• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.4

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Zapraszamy do dyskusji o nadchodzącej aktualizacji 1.4 i Turniejach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser62

Guest
turnieje na Becie leza i kwicza a wy juz wprowadzacie je na servery normalne ? czy to dobre rozwiazanie ? smiem watpic :confused:
 

DeletedUser

Guest
"leżą i kwiczą" to znaczy co? nie ma na nie chętnych , bugi są czy jeszcze coś innego?
z tego co czytam na forum bety to odbiór raczej pozytywny
 

DeletedUser580

Guest
Czyli, że nasza wersja jest tą wytypowaną do bycia doświadczalną? Ciekawe...

"leżą i kwiczą" to znaczy co? nie ma na nie chętnych , bugi są czy jeszcze coś innego?
No chyba nie jest tak różowo... Ja mam świeżutkie konto tam i w 1 turnieju dostałam za przeciwników Tancerki III i Golemy III + Czarki II, a sama ledwo odblokowałam Trenta I, więc za bardzo sobie nie pograłam...
 

DeletedUser

Guest
nikt nie twierdził że będzie łatwo,
ja mam 26k paladynów III, po 1000k -1500k zasobów , nie bardzo mam z tym co robić (najkrótszy zwiad to 2 doby i 10 godzin) i patrzę na turnieje pod kątem graczy którzy są pod koniec drabinki technologii
 

DeletedUser580

Guest
patrzę na turnieje pod kątem graczy którzy są pod koniec drabinki technologii
Jeśli trudność będzie za wysoka, to swoje zapasy skonsumujesz szybciutko i później dla Ciebie również będzie "ściana".
No i też z tego, co widziałam na Becie, to ma to być aktywność lojalizująca dla nowych graczy, więc nie może być zbyt ambitnie. Jeśli ja - gracz walczący - mówię, że jest trudno, to progres dla graczy nowych będzie średnio możliwy...
 

DeletedUser

Guest
łatwo czy trudno - każdy czegoś innego oczekuje, zeszliśmy z tematu - zapytałem co znaczy że turnieje na becie "leżą i kwiczą" i licze że dostanę odpowiedź
 

DeletedUser878

Guest
A ja kompletnie nie wiem o co chodzi z tymi turniejami. Ktoś mnie oświeci, jak to bedzie wyglądać? Turnieje między innymi graczami, czy jak?
 

DeletedUser

Guest
Turnieje są problematyczne na becie z kilku powodów. Są problemy z nagrodami i nie przyznaje ich prawidłowo, poziom trudności dla początkujących jest kosmiczny (wspomniano tu o tym wyżej - gracze w 2-3 erze trafiają na paladynów i czarki III - kosmos), ustawiono je pod wyciąganie od graczy diamentów i jeszcze kilka innych "grzechów" można wymienić. Naprawdę warto poczytać forum bety by sobie uświadomić co w nas trafi ;)

@bakuyai1 turnieje polegają na podbijaniu prowincji wybranego towaru za nagrody. Spośród tych, które już zdobyliśmy. Będą się one odblokowywały zależnie od Twoich postępów. Gracze mają współdziałać, by prowincji podnosić poziom dla lepszych nagród. Trochę na ten temat było w ostatnim InnoTv.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser62

Guest
chodzi mi oto, ze nie do konca sa jasno przyznawane nagrody :( owszem jest zroznicowany poziom wojska na tych prowincjach, ale dla graczy co sa na poczatku technologii to spore wyzwanie :( fakt poprawiono liste zaliczonych prowincji i mozna je przewijac (ale to drobna kosmetyka)
do tego dochodzi nie rozwiazany problem z pustyniami :( nie rozwiazano podstawowych bolaczek a juz tu nowosci wchodza :((
 

DeletedUser

Guest
na czym polega współpraca /rywalizacja przy zdobywaniu prowincji?
przewagę mają gracze z dużą czy małą ilością sąsiadów?
 

DeletedUser

Guest
Przewagę mają ludzie z duża ilością sąsiadów, ponieważ prowincja jeśli ktoś ją podbija zdobywa punkty. Jeśli liczba punktów przekroczy określony próg, zwiększają się nagrody.
 

DeletedUser878

Guest
Dodają takie coś... a powinni rozwiązać problem sąsiadów. Żenada, nie lubię twórców gry.
 

DeletedUser62

Guest
@twety ja wlasnie na Becie jestem na totalnej pustyni, mam owszem 15 sasiadow, ale to trupy :( w swoim Bractwie wrecz wymusilam krzykiem i placzem by codziennie mnie motywowali, bo jestem na pustyni :oops:
w pierwszym turnieju gralam sama w mojej okolicy, nikt nie rozwalal prowincji, tylko ja :( w ogolnym rankingu na koniec bylam na 5 pozycji ale co z tego skoro dostalam nedzne nagrody :( nie bylo z kim podbijac nagrod :( zadna z moich 28 podbijanych prowincji nie przekroczyla progu :(
Tutaj na serwerze mam calkiem inna sytuacje, mase sasiadow mnie motywuje, a ci co nie motywuja to widze, ze i tak non stop sie buduja wiec bedzie spora rywalizacja podczas turnieju :p
Ale co z innymi graczami ?????? szczegolnie z tymi co maja miasta na pustyniach :mad:
Gre tutaj rozpoczelam w pierwszych godzinach jej pojawienia sie, wiec jestem jakby w "centrum mapy" no ale kurcze co z reszta graczy, ktorzy zaczeli grac pozniej niz ja :confused: Caly czas jest na forum poruszany problem "pustyni" ... i co ? co zrobiono by te sytuacje naprawic ? NIC :(:(:(
OK, ... zaczna sie Turnieje ale przeciez nie sama gram, w Bractwie mam Elfow z pustyni dlatego naprawde szkoda mi bardzo "nomadow", bo wiem jak to jest pogrywajac sobie na Becie :[
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
gdzie te turnieje?

a drogi wróżek skoro kosztują teraz kilka razy więcej słoneczników i psanki , a oprócz tego ambrozję nie powinny teraz co więcej dawać?
 

DeletedUser449

Guest
Zgodnie z tematem Turnieje już u nas! turnieje wystartują 3 maja, a do tego czasu trzeba zadowolić się możliwością zbadania technologii. Swoją drogą, jej opis jest całkowicie po angielsku.
Kwitnące dróżki były przede wszystkim zbyt tanie jak na oferowane korzyści.
 

DeletedUser878

Guest
Gdzie jest w drzewku technologia, która to odblokowuje? Nie widzę
@Edit
Dobra, mam. Az tyle punktow na to? :p
 

DeletedUser626

Guest
Pierwszy turniej wystartuje 3 maja, nad problemem tłumaczenia technologii właśnie pracujemy, nie jest to błąd tłumaczenia, tylko na złość tłumaczenie postanowiło się nie wyświetlać.
 

DeletedUser

Guest
A gdzie sąsiedziii!!!!!!!!!!!!!!!Jak zwykle się nie postaraliście a zwaliliście!!!!Zmiencie osobę za to odpowiedzialną.Jak bym taką fuszerę odwalił to dyscyplinara murowana by była.Na co komuś takie pierdoły które wprowadzacie??
 
Status
Zamknięty.
Do góry