• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser629

Guest
@Alex35 nie ubliżaj nikomu ... to że nie odwiedzam całej mapki to nie znaczy że jestem leniem :( .. ponad półtora roku odwiedzałam wszystkich .... było tak że drzemkę łapałam ... miałam z niej tyle albo aż tyle - młotki i monetki ... ale przyszło "wypalenie się" tym wszystkim w grze i teraz odwiedzam tylko tych co mnie odwiedzają czyli 10 graczy na 410 zdobytych prowincji ... i nie mam latarni i mieć nie będę ...
Niech więc zostanie gracz aktywny i nieaktywny ... bo jak zaczniemy tu naskakiwać na siebie ... to nic nie wywalczymy :(
 

Deleted User - 172852

Guest
@Alex35 nie ubliżaj nikomu ...

Sorki, jeśli poczułaś się urażona. Nie było to moim zamiarem.
Chodzi mi o to co wypisuje administracja w swoich dziwacznych uzasadnieniach.
W każdej grze są gracze mniej lub bardziej aktywni. I tak się składa, że ci mniej aktywni nigdy nie doganiają bardzo aktywnych. A przepaść między nimi stale rośnie. To naturalny stan. Bez wytężonej pracy nie ma wyników. W życiu realnym również.
W obecnym posunięciu Twórców gry nie widzę absolutnie żadnej zachęty dla mniej aktywnych (ktoś taki i tak nie zacznie nagle grać innym stylem niż dotychczasowy). Za to widzę działanie zmierzające do zniechęcenia tych, którzy bardziej angażują się w grę.
 

DeletedUser2022

Guest
Odpowiecie mi szczerze, czemu przy naprawianiu "szeregu błędów" dodajecie kolejny "szereg błędów" aby móc kolejny "szereg błędów" naprawić przy kolejnej aktualizacji?

ps: Kiedy naprawicie te zawieszanie się gry po wejściu do sklepu lub zmianie karty przeglądarki, gra się zawiesza i trzeba ją przeładować.
Czy wy nie możecie tego naprawić? Co was to obchodzi że może nie działać płynnie.. OCZEKUJĘ ŻE BĘDĘ MÓGŁ MIEĆ WŁĄCZONĄ GRĘ A JEDNOCZEŚNIE SKAKAĆ PO INNYCH KARTACH, NP BY ZMIENIĆ MUZYKĘ.. NIC WAM DO TEGO! Jak będą problemy z grą to przeładuję, ale przez to że zmuszacie ludzi do siedzenia na elvenar i tylko na nim jednocześnie, to wiecie..
Ja przez to swoją aktywność zmniejszyłem do minimum.. jak wcześniej robiłem 5cio minutówki oglądając jednocześnie filmy etc. Tak teraz nastawiam produkcję na 9 godzin a zbieram po 12 godzinach..
To nie ja, ale wy tą grę psujecie.. Jak nie wiecie co robicie to sprzedajcie tą grę innemu producentowi..
bo bez sensu.. Błąd na błędzie aby co aktualizację móc naprawić "szereg błędów" Ciekawe czy doczekamy aktualizacji, gdzie nie potrzeba było żadnej naprawy i poprawy, ale dodano coś z działu "Propozycje i Sugestie" - Bo tam gracze mówią o tym czego chcą..
Wy jesteście kowalami.. I to wasz problem że nie wiecie co robicie, że kiedy gracze zamawiają podkowy, wy wykłuwacie im koła od wozu.

//Usunięte//Reklamy 18+ nie są dziełem InnoGames, ani nie są w żaden sposób wspierane przez firmę. Jest to działanie jednego z pośredników na naszą szkodę, z którym walczymy.//Drago

Jesteście dziwni, bardzo dziwni..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1412

Guest
Miałam nic nie pisać, bo wszystko już zostało dokładnie opisane :p ale muszę, bo się uduszę.
Aktualnie wbiłam 6. poziom latarni i bardzo się z tego nie cieszę, bo mogłam wpakować pw w innego, od tej pory bardziej opłacalnego cudaka (ale teraz w którego? żeby sobie w stopę nie strzelić przed kolejnym głupim pomysłem).
Co mnie dodatkowo zabolało? Pamiętacie cudowną przemianę kupca w super zdziercę? i nasze żale, postulaty. Co wtedy zrobili? Włączyli event żebyśmy się przymknęli. Więc mam teraz takie małe deja vu :confused:
 

DeletedUser1496

Guest
@Gocha83
Masz rację, ale ja np o kupcu dowiedziałam się jak go już "zaktualizowali=skopali", a teraz aktualizacja jeszcze nie weszła, więc nie łudzę się, że jej nie wprowadzą, ale mam cichą nadzieję, że może trochę złagodzą cios. Odzew jest bardzo duży i poza jedną osobą @Elelkal , wszyscy chcemy, żeby ta zmiana, jeżeli w ogóle to była jak najbardziej "kosmetyczna".:)

Ale niestety, obawiam się, że sedno sprawi tkwi gdzie indziej o czym pisze @blazius1, tylko przykro, ze winę za brak przewidywalności gry czyli o czym już kilkakrotnie tutaj wspominałam - całkowity brak planu i pomysłu na ciąg dalszy tej gry, zrzucają naprawdę "po kretyńsku" na zbyt dużą aktywność mniej niż 1% graczy !!!!!:eek::eek::eek::eek::eek:, w dodatku tak bezczelnie kłamią, wykorzystując dane, których nijak nie mamy możliwości sprawdzić, a zdrowy rozsądek pokazuje inaczej !!!

TO CHYBA ZABOLAŁO NAS NAJBARDZIEJ - NIKT NIE LUBI BYĆ ROBIONY "W JAJO"... "W KONIA"..."W BAMBUKO"... CZY JAK TO DALEJ CHCECIE NAZWAĆ !!!

Poza tym, naprawdę, ktoś się w tym IG musi się wreszcie ogarnąć, bo tego miotania się we wszystkie strony, to chyba nawet najwytrwalsi gracze nie zniosą.:(

@kikimora - masz bardzo wiele racji, siedzimy tutaj chyba już główne ze względu na znajomych z bractw, nieraz sąsiadów i naprawdę szkoda, ze nie ma gry o podobnym profilu - ludzie chyba przenosiliby się bractwami - to byłby dopiero exodus !!!:D
A Trąbka - dla mnie to już jest symbol :D:D:D
Pozdrawiam :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1550

Guest
ciekawe,czy na niemieckich forach tez jest protest? a tlumaczenie,ze nieaktywni w jakis cudowny sposob( Sen ? ) dowiedza sie,ze dla nich sa wprowadzone zmiany... i o rety,jak ich to skusi do natychmiastowego powrotu do gry,ktora ich kiedys znudzila. Oj niedowiarki,oni na pewno wroca..... czemu sie wiec oburzamy? Ale jestesmy niesprawiedliwi wobec IG...
 

DeletedUser2417

Guest
Droga Dragomiro zrób wszystko żeby zatrzymać tą aktualizacje bo zrobi się jeszcze większe bagno niż jest . Ludzie posprzedają latarnie /dzwonnice na 7, 8 poziomach bo byle jaka manu da więcej towaru. A po czasie wasi "analitycy" dojdą do wniosku , że jednak wszystko było ok i wrócą do teraźniejszej wersji. Co wtedy ludziom powiecie jak zrekompensujecie wydane PW ? Chyba nie będę chciał czytać tego hejtu co poleci na twoją głowę :(
 

DeletedUser1550

Guest
A niektorzy maja latarnie blisko 20 poziomu,bo wlasnie w nia ladowali PW !
 

jakub357

Łucznik
Co wtedy ludziom powiecie jak zrekompensujecie wydane PW ?

Właśnie. Ponieważ Ty, czy ja inwestowałem PW w Dzwonnice, tożsamo Latarnię dla elfów, w jej postaci sprzed zmian. Ja nie inwestowałem w Dzwonnice, która nie daje zasobów z każdych odwiedzin. A więc wrzucałem PW w inny cud, natomiast tego obecnego nawet bym nie postawił.
A więc jeśli obecna forma Dzwonnicy zostanie usunięta z gry, to ja żądam zwrotu moich PW. Ponieważ w innym wypadku, zostanę po prostu bezczelnie oszukany, bo jak się okazuje moje zainwestowane PW nie przyniosą mi takich wartości, jak było napisane w poście podczas aktualizacji Cudów, a dalej na Wikipedii. Nie było też żadnej informacji o tym, że te wartości będę mogły ulec zmianie. Byłem pewien, że moja inwestycja jest pewna.
Czuję się oszukany i chcę zwrotu PW. Tym bardziej dlatego, że nie jest to drobna zmiana, czy aktualizacja - ale całkowita deformacja mechanizmu działania cudu. A więc jest to już inny cud, który mnie nie interesuje i z którym nie chcę mieć nic wspólnego.
Oddawać PW.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
A ja swoją Latarnię zostawię. Nie chcę usuwać budynku, jeżeli istnieje szansa, że po którejś kolejnej aktualizacji będę chciała go od nowa postawić i od nowa ładować w to PW, strata czasu i nerwów. Może naiwnie, ale mam nadzieję, że jednak coś zrobią. Np. dadzą więcej skrzynek, bo zwiększenie ilości towarów nie jest dla mnie satysfakcjonującym rozwiązaniem.
Idealnie by było, gdyby dodali coś w stylu dziennych osiągnięć typu "Udzieliłeś 50/100/200/x pomocy sąsiedzkich! Oto Twoja nagroda za bycie uczynnym", żeby to, że człowiek poświęca czas i aktywnie daje pomoc wszystkim sąsiadom było nagradzane, a nie: odwiedziłeś 5 sąsiadów i dostałeś 3 skrzynie, wow, jak super, więcej nie dostaniesz. Te 3 skrzynie są zdecydowanie demotywujące.
 

DeletedUser2022

Guest
IG ma częstsze zmiany nastrojów niż kobieta gdy ma okres.
Jedyne z resztą słuszne obejście tego, to nie budowanie żadnych cudów, przynajmniej do epok końcowych..
Niedługo wprowadzą super mega hiper cud generujący diamenty tym, którzy kupują diamenty, np na 1poz. wygeneruje nam 2 diamenty po zakupie 1000.
Co NA PEWNO zachęci graczy do kupowania, tak samo jak wasze "profesjonalne" reklamy"
IG wie, że elvenar to "świat fantazji" dlatego nie jednokrotnie będą wciskać swoje "fantazje" wchodząc ludziom z butami.
Ja absolutnie daję wiarę co do tych produkowanych towarów/złota/młotków przez ów cuda.. wierzę że manufaktury, warsztaty i domki na dość niskim poziomie produkują więcej! Tak samo zrobili z niedawnymi budynkami.. event okej, ale nagrody tak tępe że nawet po wygraniu ich nie stawiałem.
Serio ig myśli, że budynki produkujące 1000 młotków co 3 doby albo 34 towary co 72 godziny są graczom potrzebne.
W sumie to nie wiem, ilość podana przykładowo, ale tak jest! no tak po prostu kurna jest! I ja mam stawać na głowie by wygrać te "wspaniałe nagrody"? o_Opls :facepalm:
 

DeletedUser1496

Guest
@jakub357 i @iwona59 :):):)
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie !
Ale powiedzcie (napiszcie), czy IG kiedyś komuś coś oddało? Gram prawie rok, brakuje 2 tygodni do roku - dokładnie, na forum oczywiście trafiłam dużo później, ale w końcu się udało :)
Nie pamiętam żadnego zwrotu a i zapewne teraz go też nie będzie, sama mam latarnię i dzwonnicę na 2 światach, gdzie gram.

Spróbujmy po prostu wpłynąć na to, żeby strata była jak najmniejsza, bo nie mam najmniejszych wątpliwości, że ta aktualizacja zostanie wprowadzona - pamiętacie II Przygody ? - nikt ich nie chciał, wystartowały (co prawda z falstartem) o 2 tygodnie wcześniej niż były zapowiadane, bo jakiś "NOWY=INNY" z zarządu przygotował - to wejść musiało, że się nie udało to i nie dziwota - NOWY=INNY nie wie, ze wypadałoby przetestować na Becie, bo i po co? - "EU GENIUSZ" jeden.:confused:

Więc spróbujmy po prostu wywalczyć albo więcej skrzyń, albo zmniejszenie bonusu, ale nie jego likwidację, bo myślę, że to jedyna szansa na "złagodzenie ciosu":(:(

A swoją drogą to IG plącze się we własnych kłamstwach :p:p:p : jeżeli Ci aktywni to nawet nie jest 1% graczy to jakim cudem maja taki wpływ na balans gry? :(

Pozdrawiam wszystkich poirytowanych, sfrustrowanych, chcących normalnych warunków do gry i poważnego traktowania :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1550

Guest
I teraz ze sraczka czekamy,co IG jutro postanowi,ja sraczki nie mam,bo juz im nie wierze....
//
przepraszam za moje wpisy,ale zostal mi tylko sarkazm !

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2022

Guest
Latarnia była moim najlepszym/najkorzystniejszym budynkiem. BYŁA :(
Teraz będę mogła patrzeć na praktycznie bezużytecznego śmiecia i wspominać dostatnie czasy :(
Podaj mi coś, co nie przemija..
Uroda przemija, młodość przemija, imperia upadają, lata mijają,
nawet w grze z "duchem czasu" świetność "cudów" mamy już za sobą :D
 

DeletedUser1015

Guest
To ja chciałam wnioskować o zlikwidowanie zadań powtarzalnych. Postawiłam 12 warsztatów, tylko dlatego, że nie chce mi się rollować zadań, jak tym bardziej ambitnym. Od kilku miesięcy zbieram z nich nagrodę jak mi wpadnie przypadkiem, bo zadanie się wykona. Dlaczego mam więc być poszkodowana w stosunku, do tych aktywniejszych w tej kwestii ode mnie? Gdyby oni musieli nastawiać tyle warsztatów co ja, a nie kilka na niskim poziomie to byłoby fair. Uważam, że nabijanie młotków robiąc na okrągło powtarzalne zadania jest NADUŻYCIEM gry.

A tak całkiem serio... chciałam wybudować latarnię, ale nie miałam miejsca przez te nieszczęsne warsztaty. Teraz nie będę mieć tego problemu
 

DeletedUser1220

Guest
Nie wierzę, żeby IG w jakimkolwiek stopniu wycofało się z zapowiedzianej aktualizacji. Nie przypominam sobie, żeby im się kiedykolwiek odwidziało. Jeśli się mylę, to poprawcie mnie.

Niestety mój stan "wypalenia" dla tej gry sięgnął dna. Od jutra zaczynam odpoczynek od tej chorej gry. Może wrócę.
Tak, więc fajnie było, ale się skończyło.

Ps. Jakbyście drodzy współforumowicze trafili na fajną grę, w której nie karze się aktywnych graczy i nie wmawia się im, że bycie aktywnym, to nadużycie, to dajcie cynk w wiadomości prywatnej. Dzięki :)
 

visit0r

Paladyn
Dokładnie jedna skrzynia będzie dawała 10x tyle co aktualnie jedna motywka. .
napalilem sie na latwe zrobienie zadania 28. Zdobądź 2 wybrane zaklęcia z nadchodzacego eventu, czytajac liste pomyslalem ze wystarczy dac motywki zamiast produkowac 2 zaklecia po nascie godzin kazde a tu wyglada ze w skrzynkach juz nie bedzie zaklec ;(

Ja jestem w stanie zagwarantować, że gdyby motywowanie sąsiadów trwało tylko tyle co w apce mobilnej to duuuużo więcej osób by motywowało ale komu chce się spędzać często grubo ponad godzinę a nawet i półtorej godziny aby zmotywować sąsiadów... Widać Twórcy nie mogą sobie z tym poradzić bo to trwa już od kilku-kilkunastu miesięcy(?) więc wpadli na wspaniały pomysł. Zabierzmy to co jest, napiszmy, że to dlatego że tylko 1 procent osób motywuje więcej niż 30 razy dziennie i mamy czyste ręce... Woła to o pomstę do nieba za takie traktowanie osób, które sporo pracy włożyły w grę oraz sporo PW w rozbudowę Cudu!!! :confused:
mnie osobiscie ta zmiana motywuje tylko do zaprzestania grania, staram sie codziennie motywowac wszystkich dostepnych i mysle ze takich osob jak ja jest wiecej niz 1% graczy, chyba ze za graczy oni uwazaja tych co od roku nie wchodza do gry, z tego co czytam o tej aktualizacji to motywowanie sasiadow nie bedzie mialo juz sensu

No normalnie tekst sponsorowany przez IG. Ile Ci zapłacili?
to sie miesci w zakresie tajemnica handlowa ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry