• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser594

Guest
Witam a co daje to przenoszenie bliżej środka mapy ?
 

Midi67

Rozbójnik
Ciekawe gdzie jest "haczyk" w turniejach dla Bractw :) i co zostanie "pogorszone" w stosunku do graczy vs. obecne turnieje.... przecież do tej pory większość zmian działa na niekorzyść graczy ....

Kolejna jednostka bojowa a BALANS walk bez zmian... Czy Nasza CM robi coś w kierunku tym, żeby uzmysłowić Twórcom, że ELVENAR to nie Plemiona... i przynajmniej cześć graczy nie korzysta z wojsk?

Kiedy będzie "COŚ" dla tych którzy nie używają wojsk np. obniżenie kosztów negocjacji w prowincjach ;) ??
 

Axatloc

Wędrowiec
dostaniemy wraz z aktualizacją te same błędy w grze co na becie czy też coś już będzie poprawione? bo już dawno nie widziałem tak spapranej aktualizacja jak 1.21, i kiedy w końcu przywrócą wyświetlanie ataku i hp pojedynczej jednostki bo wyświetlanie danych dla całego oddziału jest skopane nie mówiąc o tym że nawet tak prosta rzecz jak obliczenie ilości jednostek w oddziale jest niepoprawnie podane a przy następnej rasie gościnnej dobijemy już chyba do pół miliona hp na oddział, fajnie się takie liczby porównuje, dużo łatwiej niż zwykłe setki lub dziesiątki hp?
 

DeletedUser1088

Guest
Super, że dostałem tak jak prosiłem szczegółowe dane o turniejach;(
więc zapytam jeszcze raz:
1) Jakie nagrody przewidujemy za turniej?
2) jakie są progi do otrzymania nagród?
3) czy otrzymujemy wszystkie, czy tylko najwyższą?
4) czy jest różnica pod względem ilościowym bractwa do wysokości progów?
5) czy stare nagrody za prowincje zostaną czy zostaną usunięte?

tyle pytań na początek, resztę na pewno dopiszą inni
 

Axatloc

Wędrowiec
W czwartek wszystkiego się dowiesz, a jeśli nurtują cię te pytania to załóż konto na becie i wejdź do jakiegokolwiek bractwa i będziesz znał odpowiedzi. Tu zresztą nasuwa się pytanie w jakim jesteś bractwie na life serwerach bo w moich mamy to rozkminione już po pierwszym dniu od wejścia tego na betę.
 

Axatloc

Wędrowiec
xd otóź wręcz przeciwnie jak najbardziej sensownie wskazałem ci miejsce gdzie zdobędziesz odpowiedzi na swoje pytania dużo szybciej niż tutaj i zasugerowałem ci że skoro w twoim bractwie tego jeszcze nie wiedzą to czas zmienić bractwo ale jak widać niektórym to trzeba wszystko łopatologicznie tłumaczyć a najlepiej to podać na tacy bo samemu to matko bosko ratuj.
 

DeletedUser967

Guest
W czwartek wszystkiego się dowiesz, a jeśli nurtują cię te pytania to załóż konto na becie i wejdź do jakiegokolwiek bractwa i będziesz znał odpowiedzi. Tu zresztą nasuwa się pytanie w jakim jesteś bractwie na life serwerach bo w moich mamy to rozkminione już po pierwszym dniu od wejścia tego na betę.
Skoro już macie za sobą tą rozkminę to dlaczego się nie podzielisz? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser967

Guest
Super, że dostałem tak jak prosiłem szczegółowe dane o turniejach;(
więc zapytam jeszcze raz:
1) Jakie nagrody przewidujemy za turniej?
2) jakie są progi do otrzymania nagród?
3) czy otrzymujemy wszystkie, czy tylko najwyższą?
4) czy jest różnica pod względem ilościowym bractwa do wysokości progów?
5) czy stare nagrody za prowincje zostaną czy zostaną usunięte?
6.Czy będzie zwrot 40 PW, które zainwestowaliśmy w technologię pozwalającą odblokować turnieje?
7. Czy opcje użyteczności Schematu zostaną powiększone o możliwość ulepszenia budynku kultury z eventu o 1 rozdział, jak zapowiadała @Dragomira ?
 

DeletedUser1088

Guest
xd otóź wręcz przeciwnie jak najbardziej sensownie wskazałem ci miejsce gdzie zdobędziesz odpowiedzi na swoje pytania dużo szybciej niż tutaj i zasugerowałem ci że skoro w twoim bractwie tego jeszcze nie wiedzą to czas zmienić bractwo ale jak widać niektórym to trzeba wszystko łopatologicznie tłumaczyć a najlepiej to podać na tacy bo samemu to matko bosko ratuj.

Nie masz ochoty podzielić się informacjami, nie musisz.
żyjesz snobie w swoim świecie i tam żyj. I nie wzywaj Matki Boga nadaremno, to grzech.
 

Axatloc

Wędrowiec
Gustaw-Konrad wejdź na forum bety tam jest kilka stron dyskusji o aktualizacji 1.21 na bank dowiesz się czegoś sensownego a i wkrótce będzie opisana aktualizacja 1.22 która wniesie dużo więcej od 1.21 która jedyne co wniosła poza banshee i turniejem dla bractw to mnóstwo błędów.
Sleep2 ja w boga nie wierzę więc nie grzeszę :) jeśli jesteś już duży to musisz wiedzieć że najbardziej grzeszą ci co boga na sztandarach niosą, poza tym skąd wiesz o matce jakiego boga pisałem? xd może w tej religii to nie grzech?
 

DeletedUser1088

Guest
@Axatloc
w co wierzysz i nie wierzysz to mnie dynda. Ogólnie nie chcesz podzielić się informacjami, które podobna masz na tacy podane. ciekawe czy samemu je zdobyłeś czy też dostałeś od kogoś z bractwa. Raczej to drugie, choć kto wie.
Poczytałem trochę forum bety, choć tego nie cierpię i przytoczę dla innych, to co tak ciężko ukrywasz.
Oczywiście przepraszam za błędy w tłumaczeniu, nie wszystko zrozumiałem;)
1) 2k pkt - nagroda: 1 relikt + zaklęcia moc i podarunek
2) 6k pkt - nagroda: 2 relikty + 5 PW
3) 12k pkt - nagroda: 1 losowa runa
4) 20k pkt - nagroda: 3 relikty + 10 PW
5) 30k pkt - nagroda: 2 losowe runy
6) 42k pkt - nagroda: 4 relikty +15 PW
7) 56k pkt - nagroda: zaklęcia moc, podarunek i produkcja
8) 72k pkt - nagroda: 5 reliktów + 20 PW
9) 90k pkt - nagroda: 3 losowe runy + 4 zaklęcia
10) 110k pkt - nagroda: 6 reliktów + 25 PW + zwój

nagrody się nie sumują więc potrzeba łącznie 440k pkt od bractwa, co daje, że każdy z 25 członków bractwa powinien zrobić po 6 prowincji do 6 poziomu;) Raczej nierealne
 

Axatloc

Wędrowiec
mało realne prawda, być może będą jakieś zmiany w tej materii ale osobiście nie sądzę bo ostatnia nagroda jest dla diamentowców i tak łatwo to nie przejdzie, zwróć uwagę że jak podzielisz wymagane punkty do zdobycia ostatniej nagrody na 25 osób to już takiej tragedii nie ma, warunek każdy w bractwie musi się zaangażować, jeszcze lepiej to wygląda jak odejmiesz ostatni stopień turnieju od puli punktów i wtedy wykonadz dzielenie ps. ale nie dziel punktów na prowincje bo przecież nie robi się tylko tych 6 na maks gwiazdek, zaczynasz od ilu? 10, 12 może i 15? całkiem łatwo zrobić 10 prowincji na 3 albo i 4 gwiazdki.
 

DeletedUser1088

Guest
zgadza się, ale ja osiągam wynik turniejowy rzędu 22k-30k, a większość mojego bractwa nawet nie zbliży się do 17,600.
Dodatkowo żeby zadziałało nikt nie może wziąć urlopu;)

choć z drugiej strony na kij mi schemat (nie mam diamentowych warsztatów i rezydencji)
więc nawet zrobienie pierwszych 8 poziomów da dodatkowe 50 PW i relikty, szkoda że tylko 3 runy
a 8 poziomów to już zupełnie inna liga bo raptem 3 prowincje na maxa, i trochę
 

DeletedUser629

Guest
Hmm ... mnie jakoś nie zachwyciły te "nagrody" .... dla grającego sumiennie ... bez problemu jest to do zdobycia ... teraz tylko ciekawe czy znowu nie "polepszą" jednostek przeciwnika .... żebyśmy mogli ... się tylko wygraną ... "oblizać"
Na dzień dzisiejszy zależy Mi na turniejach ... ze względu na "tomiki" .... do rozbudowy cudów .... i mam nadzieję ... że "cudów" nie zobaczę na turnieju i w dalszym ciągu będę mogła o te tomiki walczyć swoim wojskiem, a nie surowcami (tak jak o prowincje na mapce)
aaaa i z przyjemnością powalczę dla Swojego Bractwa :))))
//
sorki ... miałam aktualkę systemu .... i mutancik wyszedł ehh :mad:
połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Dla punktów kontrolnych są określone stałe progi, niezależne od wielkości Bractwa.

Nadal będą dostępne indywidualne nagrody za podbijanie prowincji, nie zmieniło się generalnie za wiele na samej mapie Turnieju, poza graficznymi poprawkami.

Nie podajemy dokładnych statystyk i wartości przed dodaniem zmiany na żywych serwerach, ponieważ fakt istnienia ich na becie nie oznacza, że są wiążące. Możecie się na becie opierać, serwer testowy jest dla wielu na pewno cennym źródłem informacji, wartości z bety nie mogą być jednak przez CMów traktowane jako ostateczne, dopóki nie trafią na wersję językowe. Mogę za to powiedzieć, że nawet jeśli jutro w grze pojawią się wartości podane przez @sleep2 (na oko zgadzają się z tym co widziałam na becie), to nie oznacza to, że nie da się ich zmienić w przyszłych aktualizacjach gdyby np. okazało się, że progi są za wysokie.

Co do błędów na becie - jeśli przygotowane poprawki będą działały na becie to zostaną dodane do naszej aktualizacji.
 

DeletedUser1088

Guest
dziękuję chociaż za część informacji
Jeśli chodzi o progi to ja już głosuję za obniżeniem o połowę lub cztery razy.
wtedy pewnie 70-80% bractw miałoby szanse na schemat.

Pytanie, czy schemat będzie mógł być użyty do podwyższenia budynków eventowych??? ( o ile w ogóle będzie osiągalny, bo co mi możliwość podnoszenia schematu jeśli i tak nie mam możliwości zdobycia go?)
 
Status
Zamknięty.
Do góry