schemat na niskim prawdopodobieństwie, na przykład.
W ostatnim przejściu zebrałem 6 sztuk Katalizatorów, a liczyłem na czasówki i fragmenty zaklęć.

W dwóch z trzech moich miasteczek katalizatory są najbardziej pożądanymi nagrodami ze skrzynek, zaraz po diamentach.
Pewnie jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) i dobrze że nagrody są różne, bo każdy ma szansę być czasem niezadowolony :p
Chyba jedynie co do portalówek wpadających jako nagroda za dużego bossa jest ogólny konsensus, że są do wywalenia :)
 
Do góry