• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.45

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1970

Guest
A jak zmienia produkcję na zasoby to zawsze jest ten sam zasób?
Czy ja mam takiego pecha tylko... wszystkie zmienione budynki dają mi eliksiry... :(
Zaraz się okaże, że więcej eliksirów będę produkował niż bonusowych klejnotów :p
 

DeletedUser2491

Guest
w świecie ARENDYLL zamrożony wir orków daje mi 350 klejnotów zamrożona fontanna 440 klejnotów
w świecie WINYANDOR zamrożony wir orków daje mi 350 eliksirów zamrożona fontanna bez zmian (młotki)
po to robiłam te budynki żeby mieć młotki których potrzebuje a nie badziewną ilość klejnotów czy eliksirów
gdyby to było przed eventem palcem w bucie bym nie ruszyła żeby te budynki zdobyć to zwykłe oszustwo zabrać coś co było i na co się pracowało i zamienić na taki szajs
robiłam ten event dla młotków a nie szajsowatej ilości śmiecia
i jak ja mam się teraz czuć >>OSZUŚCI
ODDAJCIE MŁOTKI
 

blazius1

Paladyn
Obydwa budynki zdobyłaś będąc w Orkach, stad Fontanna jeszcze daje ci młotki. Zmiana bonusu w tych budynkach różniło się o jedną epokę. Tzn. tak wynika ze stronki EGoK.

Rozumiem że to mały pikuś, bo główny haczyk polega na tym, że w Evencie zdobyłaś inne budynki bod względem produkcji względem tych z opisu na stronce EGoK czyli dotyczącej eventu.

To się już zdążało. Nie wiem czemu oni zmieniają parametry nagród w trakcie eventu. Na pewno nie zdają sobie sprawy jak bardzo wkurzają graczy za każdym razem gdy taki numer wychodzi na jaw.
 

DeletedUser1496

Guest
Witam... po dłuższej przerwie
Przestałam tutaj pisać, bo nasze narzekania, ale również propozycje w ogóle nie są brane pod uwagę...
Postanowiłam jednak zrobić wyjątek ze względu na niezadowolenie graczy (z resztą całkowicie zrozumiałe) - moich kolegów i koleżanek z bractw.
Do tej pory IG dokopywało rozwiniętym graczom - dowodem na to jest już wielomiesięczne czekanie na kolejny rozdział - ma być związany z żywiołami - jest więc nadzieja, że w ogóle w tym temacie zaczęło się coś dziać.
Czy IG postanowiło to "naprawić" w taki chory sposób - rozwinięci gracze niezadowoleni ...to dokopmy tym niżej tak dla równowagi !!! Ci wyżej się ucieszą !!! więc co ? "poprawili" nagrody w budynkach dających orki i manę tym lepiej rozwiniętym , a młotki tym niżej !!! Teraz figa z makiem zamiast młotków !!! To są gracze w bractwach !!!!, gdzie wymiana offek jest normą ! Nie potrzebują tych surowców III sortu, tylko młotki !!! Po to postawili te budynki !!!
To chora zmiana !!!! Nie znam gracza, którego to dotyczy, a byłby z tego zadowolony !!!
No to moje drogie IG !!! - to tak nie zadziałało !!! Ci wyżej się nie cieszą ... bo zaczynają tracić kolegów z bractw - ich cierpliwość już nie wystarczy do zatrzymania ich w grze ...mają grać sami ze sobą ?! Za chwilę wpadniecie na jeszcze kolejne genialne zmiany .... ale ludziom naprawdę kończy się cierpliwość. Nie widzicie, że kolejnymi takimi "poprawkami" strzelacie sobie samobóje ??? !!!
Ci długo grający udowodnili swoje "przywiązanie" do gry, a może jednak Bractw - takim długim oczekiwaniem na kolejny rozdział !!!
Testujecie teraz cierpliwość tych słabiej rozwiniętych ????
Zastanówcie się proszę ... w jakim kierunku zmierza ta gra ???
Pozdrawiam Wszystkich i cierpliwych i tych sfrustrowanych (czemu się absolutnie nie dziwię )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Oni nie wiedza jakie są priorytety graczy o rożnym zaawansowaniu.
Nie kumają np. że połowa gra turnieje wyłącznie dla PW lub dla Pw i dla Zaklęć (duża różnica) a nie dla punktów turniejowych, a druga połowa klika tylko dwie gwiazdki.
Albo że gros bractw w ogóle nie patrzy o jaką skrzynię może zawalczyć w sobotę.
Albo że połowa klika w evencie głównie po konkretny budynek dający młotki, albo dający manę i w związku z tym to nie jest niestety obojętne że dany budynek nagle zmienienia zdolność na produkcję eliksirów.

Albo ze ostatnio klikamy event tylko po to żeby postrzelać w przyborniki do narzędzi, a budynki wpadają najwyżej przy okazji.

Brak znajomości preferencji graczy oznacza wpadki jak z tym Wirem i z Fontanną albo takie katastrofy jak Przygody Bractw, których mam nadzieje już nie będzie w ogóle.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1254

Guest
No i na co mi te eliksiry teraz? o_O Dlaczego w tej grze ostatnio wszystko jest nie tak jak powinno? Dlaczego w momencie wypuszczania eventu nagrody nie są ostateczne, co to za zmienianie po wszystkim? :/ Specjalnie losowałam ten budynek bo chciałam MŁOTKI! a nie eliksiry!!! nie dość, że i tak nagrody z eventu na event są co raz gorsze, to jeszcze zmienianie w trakcie, no ludzie weźcie się tam w końcu zastanówcie nad tym co robicie. Aktualizacje w grze od dłuższego czasu nic nie wnoszą nowego, tylko błędy i zdenerwowanie graczy. Lubię tę grę, naprawdę, ale cierpliwość każdemu w końcu się kończy... :(
 

DeletedUser1447

Guest
W moim odczuciu zmiana tak samo, mam jeden budyneczek, który skromnie bo skromnie ale dodawał młotków - zawsze coś, szczególnie kiedy odczuwam ich coraz większy brak. Zdziwiony byłem, kiedy okazało się że nagle ściągam klejnoty, aż 440 na 17 godzin -.- Przecież ja za to nawet wacików nie kupię. A młotki, chociaż zaledwie 5 tysięcy na dzień, zawsze miło było wykorzystać :]


EDIT:

Właśnie zauważyłem, że fontanna również daje te kryształy... budynek 2x3 ma mi dawać 173 kultury i 680 kryształków co 28 godzin??? W tym momencie stracone chyba 3 losowania się okazują, a zestawu po obecnie robionych porządkach wiem że nie będę stawiał, bo się w tym momencie nie opłaci.

PRZYWRÓCIĆ MŁOTKI !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 172852

Guest
Zgadzam się z przedmówcami w całej rozciągłości. To jakaś koszmarna bzdura, żeby zmieniać właściwości budynków po evencie. Z resztą - w trakcie jest to tak samo niesmaczne.
Jestem jednym z niewielu szczęśliwców, którym nie zależało na młotkach czy manie. Zależało mi na kulturze i o takie budynki powalczyłam z udanym skutkiem. Teraz w miejscu ziejącym pustką po niziołkowych uprawach nasadziłam drzew przynoszących kulturę. Ale nie dziwię się złości osób, które wypruwały sobie to i owo, wstawały po nocach żeby zebrać surowce do misji i walczyły o coś, co im tak zwyczajnie teraz odebrano. Ktoś kto zarządza tym interesem i wprowadza takie zmiany chyba całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością.
 

blazius1

Paladyn
Nie jest nawet tak wkurzające samo grzebanie w tej grze, jak to, że niektórych zmian nie da się racjonalnie wytłumaczyć i nikt ich graczom nie wytłumaczy.
No i to że grzebią po kryjomu a wszystkie takie kwiatki i tak wychodzą na jaw. Muszą wyjść.
 

DeletedUser1550

Guest
Sama nie wiem,na co jeszcze w tej grze czekam,zeby nie bractwo.... A juz myslalam,ze zmienili sie programisci,ktorzy czytaja i mysla...
 

DeletedUser174

Guest
@visit0r ten błąd nie jest nowy. Sory to nie hameryka

to że każda aktualizacja wprowadza tylko więcej błędów to też nie hameryka. Dlaczego się dziwicie? I do kogo macie pretensje? Przecież to standard od co najmniej roku! heloł?! Wcześniej gierka wieszała się co godzine teraz co 2-3 min potrzebny jest reset. Jest zmiana? Jes

jaka jest gra każdy widzi. jakie jest ig kazdy widzi. Kupcie wiecej diaxów to na pewno pomogą Wam zrozumieć jak działa "balans gry"

i pomyślec że jeszcze nie tak dawno "zrzędom" ciosaliście kołki na głowie że ośmielaja się krytykować cokolwiek, i że im się coś nie podoba, i że mają pretencje i jakieś postawy roszczeniowe, i że ośmielają się nazywać po imieniu działania ig

ale genialności pomysłu na produkcję śmiecia (towarów) w kulturze pozazdrościć. Zresztą młotków też to sie tyczy :D A opcja ze spinaczem, który nawet nie wiadomo jak działa - mistrzostwo świata!
 

visit0r

Paladyn
@visit0r ten błąd nie jest nowy. Sory to nie hameryka

to że każda aktualizacja wprowadza tylko więcej błędów to też nie hameryka. Dlaczego się dziwicie? I do kogo macie pretensje? Przecież to standard od co najmniej roku! heloł?! Wcześniej gierka wieszała się co godzine teraz co 2-3 min potrzebny jest reset. Jest zmiana? Jes

jaka jest gra każdy widzi. jakie jest ig kazdy widzi. Kupcie wiecej diaxów to na pewno pomogą Wam zrozumieć jak działa "balans gry"

i pomyślec że jeszcze nie tak dawno "zrzędom" ciosaliście kołki na głowie że ośmielaja się krytykować cokolwiek, i że im się coś nie podoba, i że mają pretencje i jakieś postawy roszczeniowe, i że ośmielają się nazywać po imieniu działania ig

ale genialności pomysłu na produkcję śmiecia (towarów) w kulturze pozazdrościć. Zresztą młotków też to sie tyczy :D A opcja ze spinaczem, który nawet nie wiadomo jak działa - mistrzostwo świata!
tu nie bylo ani slowa zdziwienia na temat samego faktu wystapienia bledu, dla mnie on byl nowy, bractwo tez czegos takiego wczesniej nie doswiadczylo, dlatego mogl sie wydawac na spowodowany ostatnia aktualizacja, co do postaw roszczeniowych w teoretycznie darmowej grze nadal zdania nie zmienilem
 

jakub357

Łucznik
Fajnie, że w apce mobilnej będzie można korzystać z Inwentarza, oraz że będzie widoczna produkcja rasowa. Bo aktualnie nie było możliwości sprawdzić ile ma się many.
Zostaje jeszcze możliwość splatania zaklęć w Akademii Magii, oraz możliwość walk turniejowych i ładowania Punktów Wiedzy w Cuda, z takich ważniejszych.
Dobrze, że będzie możliwość wykonywania też zadań eventowych.

//

Czyli rozumiem, że to że Magiczna Chatka Many, nagroda z pierwszych Przygód Bractw, produkuje mi teraz eliksiry - nie jest błędem, tylko wprowadzoną aktualizacją?
Identycznie z budynkiem Wielki Festiwal w Mendaci, który trzymałem dla zasobów; teraz też produkuje eliksiry.

Proszę o informację, czy to aby nie błąd, bo jeśli ma zostać produkcja eliksirów, to te budynki mi się nie opłacają i usuwam.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2845

Guest
Również obstawałabym za cofnięciem tej nietrafionej aktualizacji, by fontanna i wir z zimowego zestawu dawały młotki (jak dotychczas), co to w ogóle za pomysł, by zmieniać nagrody już po fakcie?
… bo i po co mi budynki z eliksirami, a z drugiej strony gdy je teraz usunę, stracę funkcję winter set w Lodowym Górskim Trollu (który jako jedyny z zestawu funkcjonuje jak dotąd).
 

DeletedUser1530

Guest
elfmietek tereny stratega orków nie zmieniają się po aktualizacji gdyż to jest budynek który niezależnie od rozdziału daje strategów orków( jest to jednostka wojskowa) zmieniają się jedynie budynki które produkują zasoby lub orki (Gniazdo orków) oraz zasoby lub manę( np zamrożona fontanna)
ale co do samej aktualizacji to rzeczywiście skopana sprawa bo u mnie zmieniło magiczną chatkę many z producenta zasobów na producenta M. pyłu takich rzeczy nie powinno się robić no chyba że społeczności z innych krajów tak chciało. Ale bardzo w to wątpię
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2701

Guest
Normalna sprawa, że po każdej aktualizacji IG coś musi popsuć, bo to byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe. Kosmetyczna poprawka=kosmiczna wpadka. Naprawdę się dziwię że IG ma ciągłe problemy z tą grą mimo że gra jest już długo na rynku i nie należy do 'rozbudowanych'. Zastanawiam się czy osoby, które tam pracują nad Elvenar to osoby, które się uczą dopieru podstaw? Bo odnoszę wrażenie, że albo to jest totalna ignorancja ze strony twórców lub totalny brak "skilla" z ich strony.(może jedno i drugie) Z graczy robi się idiotów i robi się ich w bambuko. Najlepiej w tej grze działa system płatnośći- tutaj błędów i pomyłek nie ma no i oczywiście zmian nie da się cofnąć:D Ja na szczęście nie stawiałem tych budynków ale współczuję tym, którzy swój czas i pieniądze, które zainwestowali w te budynki aby kupić klucze stracili na taki kicz. Ja bym poczytał na waszym miejscu Warunki Użytkowania.
Pozdrawiam
 

DeletedUser2845

Guest
Ja na szczęście nie stawiałem tych budynków ale współczuję tym, którzy swój czas i pieniądze, które zainwestowali w te budynki aby kupić klucze stracili na taki kicz. Ja bym poczytał na waszym miejscu Warunki Użytkowania.
Jeśli o mnie chodzi zdobyłam te nagrody normalnie robiąc event. Że poświęciłamn na to czas… niby po to przecież jest ta gra, a i nie wydałam na to ani grosza, co nie zmienia faktu, że teraz po aktualizacji mam budynki inne od tych które zdobyłam, co przestaje być zabawne. A gdy gra przestaje bawić …
Zresztą kolejny event nie lepszy, ktoś „mądry” nad tym myślał
 

Azulena

Rozbójnik
Nikt o tym tutaj nie wspomina, ale nie sądzę, aby tylko u mnie występował nowy błąd, po tej aktualizacji.

W trakcie przewijania zadań "zwykłych" tych do codziennego, stałego użytku, po kilku przewinięciach ikona zadań znika i muszę odświeżyć stronę, aby się pojawiła.
Bardzo irytujący błąd, przywykłam do tych zadań, w trakcie zbiorów produkcji używam ich po kilka razy, a teraz oznacza to 2-3 odświeżenia strony albo rezygnację z małego "zwrotu" narzędzi i złota.

Niby nie tragedia, w zestawieniu z tym, że innym zamieniono - całkiem świadomie - narzędzia na jakieś towary, ale błędy też nie powinny się zdarzać.
A się zdarzają po prawie każdej aktualizacji... Ktoś wyżej napisał, że zespół Elve to może tacy co się jeszcze uczą programowania... :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry