• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.45

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2701

Guest
Nikt o tym tutaj nie wspomina, ale nie sądzę, aby tylko u mnie występował nowy błąd, po tej aktualizacji.

W trakcie przewijania zadań "zwykłych" tych do codziennego, stałego użytku, po kilku przewinięciach ikona zadań znika i muszę odświeżyć stronę, aby się pojawiła.
Bardzo irytujący błąd, przywykłam do tych zadań, w trakcie zbiorów produkcji używam ich po kilka razy, a teraz oznacza to 2-3 odświeżenia strony albo rezygnację z małego "zwrotu" narzędzi i złota.

Niby nie tragedia, w zestawieniu z tym, że innym zamieniono - całkiem świadomie - narzędzia na jakieś towary, ale błędy też nie powinny się zdarzać.
A się zdarzają po prawie każdej aktualizacji... Ktoś wyżej napisał, że zespół Elve to może tacy co się jeszcze uczą programowania... :(
Azulena tak nie tylko ty masz ten problem i jest stworzony osobny temat w dziale" Błędy" o znikających zadaniach powtarzalnych. Ja również opieram się na zadaniach powtarzalnych i zarówno ja jak i inni mają ten sam problem.
 

visit0r

Paladyn
Nikt o tym tutaj nie wspomina, ale nie sądzę, aby tylko u mnie występował nowy błąd, po tej aktualizacji.

W trakcie przewijania zadań "zwykłych" tych do codziennego, stałego użytku, po kilku przewinięciach ikona zadań znika i muszę odświeżyć stronę, aby się pojawiła.
Bardzo irytujący błąd, przywykłam do tych zadań, w trakcie zbiorów produkcji używam ich po kilka razy, a teraz oznacza to 2-3 odświeżenia strony albo rezygnację z małego "zwrotu" narzędzi i złota.

Niby nie tragedia, w zestawieniu z tym, że innym zamieniono - całkiem świadomie - narzędzia na jakieś towary, ale błędy też nie powinny się zdarzać.
A się zdarzają po prawie każdej aktualizacji... Ktoś wyżej napisał, że zespół Elve to może tacy co się jeszcze uczą programowania... :(
mam to samo, nie widzialem takiej przypadlosci wczesniej, prawdopodobnie efekt uboczny aktualizacji
 

DeletedUser1447

Guest
Nikt o tym tutaj nie wspomina, ale nie sądzę, aby tylko u mnie występował nowy błąd, po tej aktualizacji.

W trakcie przewijania zadań "zwykłych" tych do codziennego, stałego użytku, po kilku przewinięciach ikona zadań znika i muszę odświeżyć stronę, aby się pojawiła.
Bardzo irytujący błąd, przywykłam do tych zadań, w trakcie zbiorów produkcji używam ich po kilka razy, a teraz oznacza to 2-3 odświeżenia strony albo rezygnację z małego "zwrotu" narzędzi i złota.

Niby nie tragedia, w zestawieniu z tym, że innym zamieniono - całkiem świadomie - narzędzia na jakieś towary, ale błędy też nie powinny się zdarzać.
A się zdarzają po prawie każdej aktualizacji... Ktoś wyżej napisał, że zespół Elve to może tacy co się jeszcze uczą programowania... :(

U mnie występuje ten sam błąd, szczególnie drażniący jest, kiedy staram się szybko przeklikać standardową pulę zadań przed pracą i trzeba odświeżać, czekać, znowu szukać, znowu się przestawiać. Stratne dodatkowe minuty, które są raczej ściśle wyliczone.
 

DeletedUser2701

Guest
Błąd ze znikającymi zadaniami powtarzalnymi mają być naprawione w przyszłym tygodniu kiedy to skończy się Event Rudobrodego.
Naprawdę wolę grać bez tych wszystkich Eventów które nie wprowadzają zupełnie nic a mieć dobrze działającą grę bez błędów. Nie mogę patrzeć na tego pasibrzucha od półtorej tygodnia już wolałem tą farbowaną Elfkę która również wzbudza we mnie obrzydzenie ale mniejsze. Twórcy się uczą na tej grze i brak im jakiegokolwiek pomysłu na grę która jest nie oszukujmy się stara. Po takim czasie gry przeglądarkowe powinny być pozbawione błędów i bardziej rozbudowane.. Ale błędy jak błędy ale jakiś powiew świeżośći w grze też powinien być. Przepraszam może za krótko gram w tę grę ok 5 miesięcy ale widzę jak bardzo dużo graczy narzeka żę żadnych zmian, żadnych nowośći zupełnie bez pomysłu masa błędów. No tak nową rasą wprowadzacie która dla starych graczy nie wniesie nic. Po kiego Diabła w tej grze jest taka różnorodność jednostek wojskowych z których większość graczy i tak nie korzysta. Ludzie bojkotują Eventy a twórcy mają to w poważaniu. Sam zauważyłem że dużo moich sąsiadów którzy byli w topce już są nie aktywni od długiego czasu naprawdę nie rozumiem dlaczego nie chcę się trzymać graczy, którzy na pewno wsparli grę a wrzuca im się kłody pod nogi. Może dlatego, że po części widzieli, że dużo w tej grze się nie zmieniło od momentu kiedy zaczęli grać i boją się że odciągną im nowych graczy? Nie wiem ale postępowanie IG nikomu się nie podoba
 

jakub357

Łucznik
Myślę, że to też może wynikać z tego, że prowadzą oni kilka dużych gier, a osób nad tym pracujących jest kilka. Nie sądzę żeby niemiecka firma dawała luzy pracownikom. Duszą z nich i z nas ile się da, byleby zarobić. To raczej do zarządu Inno mamy pretensje, że duszą grosz aby zatrudnić kogoś kompetentnego, kto by to ogarnął.
 
Status
Zamknięty.
Do góry