• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.43

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1254

Guest
No cóż, znowu nic nowego... i średnio jest o czym dyskutować, ale to już chyba któraś aktualizacja z kolei, która wnosi niewiele, żeby nie powiedzieć nic. o_O
A w aplikacji miałam nadzieję na wprowadzenie nazwy miast sąsiadów. Bardzo podoba mi się motywowanie przez aplikację, ale kurcze nazwa to podstawa, a nie chce żebyś ktoś dostał motywke nie w to co trzeba. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2014

Guest
Odnoszę dziwne wrażenie, że najważniejszą rzecz napisano na końcu

"Zoptymalizowano proces pobierania gry."

A można coś więcej na ten temat?
 

Midi67

Rozbójnik
dla mnie takie aktualizacje od jakiegoś czasu to robienie sobie regularnych JAJ z graczy..... i tyle w temacie :)
 

DeletedUser

Guest
Odnoszę dziwne wrażenie, że najważniejszą rzecz napisano na końcu

"Zoptymalizowano proces pobierania gry."

A można coś więcej na ten temat?

Ale to tylko do aplikacji mobilnej, czy tylko ja odnoszę wrażenie że teraz ona będzie priorytetem?
i o łał ludziki wrócą, a co z resztą postulatów po poprzednich poprawkach?
 

DeletedUser2421

Guest
I tak to są kosmetyczne poprawki. I zgadzam się z przedmówcą jaja se robicie. Weźmy takie poprawki do kryształowej latarni, które zostały wprowadzone aby wyrównać rażące różnice między graczami. A na miejsce tych różnic wprowadziliście swój okresowy konkurs bractw, w którym elita sypiąca diasami wygrywa nagrody a reszta pomiotki dostaje nagrody pocieszenie ponosząc koszty. Czy nie jest to rażąca różnica między graczami uderzająca we wszystkich graczy i wyróżniająca jakis 1 %? Bo jakieś trzy bractwa wygrywają i jeśli miała bym obstawiać to mam wygraną w kieszeni, że następne też wygra to samo bractwo a nie na przykład to w którym jestem mimo masakrycznych wysiłków.
Ale miałam pisać o aktualizacji. Zoptymalizowano proces pobierania gry. Jeśli chodzi o apkę. No to też rozpoczęliście od tego. Brakuje dostępu do czarów. Brakuje dostępu do cudów, nie da się w nie ładować PW. O własnych mówię. Jeśli o motywki chodzi, to nigdy nie wiem co tak naprawdę mam motywować, bo na pewno nie to co telefon mi sugeruje. Przycisk kupca to spory sukces przy takich brakach, normalnie miodzio. No, ale pożyjemy zobaczymy jak starzy górale mawiają.
 

DeletedUser1921

Guest
3 przeglądarki ten sam bug powolne wgrywanie ramki z armiami podczas walki. Zwiększyć możliwość dodania więcej jednostek tj.: 7 vs 7 (player vs computer). Aplikację odinstalowałem bo jest do niczego. Zamiast robić małe aktualizacje zróbcie jedną wielką. Zbierzcie od graczy wszystkie błędy,itp. Twórcy muszą pomyśleć o stworzeniu aplikacji typu exe. ( Taka aplikacja jak ma metin2,itp.) Żeby startować bezpośrednio z pulpitu,itp. Wtedy można by pomyśleć o wdrożeniu nowego systemu,zamiast przestarzały flash,silnik 3d lub nowszy. Dopracujcie również na linuxie mint i pozostałych możliwość grania na przeglądace. Wyskakuje podczas błąd 10/24 i brak exe czy jakoś tak. Dopracujcie powiadomienia odnośnie cudów o nazwę gracza u którego się zakończyło badanie danego cudu i datownika kto kiedy wrzucił pw w jego cud. Kiedy będą efekty odnośnie nieaktywnych graczy łącznie z tymi graczami,którzy zakończyli grać po ukończeniu drzewka i w trakcie.? Będzie nowa rasa i jakieś sensowne nagrody w eventach? Kiedy będzie zrównoważona ilość komputerowej armii np. do maks.12 postaci danego gatunku w armii?
 

DeletedUser2518

Guest
3 przeglądarki ten sam bug powolne wgrywanie ramki z armiami podczas walki. Zwiększyć możliwość dodania więcej jednostek tj.: 7 vs 7 (player vs computer). Aplikację odinstalowałem bo jest do niczego. Zamiast robić małe aktualizacje zróbcie jedną wielką. Zbierzcie od graczy wszystkie błędy,itp. Twórcy muszą pomyśleć o stworzeniu aplikacji typu exe. ( Taka aplikacja jak ma metin2,itp.) Żeby startować bezpośrednio z pulpitu,itp. Wtedy można by pomyśleć o wdrożeniu nowego systemu,zamiast przestarzały flash,silnik 3d lub nowszy. Dopracujcie również na linuxie mint i pozostałych możliwość grania na przeglądace. Wyskakuje podczas błąd 10/24 i brak exe czy jakoś tak. Dopracujcie powiadomienia odnośnie cudów o nazwę gracza u którego się zakończyło badanie danego cudu i datownika kto kiedy wrzucił pw w jego cud. Kiedy będą efekty odnośnie nieaktywnych graczy łącznie z tymi graczami,którzy zakończyli grać po ukończeniu drzewka i w trakcie.? Będzie nowa rasa i jakieś sensowne nagrody w eventach? Kiedy będzie zrównoważona ilość komputerowej armii np. do maks.12 postaci danego gatunku w armii?

Zgadzam się i popieram
 

DeletedUser1530

Guest
W aplikacji mobilnej dodano najmniej potrzebny przycisk hura. Bardziej przydatne byłaby aktywacja cudów ale widocznie twórcy mają inne priorytety. co do przycisku Kupiec to ja jak na razie świetnie sobie radziłem bez niego gdyż mam pobudowany budynek i poprzez niego włączałem handel i nieszczęsnego handlarza więc ten przycisk zupełnie mi nie jest potrzebny a jak zapewne się przekonam zasłoni mi pewną część okna miasta.A jeśli chodzi o drugi czyli inwentarz to zgoda to jest przydatne bo już zaczynało mnie męczyć to że nie mogłem czarować swoich warsztatów, manufaktur i kultury poprzez aplikację
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
No i chyba niestety sobie jeszcze nie poczarujemy gra pobrała około 40mb danych a zmiany w apce żadnej.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1921

Guest
Twórcy sobie jaja robią. Dziś nie da się grać. 4 raz wywaliło z gry. "Przepraszamy,ale wystąpił błąd" to się bardzo często zdarza. Wasze oferty może na cały ekran walniecie(ja i tak z nich nie skorzystam). Logo gry z możliwością pobrania na IOS i Androida powinno być w górnym rogu na tle.
 

DeletedUser2014

Guest
Szlag mnie trafia. Co wejdę w miasto to reklama. I pod nia reklama. Kup. Kupuj. NO KUP!!! Skoro nie chce to nie chcę. Tak ciężko pojąć? NIE CHCĘ!!!
 

DeletedUser2421

Guest
Ja mam podstawowe pytanie do twórców gry. Po co przy tworzeniu miasta tworzą się na równoległych światach? Żeby robić wasze 1%? Można by tak było jakoś to zlikwidować. Potem straszą takie ruiny. Koło mnie jest ich sporo. Może zajmijcie się tym zagadnieniem. Czemu nie ma np wyboru jak w każdej przyzwoitej grze. Na jakim serwerze chcesz grać i tu np sugerowany ten i ten z przyczyn znanych tylko wtajemniczonym. Jeszcze mała sugestia. Można by coś zrobić z zadaniami w aplikacji aby je można było normalnie przewijać, bez konieczności wylogowywania się? Bo to irytujące bardzo. Jak się szuka zadania i nagle się kończą. Niestety nie zawsze się ma czas na reloga.
 

DeletedUser2014

Guest
Ja mam podstawowe pytanie do twórców gry. Po co przy tworzeniu miasta tworzą się na równoległych światach? Żeby robić wasze 1%? Można by tak było jakoś to zlikwidować. Potem straszą takie ruiny. Koło mnie jest ich sporo. Może zajmijcie się tym zagadnieniem. Czemu nie ma np wyboru jak w każdej przyzwoitej grze. Na jakim serwerze chcesz grać i tu np sugerowany ten i ten z przyczyn znanych tylko wtajemniczonym. Jeszcze mała sugestia. Można by coś zrobić z zadaniami w aplikacji aby je można było normalnie przewijać, bez konieczności wylogowywania się? Bo to irytujące bardzo. Jak się szuka zadania i nagle się kończą. Niestety nie zawsze się ma czas na reloga.

Z tego co pamiętam one się tworzą dopiero jak wejdziesz pierwszy raz na dany świat
 

DeletedUser1921

Guest
Te głupie logo jest denerwujące. Temat wielokrotnie pisany, żeby zrobili porządek z miastami duchów. Aplikacja jest do kosza. Miała być ułatwieniem,ale jest syfem. Nie ma nawet turniejów,itp. Zamiast aktualizować w/w aplikację to się wreszcie na poważnie zajmijcie usuwaniem nieaktywnych graczy. Zrobić trzeba aplikację startującą bezpośrednio po zainstalowaniu. Zmienić w regulaminie i Zakazać tworzenia miliona kont, z których jedno jest aktywne. Do Chatu dodajcie opcję kontakt z twórcami z możliwością robienia screenów błędów i bugów, łatwiej do wychwycenia. Zgadzam się @elfmietek .
Np. W Plemionach jest coś takiego tam gdzie się logujesz to na inne serwery nie można wejść( przyczyny mogłyby być brak wolnych miejsc ).
 

DeletedUser2038

Guest
A gdzie jest ta aktualizacja ? Czy może trzeba odinstalować tą wersję którą wcześniej była pobrana i zainstalować ponownie ?
 

DeletedUser2701

Guest
W poście Dragomiry napisano:
"Pamiętajcie: Aktualizacja aplikacji odbywa się niezależnie od aktualizacji wersji przeglądarkowej, zmiany nie pojawiają się więc w tym samym momencie".

Ok podejrzewam że większość graczy zrozumiała, że update wersji mobilnej nie odbędzie się jednocześnie z updatem wersji przeglądarkowej w sensie że o tej samej porze(godzinie i minucie)
Sam tak zrozumiałem i jak kretyn sprawdzałem w danym dniu kilka razy czy jest update:mad: Nawet odinstalowałem i zainstalowałem grę ponownie aby sprawdzić czy może u mnie jest coś nie tak.
Dragomira mogła napisać inaczej np. że, na dzień 23.11.2017 przewidziana jest aktualizacja TYLKO wersji przeglądarkowej a aktualizacja wersji mobilnej odbędzie się za parę dni itp.(i tu opisać zmiany jakie są przewidziane na androida)
Skoro specjalnie stworzona jest dyskusja na temat aktualizacji to jak mam dyskutować na temat update-u jaki zrobiono na androida skoro go nie widziałem?
Dyskusja jest otwarta- gracze zadają pytania a tu cisza i nikt nie odpisuje.
Jeśli łaskawie ktoś się tu pojawi to pytanie czy w najbliższej aktualizacji na androida naprawią błąd ze znikającymi zadaniami powtarzalnymi?(trzeba robić relog gry)
Pozdrawiam
 

DeletedUser626

Guest
@lucasosik Apka na Androida w wersji 1.43.2 jest dostępna w sklepie Play od 23.11.2017
Ostateczna lista zmian następnej wersji będzie znana, gdy wyjdzie następne ogłoszenie.

Optymalizacja pobierania dotyczy głównie ograniczenia ilości grafik/animacji przy pierwszym pobraniu.
 

DeletedUser2038

Guest
W sklepie play aktualizacja pojawiła się dzisiaj ;)
Jest inwentarz a w nim, niespodzianka, najważniejsza zakładka budynki z eventów. Wolałbym jednak czary ;).
Nawet szybkie bonusy byłyby lepsze niż te budynki .. ech.
Dzisiaj sprawdzę czy są turnieje ;)
 
Do góry