• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.49

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
Witam a tak się podzielę swoimi obserwacjami czy też odkryciami :). Jaka w każdej grze są błędy twórcy stworzyli grę czy też napisani ,nie istotne jak noc i dzień stworzyli też błędy :) .Jak w każdej grze najpierw czy też w pierwszej kolejności są eliminowane błędy na korzyść gracza a po tym te które destabilizują grę a na końcu czy też wcale te które denerwują graczy :) . Nie napiszę jaki to błąd czy też błędy :) a nom na korzyść gracza więc odczuwam wręcz obowiązek nie informowania o tym supportu :p. I tu wyjaśnię częściowo w każdej grze mam nom talent czy też pierwsze co widzę to błędy ;).Błędy czasami mają negatywne skutki a czasami pozytywne pytanie tylko czy udało nam się je zaobserwować :D. By naprawić błąd trzeba by edytować grę nom pozbycie się błędu na dobre można u jego źródła ale też można próbować go maskować :). Zadajmy sobie pytanie dlaczego gra się zawiesza czy też wyrzuca z gry w tedy i tylko w tedy jak wykonujemy pewną czynność :rolleyes: , dlaczego gra po aktualizacji jej wydajność spadła 2x czy też stabilność a w grze nic się nie zmieniło nom niestety to próba zamaskowania owych błędów :cool: . Błędy są dalej jednak coś się udało występują rzadziej lecz powodują choć i tak występowały nie za często po poprawkach mają jeszcze gorszy skutek :mad:. A tu taki przykładzik przed aktualizacją choćby odwiedzanie sąsiadów :), po 20-stu odwiedzonych gra "Crash" odśwież :cool: itd. Po aktualizacji po 10-tym sąsiedzie 'Crash' na szczęście mam mało sąsiadów 1h sam rade :eek: . Tylko jedna rzecz mnie martwi w tym tempie gra się rozpadnie zanim uda mia się odrobinę pograć . Błędy nie występowały zbyt często wystarczy odświeżyć i nikt nie zauważy :rolleyes: , lecz próby naprawienia są zbędne jest gorzej niż było . Wiele osób pisze o błędach więc są aktualizacje czy też dogrywanie "" modów"" do gry ctrl+c, ctrl+v o_O , tylko czy to idzie na lepsze :oops:.
PS: wybaczcie błędy czy też inne tym podobne teraz nie widzę ale na pewno są :D:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Jeśli chodzi o aplikację skorzystałam z rady @Dragomira i zainstalowałam ponownie. Apka śmiga bez problemów zmiany świata.

Co do pozostałych błędów podchodzę sceptycznie.
Zaobserwowałam, że głównym powodem jest może nie jakość połączenia, ale problemy z routerem. Wi-fi z tego co zauważyłam lubi świrować.
Przynajmniej u mnie :p
Nie muszę relegować gry, wystarczy pogmerać routerem, żeby zadania czy cokolwiek się "odwiesiło".

Może więc weźmiecie na to poprawkę ;)
 

DeletedUser3033

Guest
:) dziękuje nareszcie ktoś zauważył żeby nie było że cały czas narzekam :oops: poszukajcie jest tego więcej :eek:o_O
 

DeletedUser3033

Guest
Gdzieś był temat nie mogę teraz go odszukać więc piszę tu morze już był czy też ktoś podłapie temat i go rozwinie i doda do propozycji .
Wiemy że mapa w grze ma formę pajęczej sieci , twórcy też sugerują że ułożenie jest nie przypadkowe czy raczej bardziej dosadnie mające sens . Jest to konfiguracja oparta o relikty bonusowe w formie kombinatoryki tych reliktów ,czyli gdzieś na mapce jest osoba mająca identyczny układ co my :). To czy nie dało się nie aktywnych graczy przemieszczać na zewnątrz tej mapy a aktywnych bliżej środka tej mapy . Taki pomysł raczej nie realny do zrobienia bo podejrzewam że mapa jest twardo usytuowana w grze i to już nie będzie zabieg kosmetyczny. A tam taki pomysł napisany na kolanie by zmniejszyć ilość sąsiadów nie aktywnych . Jakby to mogło być robione nom nie wiem może przy aktualizacjach czy też inny pomysł . Nie chce tu narzekać nom po prostu jak nakładka na mapę zmieniająca kolor czy też była podświetlana jest nie do zrealizowania to pewnie ten pomysł jest absolutnie nie możliwy
 

DeletedUser174

Guest
@ShadowsDragon widać że jesteś tu od niedawna :( Spokojnie szybko sie wyrobisz ;)

a ponieważ widać, ze się starasz to mała podpowiedź z mojej strony w formie uznania. Nie zwracaj na błędy uwagi. Temat nieaktywnych kont był już poruszany 3!!! lata temu i jak widać dalej nie jest rozwiązany. I nigdy nie będzie. Gra ma tyle błędów że przysłowiowy ser szwajcarski może się w dziurze schować ze wstydu, bo choćby spuchł to i tak nie wyrobi normy gierki. Nie da się! To że nikt o nich nie pisze o błędach/ pomysłach/ sugestiach/ etc nie oznacza ze nikt ich nie widzi/ nie ma - my już wiemy że to nie ma sensu i najzwyczajniej w świecie nam się nie chce. Ale jak bedą ludziki na ścieżce wpadac na siebie to nie martw się ten błąd dostanie miano piorytetu piorytetów i zostanie naprawiony nawet hot-fixem, z obawy że gracze w depresje wpadną z powodu tego błędu. Druga kategoria to błędy ułatwiające życie graczom choćby to była tylko skrzyneczka pojawiająca się w jednym miejscu przy motywce. Taki alternatywny świat wirtualny tu jest :) I jeżeli chcesz grać to się nie spinaj bo nic z tego nie będzie - tylko sie szybko wypalisz. Możesz darować sobie ulepszanie i zgłaszanie pomysłów - i tak nic nigdy z nich nie ujrzy światła dziennego. To frustrujące ale prawdziwe... niestety... przywykniesz
 

DeletedUser3033

Guest
Dziękuje za kubeł zimnej wody to wiele wyjaśnia ,a ja tu się wygłupiam z jakimiś pomysłami :oops:. Choć jedna rzecz w grze mnie zirytowała a mianowicie przygody bractw gdzie słabsze bractwa zostały z nich skreślone . Wiecie chyba prawie każdy tak ma jak mu się świeci coś do zrobienia ,jak z lampką Aladyna w samochodzie mruga ani coś zrobić bo nie możecie lub nie macie czym . Nie da się tego wyłączyć a dalej mruga , przestaje mrugać jak jedziecie po krawężniku lecz daleko tak się nie da zajechać . Jedziecie do mechanika on mówi że nie opłaca mu się tego naprawiać na końcu dodaje olej to samochód jedzie do przodu jeździj aż się zatrzyma . Wtedy wymienisz na lepszy model i problem rozwiązany :D;)
 

DeletedUser2015

Guest
Powtórzę któryś raz już, ANTYCZNE CUDA i TURNIEJE w aplikacji to jest priorytet jeśli chodzi o aplikację
Chciałbym poruszyć jeszcze jeden temat, w jednej z ostatnich aktualizacji zrobiliście coś z drzewkiem badań i aktualnie za każdym razem jak wchodzę w badania układ jest inny, raz warsztaty są na samej górze, raz koszary, raz ratusz (mówię o mojej sytuacji, jestem w erze Orków). Jest to karygodne. @Dragomira, bardzo bym prosił o jakieś informacje, czy zostanie to jakoś ujednolicone, czy mam pisać do Was ze skargą i prośbą o przywrócenie poprzedniego stanu drzewka badań.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
Nie wszystko naraz, ludki :) Jak widać apka postępuje. A wprowadzona kiedy? Z końcem roku? :)
Mama was nie nauczyła, że nie można mieć wszystkiego "na raz"? ;)

Turnieje też będą... prędzej albo później :)

Nie od razu nauczyliście się chodzić ;)

Osobiście z apki korzystam jedynie jeśli chodzi o motywki. Turnieje i przygody Puffin. Jakaś alternatywa jest ;)
Za rok nigdy.
 

visit0r

Paladyn
i zwrocile
Nie wszystko naraz, ludki :) Jak widać apka postępuje. A wprowadzona kiedy? Z końcem roku? :)
Mama was nie nauczyła, że nie można mieć wszystkiego "na raz"? ;)

Turnieje też będą... prędzej albo później :)

Nie od razu nauczyliście się chodzić ;)

Osobiście z apki korzystam jedynie jeśli chodzi o motywki. Turnieje i przygody Puffin. Jakaś alternatywa jest ;)
tez zwrociles uwage na znaczne spowolnienie motywacji sasiadów od czasu wprowadzenia mobilki ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry