• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.173

Tolka1345

Zwiadowca
o no właśnie o tym pisałam w błędach gry :) ale widzę że tu już dyskusja podjęta wiec będę czekać na rozwiazanie problemu zanim promocja sie skonczy i mam nadzieje że przez klikanie kilka razy nie kupiłam ich trzy :)
 

Tolka1345

Zwiadowca
a Tak przy okazji z nową aktualizacją zmieniło się zoomowanie na mapie co przez jakiś czas u mnie działało, w sumie działa na wszystkich kontach oprócz najważniejszego czyli na s2 (winyandor) a gram głównie na kompie wiec moje pytanie brzmi czy mam napisać do saportu czy poczekać na nową aktualizacje :) może ktoś z Was też ma taki problem :)
 

Deleted User - 198835

Guest
a Tak przy okazji z nową aktualizacją zmieniło się zoomowanie na mapie co przez jakiś czas u mnie działało, w sumie działa na wszystkich kontach oprócz najważniejszego czyli na s2 (winyandor) a gram głównie na kompie wiec moje pytanie brzmi czy mam napisać do saportu czy poczekać na nową aktualizacje :) może ktoś z Was też ma taki problem :)
U mnie na trzech światach zoom działa po nowemu normalnie - zmniejsza miasto jeszcze bardziej niż poprzednio
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
U mnie to samo. To celowy limit na tego feniksa @jarq czy coś poszło nie tak i jest błąd z zakupem?
To jest błąd, pracujemy nad jego naprawą, mam nadzieje że szybko się z tym uporamy.

a Tak przy okazji z nową aktualizacją zmieniło się zoomowanie na mapie co przez jakiś czas u mnie działało, w sumie działa na wszystkich kontach oprócz najważniejszego czyli na s2 (winyandor) a gram głównie na kompie wiec moje pytanie brzmi czy mam napisać do saportu czy poczekać na nową aktualizacje :) może ktoś z Was też ma taki problem :)
Proszę sprawdzić ustawienia grafiki w grze tylko przy ustawieniach najlepszej grafiki to zoomowanie działa.
 

Wojtek90

Zwiadowca
To jest błąd, pracujemy nad jego naprawą, mam nadzieje że szybko się z tym uporamy
Na przeglądarce i na apce już u mnie działa, feniks kupiony, artefakty też można kupować :)
Dzięki za szybką reakcję :)
//
Ogólnie chciałbym powiedzieć, że od godziny 13:30 można było kupić podstawkę - tak jak pisałem tu wyżej na forum, bo wówczas naprawiali błąd. Ale jak się okazało, po naprawieniu błędu, wystartowali jeszcze raz z promocją od godziny 14:10. Dzięki temu Ci co kupili podstawkę między 13:30 a 14:10, mogli ją kupić drugi raz po godzinie 14:10 :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ovocko

Rycerz
Ogólnie chciałbym powiedzieć, że od godziny 13:30 można było kupić podstawkę - tak jak pisałem tu wyżej na forum, bo wówczas naprawiali błąd. Ale jak się okazało, po naprawieniu błędu, wystartowali jeszcze raz z promocją od godziny 14:10. Dzięki temu Ci co kupili podstawkę między 13:30 a 14:10, mogli ją kupić drugi raz po godzinie 14:10 :)
Ciiii, bo każą zwracać ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
No to superowo wyszła ta naprawa błędu :)
Może daliby podstawkę do feniksa ognia z takim błędem i naprawą w ten sposób :)
 
Do góry