• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.31

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 172852

Guest
Bazowa produkcja zależy od prowincji i Ratusza, Antyczne Cuda mają wpływ tylko na bonus i spokojnie można grać bez niego, choć oczywiście im więcej Ziaren tym lepiej. Nie ma jednak obaw, że jak ktoś nie ma Cudów, to utknie w grze.

I tak, Ziarna zostaną w grze tak jak Mana. Jedne i drugie będą się rozpadać, bo byłoby dziwne, gdyby Ziarna wyciekały... zresztą nie wiem, co dodadzą w przyszłości, a wygląda na to, że mechanika ta będzie jeszcze stosowana.

Tak sobie myślę... Gdyby jednak ziarna wyciekały, byłaby to całkiem interesująca sprawa :) Taki smaczek dla spostrzegawczych :)
 

Axatloc

Wędrowiec
dziwne jest to że energia (mana) się rozpada, być może jest tu jakiś fizyk bo chętnie bym się dowiedział czy energia może się rozpadać
 

DeletedUser626

Guest
Na szczęście Elvenar jest magicznym światem, w którym wszystko jest możliwe. Jeśli jednak mamy aż tak ambitnych naukowców na forum, to proponuję zacząć od analizy tęczowych jednorożców i gadających drzew, w końcu są w grze dłużej niż Mana.
 

DeletedUser629

Guest
Nowa Epoka nastała... więc zakasujemy rękawki i do dzieła :) tylko uważajcie na te odstające różki u Niziołków :D
Nie zawsze nam się wsio podoba ... ale dobrze że jest ... a jak Ktoś wie jak to usprawnić ... to niech wrzuca pomysły .. będziem łapkować :p
Powodzonka Wszystkim :)
 

Christo

Rozbójnik
Taaa, dobrze widzisz, a w badaniach znowu tylko +2 ekspansje. Nie kupuje diamentów co za tym idzie nie kupuje za diamenty ekspansji i na obecną chwilę do pełnej ilości miasta brakuje mi 33 ekspansji. Ładnie robią przewagę nad normalnym-diament graczem :), no ale w końcu za szybko zdobywamy ekspansje.. przynajmniej my... Ci normalni :D
 

jakub357

Łucznik
Dobrze widzę czy mam omamy,że dodano kolejne pola pod ekspansję w mieście?

Tak, dodali cały boczny pas. Został jeszcze w zapasie jeden taki pasek do dodania, po lewej stronie.
Ogółem, Inno ma trochę dziwną strategię marketingową, że gra z biegiem czasu staje się coraz droższa. Przecież potem kolejne ekspansje, czy budynki kulturowe kosztują po kilkaset złotych. Przynajmniej dla mnie, wydaje się to nienormalne, że za drobną rzecz w grze płaci się na przykład 200zł (mówię o np kulturze premium w Niziołkach).
A że tendencja cen jest wzrostowa, to sumy pieniężne mogą przekraczać nawet tysiące złotych.
 

DeletedUser1783

Guest
Hmm nie wiem jeszcze jak Elvenar działa jestem w miare nowa. I mam pytanie . Gdzie mozna zagrać w ten świat niziołków ?? Jak mozna sadzić te dynie itd?

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Atariel
 

jakub357

Łucznik
Hmm nie wiem jeszcze jak Elvenar działa jestem w miare nowa. I mam pytanie . Gdzie mozna zagrać w ten świat niziołków ?? Jak mozna sadzić te dynie itd?

W Elvenarze przechodzi się przez kolejne rozdziały (tzw. rasy gościnne). Wszystkie rozdziały masz rozpisane w drzewku badań, czyli tam, gdzie wrzucasz Punkty Wiedzy, w skrócie PW. Obecnie jest 11 rozdziałów. Zaczyna się od rozdziału 1, a następnie gdy się go przejdzie, to wkracza się do rozdziału 2 itd.
Do rozdziału 5 włącznie, nie ma ras gościnnych. Rozdział 6 to natomiast Krasnoludy, czyli pierwsza rasa gościnna, która polega na tym, że produkuje się dwa dodatkowe surowce, czyli produkcję rasową - miedź i granit, które są potrzebne tylko w tym konkretnym rozdziale. Jak się ten rozdział ukończy, to idzie się oczywiście do kolejnego, w tym wypadku do rozdziału 7, Wróżek, a tam miedź i granit się usuwa, bo już nie są potrzebne, a produkuję się coś innego, czego tam wróżki sobie życzą.
Natomiast Niziołki to rozdział 11. Czyli żeby tam dotrzeć, to trzeba trochę się umordować.
 

DeletedUser1783

Guest
Ja za nim tam dotrę to troszkę czasu minie :D Ale będę cierpliwa i dziękuje serdecznie za odpowiedź.

Pozdrawiam
Atariel
 

DeletedUser1783

Guest
Hmm bardzo chętnie będę się udzielać. A co do przedstawiania się to cóż, wolałabym tego nie robić online :) Wole zostać anonimowa.
Ale.. Bardzo miło mi Was wszystkich poznać

Pozdrawiam
Atariel
 

DeletedUser1783

Guest
Bardzo mnie pocieszyłeś Christo :p . Za chwilkę będę mieć rozdział V czyli Krasnoludów.
 

Hassano

Łucznik
W rozpisce jest napisane że cuda zwiększają lvl do 25 ale z tego co widze to w grze nadal 20 poziom jest najwyższy.. jakiś błąd czy jak zwykle zepsuli coś zanim wprowadzili??
 

Christo

Rozbójnik
Bardzo mnie pocieszyłeś Christo :p . Za chwilkę będę mieć rozdział V czyli Krasnoludów.
Wiedziałem, że na coś się przydam! :D
No to jak jesteś w krasnalach to jeszcze spora droga przed Tobą.. oczywiście jeśli nie będziesz używać diamentów do skrócenia drogi :)

Co do nowej aktualizacji... trochę drogie te badania :D. Trzeba mocno postawić na produkcję many, bo dużo jest badań z 200k+ many lub w okolicach... a młotki? Łoo panie... te ilości :eek:. Ja tam postanowiłem, że niziołki będę robił spokojnie. Nigdzie mi się nie śpieszy :p
 

DeletedUser1783

Guest
No troszkę poczekam , ale wiesz bardzo się cieszę z drugiej strony. To taka ciekawa ekscytacja i podróż gdzie muszę coś odkrywać ;) Heh diamentów nie mam bo dopiero niedawno się dowiedziałam jak można je zdobyć a mianowicie przy konkursach. Ja nie mam w ogóle diamentów, ale może jak będzie jakiś konkurs uda mi się coś wygrać i chętnie zainwestuję w miasto :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry