• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.49

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2340

Guest
Z całym szacunkiem do starań Twórców. Ale trwają Przygody. Nie zawsze aktualizacja trwa 10 sekund, prawda? Nie dało się tego przenieś na za tydzień?
 

DeletedUser2421

Guest
Twórcy gry przecież dokładają wszelkich starań, by grało ci się lepiej bezpieczniej i robią sobie aktualizacje wtedy gdy już ją mają gotową (sic).
Odnośnie bieżącej aktualizacji mam parę pytań. Dragomira napisała, że w wersji mobilnej będzie można produkować zaklęcia będzie można ich również używać? No i kiedy w końcu pojawią się skrzyneczki za motywacje oraz możliwość dodawania PW w cuda ? Bez tych możliwości aplikacja jest powiem szczerze chroma. Aczkolwiek idzie ku lepszemu co widać. :)
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Szkoda, że w aplikacji nadal nie ma poprawionego wyświetlania Kupca (wielbłąda), który „włazi” na inne obiekty. Bardzo brzydko to wygląda i zaburza informacje o dostępnym miejscu.
 

DeletedUser

Guest
Co do aktualizacji jakieś bzdety porobione, mnie bardziej ciekawi na czym teraz się wysypie gra

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nonpix

Wędrowiec
Nie wiem, czy to przez aktualizację ale zablokowało możliwość dalszej gry w przygodzie bractw.. Punkt orientacyjny ukończony, wypełniony reliktami, a nie aktywuje kolejnego punktu orientacyjnego. ... d*pa

Odpowiedź z supportu błyskawiczna ... a załatwia jak zwykle nic ...
Witaj nonpix, dziękujemy za kontakt z supportem!
Rzeczywiście powstał jakiś błąd. Postaram się go zgłosić w celu jak najszybszego rozwiązania. Proszę czekać na wiadomość od nas.

Pozdrawiam
MuShu
Elvenar Team
ja zgłosiłem, On postara się zgłosić, następna osoba postara się postarać zgłosić ... czyli support może to sami co ja, zgłosić?

ciekawe, czy przedłużą turniej bractw, znając życie, to nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1775

Guest
czy poplątanie z pomieszaniem w drzewku rozwoju to też zasługa "ulepszeń" ostatniej aktualizacji? czy w IG mają jakąś swoją własną definicję słowa "ulepszenie"??? :eek:
 

DeletedUser1921

Guest
A w aplikacji nadal brak turniejów. Szereg innych błędów to jakie ? ( @Dragomira ) Jakie to będą ulepszenia,skora gra na 4 przeglądarkach działa jak krew z nosa. Bez przerwy pojawiające się powiadomienie,że jest Błąd i prosimy spróbować później. Może Wreszcie IG zmieni Comunity Manegera z @Dragomira na kogoś bardziej kompetentnego To kieruje do @artur87 Po aktualizacji nie można rozbudowywać budynków. Jest co raz gorzej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2421

Guest
Ja osobiście mam jeszcze jedno pytanie, wersja mobilna po wylogowaniu się i zalogowaniu ponownym nie wczytuje mi gry. Muszę za każdym razem wyłączyć aplikację to szalenie uciążliwe. Czy to błąd? Czy tylko u mnie się tak dzieje? Do niedawna wszystko działało prawidłowo.
 

DeletedUser1775

Guest
Ja osobiście mam jeszcze jedno pytanie, wersja mobilna po wylogowaniu się i zalogowaniu ponownym nie wczytuje mi gry. Muszę za każdym razem wyłączyć aplikację to szalenie uciążliwe. Czy to błąd? Czy tylko u mnie się tak dzieje? Do niedawna wszystko działało prawidłowo.
Od jakiegoś czasu mam ten sam problem...
 

DeletedUser2421

Guest
Właśnie, wygląda to mniej więcej tak jak problem z internetem ale problem z internetem to nie jest bo jadę na transferze a tu nie powinno być problemów tego typu.
 

DeletedUser2823

Guest
Mówiąc za klasykiem: "jest dobrze ale nie beznadziejnie".
W nowej wersji nie udało mi się zebrać odznaki z manufaktury bez wylogowania.
Z warsztatów i owszem ale za to cudem jest doczekanie na zbiórkę, ze wszystkich warsztatów koniecznych do odznaki, za jednym podejściem
Trochę stabilniej działa komunikacja na czacie.
Ogólnie mam opóźnienie około 10sekund od zdażenia do potwierdzenia u mnie (zauważone przy wejściu bractwa na wiry).
 

DeletedUser2639

Guest
Potwierdzam, od czasu aktualizacji gra raz że wczytuje się dłużej (przy pierwszym logowaniu po włączeniu aplikacji) - co jeszcze jakoś można przeboleć, a dwa - za każdym razem żeby zagrać w innym świecie muszę wyłączyć aplikację i zalogować się ponownie na dany świat. Inaczej albo w ogóle nie działa przycisk "zagraj", a jeśli nawet cofnę do ekranu logowania i wszystko zrobię jeszcze raz, to gra się zwyczajnie nie wczyta i wszystko trzeba robić od nowa. Totalny bajzel! :mad:
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Jak w aplikacji mobilnej korzystać z zaklęć? Gdy klikam na zaklęcie w inwentarzu, to nic się nie dzieje...
 

DeletedUser2823

Guest
Właśnie, wygląda to mniej więcej tak jak problem z internetem ale problem z internetem to nie jest bo jadę na transferze a tu nie powinno być problemów tego typu.

Bo to jest problem z internetem tylko, że po stronie IG; tak to przynajmniej wygląda.:confused:

Nawet forum się przywiesza.
 

DeletedUser626

Guest
Zaklęć nie można jeszcze używać w aplikacji, zostanie to dodane w następnej kolejności.

Problemy z logowaniem/ładowaniem gry w aplikacji zwykle można rozwiązać poprzez całkowitą reinstalację aplikacji na telefonie, ale można to zrobić tylko jeśli posiada się zarejestrowane konto (e-mail, login, hasło). Konto gościnne straci postęp w grze jeśli skasuje aplikację przed etapem zarejestrowania konta. Jeśli reinstalacja aplikacji nie pomoże to prosiłabym o zgłoszenie do supportu lub PW z modelem telefonu, abyśmy mogli to sprawdzić pod kątem konkretnego sprzętu. Upewnijcie się również, że aplikacja jest w wersji 1.49 - jeśli nie macie jej jeszcze dostępnej, to powinna się pojawić na sklepie najpóźniej dzisiaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1530

Guest
no dobrze że zaklęcia można splatać. tylko jedno mnie zastanawia czemu w aplikacji nagle zmienia się sceneria jakby miał nadchodzić event wielkanocny z zeszłego roku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Nie wszystko naraz, ludki :) Jak widać apka postępuje. A wprowadzona kiedy? Z końcem roku? :)
Mama was nie nauczyła, że nie można mieć wszystkiego "na raz"? ;)

Turnieje też będą... prędzej albo później :)

Nie od razu nauczyliście się chodzić ;)

Osobiście z apki korzystam jedynie jeśli chodzi o motywki. Turnieje i przygody Puffin. Jakaś alternatywa jest ;)
 

DeletedUser1775

Guest
Apka mi się właśnie zaktualizowała. Śnieg z z obrzeża miasta zniknął, a zamiast niego jaja ;) Event spoiler? Zaczęłam grać już po ubiegłorocznym evencie Feniksa, więc tylko domniemywam ;)
 

DeletedUser2823

Guest
Stwierdzić muszę dużą poprawę. Wczoraj zdjołem wszystkie odznaki bez problemów (nie było tego za dużo).
Częściej natomiast wyskakuje mi komunikat "zatrzymaj wtyczkę" z fasha. Wczoraj raz i dzisiaj już też raz.
Mam nadzieję, że trend jest ku dobremu ;-))
Czego sobie i Wam życzę.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry