• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1169

Guest
Co więcej mojemu facetowi na S3 ranking podskoczył. Niech szanowna administracja udzieli odpowiedzi jaki jest klucz rozdawania kar i nagród dla graczy. Warto by wiedzieć za co jest się ukaranym i co zrobić żeby dostać nagrodę.
 

DeletedUser1445

Guest
Co więcej mojemu facetowi na S3 ranking podskoczył. Niech szanowna administracja udzieli odpowiedzi jaki jest klucz rozdawania kar i nagród dla graczy. Warto by wiedzieć za co jest się ukaranym i co zrobić żeby dostać nagrodę.
To nie on podskoczył tylko inni spadli, po odjęciu punktów za budynki z eventów. Też tak mam, ilość punktów ta sama a poszłam w góre.
 

DeletedUser945

Guest
To proste i było już poruszane wczesniej w tym wątku.
Niektórym graczom byli naliczane punkty rankingowe za stawianie budynków z ostatniego eventu, innym nie.
Ta aktualizacja skorygowała tę punktację. U niektórych graczy spowodowało to /również u mnie/, wynikający ze zmniejszenia PR spadek w rankingu. U innych - awans w rankingu /bez zmiany punktów/.
Te punkty to nie był wynik żmudnej pracy, a fart wynikający z błędu gry.
Jedynie o co mogę mieć pretensję to do INNO, ze zastosowało politykę strusia i nie uprzedziło w jasny sposób o tej zmianie.
 

DeletedUser1445

Guest
To proste i było już poruszane wczesniej w tym wątku.
Niektórym graczom byli naliczane punkty rankingowe za stawianie budynków z ostatniego eventu, innym nie.
Ta aktualizacja skorygowała tę punktację. U niektórych graczy spowodowało to /również u mnie/, wynikający ze zmniejszenia PR spadek w rankingu. U innych - awans w rankingu /bez zmiany punktów/.
Te punkty to nie był wynik żmudnej pracy, a fart wynikający z błędu gry.
Jedynie o co mogę mieć pretensję to do INNO, ze zastosowało politykę strusia i nie uprzedziło w jasny sposób o tej zmianie.
I tu sie podpisuję obiema rękami i nogami. Aktualizacja weszła z opóźnieniem i i dużymi problemami a nikt nie myśli o dobrym przepływie informacji. Forum nie jest obowiązkowe, wiec nie wszyscy tu zaglądają. Zreszta i tak brakuje tu kogoś, kto wyjaśniłby co się dzieje na bierząco.
Może jednak warto pomyśleć o rozsyłaniu informacji bezpośrednio graczy.
 

DeletedUser1445

Guest
I ciągle niektórzy czekają na możliwośc gry w turnieju, bo chyba mgła zasnuła pole bitwy ;).
Ale zero info w tym temacie jak narazie
 

DeletedUser995

Guest
Zapytam się tak po prostu - Co oni do jasnej pieprzonej holery zrobili z kupcem? A teraz bez emocji . Powiedzcie mi po co była ta "dobra zmiana" ? Co komu przeszkadzał poprzedni kupiec? Mając pełny skarbiec złota mogłem kupic duże ilości towaru od ręki - nie dość ze miałem potrzebny towar to i skarbiec powoli mi się opróżniał . W dodatku 200k zlota za 500 towaru podstawowego to nie było nawet drogie . Teraz nie dosc że okroili to jednej oferty (105 drewna/metalu za 63k złota) to jeszcze wzrastają koszty tego zakupu . Wyliczyłem żeby zakupić 500 sztuk tego towaru musiałbym wydac grubo ponad 350k złota - nie ma co - złoty interes -,- ... Nie pozdrawiam firmy i pozdrawiam reszte
 

DeletedUser1087

Guest
Co to za głupoty z tym kupcem? Teraz mam warsztaty nie wykorzystane bo mam prawie limit młotków, chciałam u kupca kupić deski a tu jakaś bzdura, mi się pokazała, a na dodatek jak drugi raz biorę to jeszcze więcej młotków potrzeba za każdym razem. To się odechciewa produkować.

Druga rzecz to nagle zmniejszyła mi się ilość punktów kultury, które mam z budynków. Czy zostały zmniejszone budynki eventowe w sensie punktów???

Programiści po nocach spać nie mogą a jak widać jak człek się nie wyśpi to głupoty tworzy, chyba, że chodzi o to by zmniejszać ilość graczy. A to dopiero jakiś ewenement wśród twórców gier.
 

DeletedUser1074

Guest
myslalem ze w tej aktualizacji wprowadza nowa rase Czarodzieje jak pokazali na filmiku. a tu taka lipa z ta aktualizacja, co zrobili ?!?!, dodali mgielke, zepsuli handel i dodali ikonke przy budynkow jaki budynek wymaga drogi. powiedzmy szczerze.. ta aktualizacja du.y nie urywa. ciekawe co za 2 tygodnie zepsuja....;/
 

astoN-

Rozbójnik
duzo ludzi nie mialo manu T1, bralo te surki tylko z kupca (w tym ja swego czasu) chcieli zrobic balans, ale przesadzili mogli dac 10% a nie od razu 50%, zapewne niedlugo znerfia zadania zeby ludzie stawiali warsztaty... co do rankingu to trzeba bylo wczesniej nie oszukiwac to by wam nie zabrali ;) niektorym 40k punktow spadlo z nieba w pare minut
 

wojtekpawel0

Wędrowiec
Porażka z tą dzisiejszą aktualizacją z 2.2.2017,namieszali tym razem na turnieju jak tak dalej pójdzie to zostanie im tylko parę osób na tej grze ,kupiec całkiem do bani kto to robił
 

DeletedUser1087

Guest
myslalem ze w tej aktualizacji wprowadza nowa rase Czarodzieje jak pokazali na filmiku. a tu taka lipa z ta aktualizacja, co zrobili ?!?!, dodali mgielke, zepsuli handel i dodali ikonke przy budynkow jaki budynek wymaga drogi. powiedzmy szczerze.. ta aktualizacja du.y nie urywa. ciekawe co za 2 tygodnie zepsuja....;/
A gdzie te czarodziejki widać?
 

DeletedUser1169

Guest
Nie często kupowałam u kupca więc wszystkich przeliczników nie znam. Pamiętam jednak to z czego korzystałam, przykładowo: za 500 kryształu płaciłam 2500 zwojów. Teraz jak mi potrzeba 500 to muszę kupić 640 za prawie 3000. I to już nie chodzi o przelicznik. Bardziej o to że teraz jak komuś braknie np.20 lub 100 a akurat nie ma na rynku i nikogo kto by poratował to musi wywalić 1700 zwojów na zbędną mu różnicę kryształów itd. Komu to w pici mysz przeszkadzało że był wybór ilości zakupowanego surowca?

Jednym słowem Psiualizacja dodała pierdoły, popsuła rzeczy które nie wymagały specjalnej ingerencji, a w wiadomościach dalej przewijanie do bani, brak możliwości skopiowania tekstu, i konieczność wysyłania pustych wiadomości w dyskusjach bractwa żeby nowy członek mógł się dołączyć do rozmowy, że już nie wspomnę o tym że jak nie daj bóg skasujesz przez przypadek to mogiła, nawet puste wiadomości nie pomogą. Może by tak zająć się naprawianiem tego co jest faktycznie o kant rzyci potłuc?
 

DeletedUser594

Guest
Hej nawet nieźle a co do efektów atmosferycznych to tylko mgła czy inne też ?
 

DeletedUser1482

Guest
coś jest nie tak z tą aktualizacją,straciłam 8 tysięcy punktów rankingowych..może mi ktoś wyjaśnić gdzie się podziały?
 

DeletedUser1320

Guest
Niestety u mnie też pkt znikły :mad: to jakiś żart??? .... Co do kupca - brak słów. Przedtem nadwyżkę kasy mogłam wydać na "troszkę " towarów niebonusowych... ale teraz to już kpina. 9lvl ratusza i mogę sobie kupić 16szt. trzeciego niebonusowego towaru za 102k .. porażka.
Jak to ma tak wyglądać , to ne wiem czy nadal będę grać. Zbyt dużo zepsuła ta aktualizacja.
coś jest nie tak z tą aktualizacją,straciłam 8 tysięcy punktów rankingowych..może mi ktoś wyjaśnić gdzie się podziały?
 

DeletedUser1482

Guest
to jak z tymi punktami?bo mi odjęli 8 tysięcy?miałam 116 ponad teraz mi zostało 108..może mi ktoś odpowiedzieć?
 

DeletedUser1412

Guest
Każdy z nas jest tylko człowiekiem, każdy się czasem myli. Ważne żeby umieć naprawić to co się s... schrzani. Bo kupiec ewidentnie jest "zepsuty". Teraz jest starym wariatem naciągaczem - nie ma co się z nim zadawać. A prowincje: ostatnio prowincje można było zdobywać za towary. Teraz nawet za towary będzie ciężko.
Aż nie wiem co napisać. Nawet jestem w szoku, że dziś event włączyli - pewnie żeby ludzie się przymknęli co do super aktualizacji
 

DeletedUser1320

Guest
to jak z tymi punktami?bo mi odjęli 8 tysięcy?miałam 116 ponad teraz mi zostało 108..może mi ktoś odpowiedzieć?
To proste i było już poruszane wczesniej w tym wątku.
Niektórym graczom byli naliczane punkty rankingowe za stawianie budynków z ostatniego eventu, innym nie.
Ta aktualizacja skorygowała tę punktację. U niektórych graczy spowodowało to /również u mnie/, wynikający ze zmniejszenia PR spadek w rankingu. U innych - awans w rankingu /bez zmiany punktów/.
Te punkty to nie był wynik żmudnej pracy, a fart wynikający z błędu gry.
Jedynie o co mogę mieć pretensję to do INNO, ze zastosowało politykę strusia i nie uprzedziło w jasny sposób o tej zmianie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry