• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.23

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1088

Guest
właśnie się zaczęła aktualka;)
ciekawe czy na ++++
czy na - - - - ;)
 

DeletedUser707

Guest
rebalans woja...hahahaha... właśnie chciałam stestować - druga prowincja, drugi lvl - na automacie wszystkie przegrane, przy znacznej przewadze wojsk własnych - jeszcze wczoraj to była bułka z masłem, teraz lipa - oni sobie na prawdę z nas żartują
ja tam roznicy na wojsku nie czuje caly czas auto straty malutkie 1-2 i lece sam lucznik/tancerz
 

DeletedUser1088

Guest
6 prowincja turniejowa
całe straty na 8 walk auto = 110 kapłanów i 27 paladynów
nie zauważam wielkiej różnicy na razie nawet na plus/bez zmian
 

DeletedUser1254

Guest
Od jakiegoś czasu w prowincjach tylko walczę, nie negocjuje. Walki manualne może zajmują dużo więcej czasu, ale zawsze udawało mi się wygrywać jeśli oddział przeciwnika był mniejszy, z naprawdę niewielkimi moimi stratami, więc to mnie zadowalało. Specjalnie dzisiaj czekałam na aktualizację żeby dokończyć prowincje i sprawdzić czy coś się zmieni na plus, no i cóż... oddział przeciwnika o wiele mniejszy od mojego, a moje wojsko pada jak muchy i naprawdę ledwo co udaje mi się wygrać. Póki co stoczyłam dwie walki i odechciało mi się walczyć dalej, jeśli tak to ma wyglądać.
 

DeletedUser1503

Guest
sory.. ale miało być lepiej na automatach - w różnych kombinacjach woja, zawsze porażka - tuż przed aktualizacją, w analogicznych walkach, wygrana z niewielkimi stratamiScreenshot at mar 01 12-29-08.png
 

DeletedUser1254

Guest
A tak przy okazji automatu, to ciekawe czy jakby automat był "zepsuty" na korzyść graczy i każdą walkę moglibyśmy wygrać, tak jak teraz każdą się przegrywa (pomijając turnieje, chociaż widzę, że i tutaj ktoś zauważył, że jest gorzej), to czy twórcy też tak długo by zwlekali z naprawą/usprawnieniem, czy jak oni to tam nazywają.
 

DeletedUser707

Guest
A tak przy okazji automatu, to ciekawe czy jakby automat był "zepsuty" na korzyść graczy i każdą walkę moglibyśmy wygrać, tak jak teraz każdą się przegrywa (pomijając turnieje, chociaż widzę, że i tutaj ktoś zauważył, że jest gorzej), to czy twórcy też tak długo by zwlekali z naprawą/usprawnieniem, czy jak oni to tam nazywają.
a czym walczysz
 

DeletedUser1088

Guest
nie wiem
boję się wyższych poziomów
ale strata ok. 2000 kapłanów i 300 paladynów na 11 prowincji turniejowych to chyba nie za dużo;)
 

DeletedUser707

Guest
nie wiem
boję się wyższych poziomów
ale strata ok. 2000 kapłanów i 300 paladynów na 11 prowincji turniejowych to chyba nie za dużo;)

a probowales barbarzynca i kusznikiem, bo u nie w bractwie mowia ze strata jest ciut mniejsza niz tymi co pisales wczesniej i ze tez spoko wszystko idzie wygrac
 

DeletedUser1412

Guest
Jak ktoś już napisał, u mnie także, wczoraj 3 prowincje bez problemu w walce zwyciężone, a dziś porażka (przy drugiej prowincji już i wojsku jedno- i dwugwiazdkowym). Ja już nie wiem jak mam to komentować, bo jak można pociskać takie kity ludziom? Albo te zmiany nie były testowane albo ktoś kto to robił kompletnie się na tym nie zna i wierzy ślepo w swój sukces.
Powiem tylko: ręce opadają i nogi też

Ps o kupcu też już nic nie jest wspominane. Mam wierzyć, że dalej czekamy na odpowiedź z innych serwerów.
 

DeletedUser1254

Guest
a czym walczysz

Tancerz ostrzy, cerberus, trent, golem, z tych zawsze robię kombinacje, chociaż ostatnio trentami rzadziej walczę... a i od razu mówię, mi chodziło o walki w zwykłych prowincjach, bo jeżeli chodzi o turnieje to najczęściej jednak decyduje się na wydanie uczt, albo automat, który tutaj akurat pozwala mi wygrywać. ;)
 

Christo

Rozbójnik
Ja tam jeszcze zbytnio nie zauważyłem różnicy w walkach na automacie. Musicie jak zwykle źle dobierać wojsko. Pamiętajcie, że jeśli usprawnili AI w automacie to tak samo jest z przeciwnikiem, dlatego to się równoważy. Tylko pytanie jest takie. Po co to robić jeśli straty są takie same?
Ja zauważyłem jedno. Teraz jak walczę manualnie to przeciwnik jest lepszy, bo Kwitnący Mag strzela nie tak jak zawsze w jedną jednostkę, ale w każdą naszą jednostkę w swoim zasięgu byśmy mieli jak najwięcej debuffa - czyli jeśli przeciwnik ma 3 oddziały magów z umiejętnością zmniejszania nam obrażeń i my mamy w ich zasięgu 3 oddziały to wali po jeden raz w każdy oddział, a wcześniej było inaczej (mag strzelał w jeden oddział). To oceniam na minus, bo podnieśli poziom, a miało być lepiej.
Zauważyłem też przy okazji, że opis Maga można wyrzucić do śmietnika. Chodzi mi o to, że debuff trzyma 2 rundy zamiast jak jest w opisie 1 runda. Oczywiście zauważyłem to po stronie przeciwnika. Po swojej stronie nawet nie patrzyłem, bo praktycznie nimi nie gram manualnie. @Dragomira możesz się do tego odnieść?
 

DeletedUser48

Guest
Miałem dwie ekspansje z badań, których nie można było wykorzystać poprzednio, po wprowadzeniu aktualizacji, obydwie mi znikły, chyba to nie jest w porządku. Nie było terenu żeby te ekspansje położyć, to teraz chciałem je wykorzystać a tu fruuu i nie ma. Proszę o zwrot.
Czy Leśną Polanę można zlikwidować?
 

DeletedUser707

Guest
Miałem dwie ekspansje z badań, których nie można było wykorzystać poprzednio, po wprowadzeniu aktualizacji, obydwie mi znikły, chyba to nie jest w porządku. Nie było terenu żeby te ekspansje położyć, to teraz chciałem je wykorzystać a tu fruuu i nie ma. Proszę o zwrot.
Czy Leśną Polanę można zlikwidować?
jak ci nie potrzebna juz i miales w zadaniu usun to wywal
 

DeletedUser1174

Guest
W turnieju na automacie lekka poprawa, odrobinę mniejsze straty teraz niż przed aktualizacją. 10 prowincji turniejowych bez przegranej walki. Główny problem to nie jakaś inteligencja, ale to, że w wojskach przeciwnika jest czasami bardzo duża różnorodność oddziałów i w efekcie przeciwnik ma bonusy względem każdego rodzaju wojska jakim dysponujemy. Nie mówię że to źle, ale zamiast grzebać nie wiadomo w czym, wystarczyłoby zmniejszyć różnorodność wojsk wroga tak, aby można było wystawić przeciw niemu w automacie jednostki, na które wróg nie ma bonusa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry