• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.45

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Midi67

Rozbójnik
Droga @Dragomiro - a o czym tu dyskutować.... kolejna aktualizacja, która dla graczy wnosi NIC..... czy nie jest Wam (jak obsłudze gry) wstyd dawać ogłoszenia o takim czymś....
 

Hassano

Łucznik
Naprawde takie pierdoły musicie robić. Fakt że może nie jest idealnie to widoczne ( za to zakończenie za diamenty zróbcie na pół ekranu)
Już nieraz pisałem że takimi poprawkami to za bardzo nawet nie powinni sie chwalić, mała wzmianka w grze ( bo po to ktoś wymyślił cudowną trąbkę) i tyle w temacie..
 

DeletedUser2015

Guest
Ja chciałbym się zapytać kiedy wprowadzicie możliwość ingerencji w Antyczne Cuda do aplikacji oraz kiedy pojawią się szybkie bonusy, które miały się niby pojawić w aktualizacji 1.40?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser48

Guest
Jeżeli chodzi o PW, to rozumiem, że gdy przekroczy ilość PW pojemność paska, to zegar dalej będzie szedł a nie wstrzymany i liczona godzina od nowa.
 

DeletedUser1776

Guest
Jak dla mnie extra. Ogółem 3 punkty bardzo na plus, ale jak wspomniano, brak możliwości wrzucania PW w Cuda jest słaby. Osobiście uważam, że najważniejszą, priorytetową sprawą, w wersji ultra high priorytet premium jest wprowadzenie turniejów do aplikacji. Jest to niezbędne i niezwłoczne do wykonania natychmiast.
 

DeletedUser626

Guest
Zmiana zliczania PW dotyczy łączenia PW godzinowych oraz z Cudów gdy jesteśmy wylogowani, tak aby najpierw były liczone godzinowe (do momentu otrzymania nagrody), potem dodawana nagroda z Cudu, a jeśli zostanie miejsce na pasku, dalej liczone godzinowe. W ten sposób nic nie będzie się gubiło przy zliczaniu PW po zalogowaniu. Do tej pory było tak, że PW z Cudów mogły być naliczone wcześniej niż godzinowe, przez co w sumie było ich po zalogowaniu mniej niż powinno.

Antycznymi Cudami na aplikacji zespół mobilki zajmie się jak tylko skończy wprowadzanie tam eventów.
 

DeletedUser1776

Guest
Zmiana zliczania PW dotyczy łączenia PW godzinowych oraz z Cudów gdy jesteśmy wylogowani, tak aby najpierw były liczone godzinowe (do momentu otrzymania nagrody), potem dodawana nagroda z Cudu, a jeśli zostanie miejsce na pasku, dalej liczone godzinowe. W ten sposób nic nie będzie się gubiło przy zliczaniu PW po zalogowaniu. Do tej pory było tak, że PW z Cudów mogły być naliczone wcześniej niż godzinowe, przez co w sumie było ich po zalogowaniu mniej niż powinno.

Antycznymi Cudami na aplikacji zespół mobilki zajmie się jak tylko skończy wprowadzanie tam eventów.

No to jednak tylko 2 punkty na plus. Eventy i nazwa miasta w apce. Proponowana wyżej zmiana niewiele daje, szczególnie dla osób nie korzystających z rozszerzenia do 20PW. Wiele bractw tworzy tzw łańcuszki czyli wrzucanie sobie PW nawzajem w cuda. Są gracze, od których dostaję 15-25PW. Wystarczy, że ktoś podniesie cud w nocy gdy śpe i mam wiele PW w plecy. Sprawa jest logiczna i nie wiem czy wymaga poprawy lub jest nawet wykonalne aby PW z cudów system naliczał z momentem logowania, a nie z momentem jego lvlowania. Niemniej pomijając to, Wasza propozycja niewiele zmienia. Jest to kosmetyka.
 

DeletedUser1970

Guest
Ja się cieszę, że w aplikacji coś się ruszyło wreszcie :)
Jak będą eventy to zostanie tylko turniej i cuda do wprowadzenia i będzie można obejść się bez przeglądarki :D
 

DeletedUser964

Guest
Zmiana zliczania PW dotyczy łączenia PW godzinowych oraz z Cudów gdy jesteśmy wylogowani, tak aby najpierw były liczone godzinowe (do momentu otrzymania nagrody), potem dodawana nagroda z Cudu, a jeśli zostanie miejsce na pasku, dalej liczone godzinowe. W ten sposób nic nie będzie się gubiło przy zliczaniu PW po zalogowaniu. Do tej pory było tak, że PW z Cudów mogły być naliczone wcześniej niż godzinowe, przez co w sumie było ich po zalogowaniu mniej niż powinno.

Do tej pory nie rozumiem, czemu nikt nie wpadnie na pomysł dodawania tych PW w formie paczek, jak to miało miejsce w FoE, która przecież też należy do IG. Regularnie tracę od kilku do kilkunastu PW przez ten system, o zerowaniu czasu naliczania nawet nie wspomnę. Bardzo miło, że ktoś w końcu pomyślał o poprawie tego systemu, ale to wciąż jest wylewanie wody z wanny za pomocą większego naczynia, zamiast po prostu wyjąć korek.
 

DeletedUser

Guest
Aha czyli z PW nici (przebić 20PW to banał starczy być w pracy i się nałoży bonus ze zrobienia antyku) więc tylko w sumie tylko kosmetyczne bugi, żal pisać to w trąbce
PS. A czemu w trąbce nic nie klepniecie o Rudobrodym? Albo o nowej rasie? To ciekawsze rzeczy niż zmiany naliczania bonusów, sądząc po następnym małym ewencie (Rudobrody) i łączonej nagrodzie głównej z zimowego to sie nie ma co szarpać na te dodatkowe towary, poczekam do many
 

DeletedUser626

Guest
Różnica jest taka, że jeśli nagrody otrzymacie np. 10h po wylogowaniu i będzie 30 PW z Cudów, to po powrocie będziecie mieć 40PW, a do tej pory było 30PW. Kosmetyczna zmiana warta odnotowania.

Event będzie ogłoszony i nowa rasa będzie ogłoszona, gdy przyjdzie na nie czas.
 

DeletedUser964

Guest
Różnica jest taka, że jeśli nagrody otrzymacie np. 10h po wylogowaniu i będzie 30 PW z Cudów, to po powrocie będziecie mieć 40PW, a do tej pory było 30PW. Kosmetyczna zmiana warta odnotowania.

Ależ ja doskonale rozumiem tę różnicę (choć mówię tylko za siebie), problem w tym, że to wciąż jest rozwiązanie gorsze od paczek.
 

DeletedUser

Guest
Różnica jest taka, że jeśli nagrody otrzymacie np. 10h po wylogowaniu i będzie 30 PW z Cudów, to po powrocie będziecie mieć 40PW, a do tej pory było 30PW. Kosmetyczna zmiana warta odnotowania.

Event będzie ogłoszony i nowa rasa będzie ogłoszona, gdy przyjdzie na nie czas.

Ja to też rozumiem, ale do tej pory też mi tak naliczało, więc ... nie widzę różnicy o_O. Często po logowaniu miałem np. 39PW co dla mnie znaczyło że 35 wpadło 4h po ostatnich zbiorach PW na przykład z turnieju czy z antyku albo co ciekawe miałem juz kumulacje turniej, antyki i do tego normalne nabijanie, bo po turnieju ludzie mają gratisowe PW do rozdania. Tak czy inaczej przekroczyć 20 PW to banał, starczy pracować i być aktywny po sąsiedzkich antykach
Paczki to idealne rozwiązanie ot taki schowek na gratisowe PW. A tak przy okazji takie budynki i pomocników na gratisowe młotki, złoto i czas sie da a PW już nie, dziwna ta logika oj dziwna :rolleyes:

A Off topic, Rasę już ogłaszałaś więc pudło :):), ok wiem trąbka z Rudobrodym wpadnie pewnie koło niedzieli ;);) luzik i tak nie mam zamiaru go robić no chyba że naprawdę będę sie nudził bo lista zadań jest niewspółmiernie trudna do zysku z nagrody
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Miroslaw78

Zwiadowca
Witam... nie wiem czy to "powiązane" z aktualizacją... ale udzielanie motywacji stało się koszmarem... wczytywanie miast innych graczy trwa wieczność... Pozdrawiam.
 

Deleted User - 172852

Guest
W południe wyrzuciło mnie z gry z powodu aktualizacji. Przed chwilą chciałam wejść do gry, a tu znowu aktualizacja. Czyżby poprawki do poprawek? :)
 

Krzysztof23

Wędrowiec
Wreszcie aplikacja mobilna Elvenar zyskała więcej funkcjonalności. Po zainstalowaniu aktualizacji 1.45
- widać nazwę miasta członka bractwa/sąsiada
- można używać szybkich bonusów
- naprawiono bug z awatarami członków bractwa
- można wykonywać zadania eventowe
:)

Wyżej wymienione kwestie zaliczam na + w tej aktualizacji

Jedyny - jaki dostrzegłem w tej aktualizacji to :
- błąd a w zasadzie brak tłumaczenia tekstu w górnej części okna pomocy sąsiedzkiej/członkom bractwa.
:(

Jest to drobny szczegół, jednak przy pozostałej ilości przetłumaczonego tekstu na polskiej wersji aplikacji zwraca uwagę i razi.

@Dragomira proszę o szybki bugfix naprawiający ten błąd
 

DeletedUser2014

Guest
Czy "Tereny stratega orków" wliczają się do zmiany w produkcji po aktualizacji? Mam to, jestem w VI rozdziale ale nic sie w produkcji nie zmieniło
 

DeletedUser

Guest
niby trzeba siecieszyć a jednak łyżka dziegciu, na rzecz zimowego ewentowego budynku wyciupałem z miasta bezdenne wykopaliska + zmniejszyłem poziom warsztatów (budynek bonusowy zapewniał 35k młotków na dobę) a teraz patrzę że mam raptem 14,5 k młotków i 1000 elek - no i planowanie miasta poszło w piz... znaczy strzępy.

Budynek miał jedną zaletę młotki były zwiększane wraz z bonusem (miałem momentami do 190%) teraz dzięki IG muszę łatać dziurę bo zaraz nie będę miał za co szkolić i budować. Niby fajnie ale nie przepadam jak mi zmieniają zasady w trakcie rozgrywki to już drugi z rzędu duży ewent gdzie zaraz po nim zmieniacie parametry budynku!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry