• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.44

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1171

Guest
@Lisha Poparzyłaś teraz? Przed chyba ostatnią,a może przed ostatnią miałem informacje w GRZE. Nie pamiętam teraz dokładnych liczb. Jednak po zdobyciu ekspansji za prowincje miałem 457 czy 456, następna 466 czy 467 (nie pamiętam).
https://pl.wiki.elvenar.com/index.php?title=Ekspansje&oldid=9186 - tutaj dopiero się pojawiła wzmianka o limicie 60! Wersja z dnia 16:15, 30 kwi 2017 autorstwa Dragomira (dyskusja | edycje)
Jak widać wpisano to 30 kwietnia. Jednak ja gram dłużej i nie patrzę na każdą zmianę na wiki, tylko to co podają w aktualizacjach.
W aktualizacjach od wersji 1.27, nie ma nic na ten temat że nie będę mógł zdobyć więcej niż 60. Czyli wprowadzą nową epokę i mogę spokojnie zakończyć grę, bo nie będę wstanie nic postawić!!!!!!! Dlatego o tym wspominam, a nie dlatego że mi się tak chce.

Tego typu informacje powinny być napisane w aktualizacjach!!!
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Darius II Nie, patrzyłam kilka miesięcy temu, choć przyznaję, że dowiedziałam się o tym z wpisu na forum bety - też nie zaglądam na wiki zbyt często. Jednak nie wiedziałam, że wcześniej dało się zdobyć 64 z prowincji, nie 60. Nie napisałeś tego wprost, więc nie zrozumiałam, że chodzi Ci o zmianę, a nie o informację jako taką.
W angielskiej wersji wiki zmieniono to 13 marca. Nie wiem, w której aktualizacji konkretnie nastąpiła ta zmiana, ale masz rację, powinni byli to uwzględnić przy pisaniu notki.
 

DeletedUser2732

Guest
@Cruella

No to może aktualizacja Flash'a...
U mnie śmiga aż miło...
Fakt, że niedawno zacząłem, ale nie wiem czy to ma znaczenie...
Korzystam z Chrome, Edge, Puffina, wszędzie to samo, a dwie pierwsze mam skonfigurowane na automatyczne czyszczenie Cache i całej reszty po każdej sesji przeglądarki.

W Edge jest opcja uruchomienia IE - może warto spróbować... W innej OnLine'ówce mi taki zabieg pomógł....
 

Tajniakos

Paladyn
Zmiana u Hurtownika - ciśnie się jeden komentarz: "Od mieszania, herbata nie robi się słodsza!"

Poza tym, u mnie aktualizacja spowodowała znaczne spowolnienie gry, w tym niezmiernie irytujące opóźnienie w zbieraniu z warsztatów, akurat w trakcie zadania na 50xTrunki.

"Łapka" do "przeciągania" po budynkach praktycznie nie działa! :(

Zwykłe zbieranie klikaniem w każdy budynek również jest o wiele dłuższe niż zwykle - czy "oni" nie mogli poczekać do czasu PO evencie??!!

Wprowadzanie zmian w trakcie eventu powinno być surowo zabronione!!
Azulena nie dość że nie robi się słodsza to powiem nawet, że gorzko mnie kosztowała utrata młotków po tej aktualizacji. NIe wiem czy to było celowe czy też nie ale podmianka u hurtownika z tego co mi wiadomo nie tylko mnie drogo kosztowała :mad:
 

DeletedUser

Guest
mnie też :mad: kilkadziesiąt tysięcy, na szczęście to nei jakiś krytyczny surowiec
 

DeletedUser626

Guest
Została dziś dograna poprawka, która powinna poprawić płynność gry.

Zamiana kolejności zakupu u Hurtownika nie jest błędem, choć planowana była do dodania później, dlatego zabrakło informacji w ogłoszeniu - przepraszamy za to. Projektanci zmienili kolejność, by wszędzie w grze była taka sama i była zgodna z potrzebami projektu najbliższej gościnnej rasy.
 

astoN-

Rozbójnik
nic sie nie zmienilo, ale jakos mnie to nie dziwi, za szybko by bylo, wy potrzebujecie kilku miesiecy zeby naprawic cos co popsuliscie...
 

Deleted User - 172852

Guest
Też nie zauważyłam żeby coś się poprawiło. Aż się ciśnie pytanie - kogo IG zatrudnia na etatach dla programistów?
Ale zauważyłam ogólnoświatowe obniżenie lotów w tej materii. Na prawie każdej stronie internetowej, grze i w systemie Windows każda aktualizacja czy mała poprawka niesie ze sobą kolejne błędy. Wygląda to tak jakby na świecie zaistniała epidemia uwsteczniania się programistów :)
 

Azulena

Rozbójnik
Nic się nie poprawiło. :(

I rzeczywiście to jest niesamowite wręcz, że programiści nie potrafią PO RAZ DRUGI zrobić tego samego, co raz już zrobili.

Było przecież dobrze, zbieranie szło bardzo szybk
o - jeśli aktualizacja to zepsuła, to mimo to powinni umieć zrobić drugi raz to samo co poprzednio...

Teraz... odechciewa się grać. :(
Nie działa ani przeciąganie myszą, ani pojedyncze klikanie - jedno i drugie trwa wieki... Zlecanie produkcji normalnie, a zbieranie doprowadza do rozpaczy...
 

DeletedUser2518

Guest
Nie wiem o co Ci chodzi @Azulena korzystam z Firefoxa Quantum i wszystko działa poprawnie ani jednego laga ;) Zbieranie działa dobrze tak jak zawsze
 

DeletedUser80

Guest
Objawy takie jak piszesz były gdy miałem kłopoty z netem.
Usunięcie problemów z netem zlikwidowało lagi.
Jak masz Vectrę to sprawdź, problem dotyczył całego Wrocławia, może i gdzieś indziej jest podobnie:)
 

Azulena

Rozbójnik
Nie wiem o co Ci chodzi @Azulena korzystam z Firefoxa Quantum i wszystko działa poprawnie ani jednego laga ;) Zbieranie działa dobrze tak jak zawsze
Ponieważ NIE działało dobrze u bardzo wielu osób po ostatniej aktualizacji, a również po wgraniu poprawki KILKA osób napisało to samo co ja, więc ani nie dotyczy to mojego komputera, netu, ani przeglądarki - również używam Firefoxa Q.

Po wgraniu poprawki nie działało dobrze, dopiero kiedy ponownie wyczyściłam "ciasteczka" bezpośrednio na stronie (Firefox - Narzędzia - Informacja o stronie) wróciło do normy.
Ponieważ weszłam do gry kilka godzin po wgraniu poprawki, nie sądziłam, że takie działania będą potrzebne. W innych moich grach, gdzie bardzo, bardzo rzadko coś psują, to jak naprawiają, działa od razu, bez potrzeby działania z mojej strony. :p

Edit:
Niestety, pochwaliłam za wcześnie.
Nadal nie jest dobrze.
Po wejściu jest OK, a po kilkunastu minutach gry zwalnia.
Czyszczę "ciasteczka" odświeżam stronę, czyli przelogowuję się, jest dobrze. Po kilkunastu minutach gry to samo. :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1174

Guest
Przejście do innej zakładki w Google Chrome Wersja 63.0.3239.108 (64-bitowa) powoduje zwiechę, średnio raz na trzy razy.
 

DeletedUser

Guest
klasyka, polecam zmianę zoomu o 10% i powrót do poprzedniego "odblokowuje" zamrożony obraz (bo gra w tle działa ok)
PS. Ja to mam w Firefoxie starczy że przechodzę do Chroma
 

DeletedUser1174

Guest
Żadna klasyka, bo do tej pory tego nie było. Nie chodzi o to aby gracze coś robili, ale o to aby wydawca gry to poprawił.
 

DeletedUser80

Guest
Żadna klasyka, bo do tej pory tego nie było. Nie chodzi o to aby gracze coś robili, ale o to aby wydawca gry to poprawił.
Jest tak od dawna.
Ja przed wejściem na inną kartę odpalam ikonkę forum i wiki i się nie wiesza:)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Cruella Może nie miałeś zaktualizowanej przeglądarki do tej pory albo jakimś innym cudem Ci się poszczęściło, ale wielu graczy ma ten problem od dawna (patrz: [URL='https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/rozwi%C4%84zywanie-problem%C3%93w-z-dzia%C5%81aniem-gry.2335/']poradnik LordHaarta[/url]). Jeśli dobrze rozumiem, wyeliminowanie tego wymaga całkowitej rezygnacji z Flasha i przeniesienia gry na inny silnik, a jednym z kroków w tym kierunku jest zmiana kolejności u hurtownika.
 

DeletedUser

Guest
hmm klasyka.. ja to mam od początku grania tutaj czyli od wiosny AD.2017 a z tego co czytam ten problem ma jeszcze dłuższą historię...
@Lisha, popieram do tego usunięcie problemu zderzania animowanych ludzików myślę że to to był ten pierwszy krok ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1174

Guest
Ja gram ponad 2 lata a problem mam od ostatniej aktualizacji, czyli raczej u Was jest coś nie tak skoro macie problemy od dawna, nieprawdaż? Jak widać z mojego info powyżej, mam najnowszą wersję przeglądarki (zawsze). Tak czy inaczej, jeżeli Elvenar jest jedyną aplikacją powodującą taki problem na moim sprzęcie, to oczekuję od stwórcy problemu jego usunięcia. Tym lepiej jeśli już się tym zajmują, zobaczymy co z tego wyniknie.
 

Hassano

Łucznik
Nie mam pojęcia czy coś próbkowali naprawić ale jak do tej pory gra sie przywieszała tak dzisiaj ( sobota ) wywala mnie z gry.. Jak mam włączoną karte z grą to jest dobrze ale wystarczy że przejdę na inną karte/strone i po powrocie od razu komunikat że gra nie odpowiada i musze sie przelogować.. Ci co tam pracują to muszą ładnie na tace co niedziele dawać że mają taką robote z której nikt ich nie wywali na zbity pysk..
 
Status
Zamknięty.
Do góry