• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2014

Guest
Moment. Nie rozumiem kwestii zamiany PW na szybki bonus. Czyli teraz będzie tak, że z nagród będzie można doładować tylko do cudów? A czemu to ma służyć? Wymuszanie ładowania PW w cuda? Do tej pory mogłem decydować gdzie chcę PW. Czyli "dobra zmiana"
 

DeletedUser2015

Guest
Jestem względnie zadowolony z tej aktualizacji ze względu na naprawienie drzewka badań i wprowadzenia kompletnej akademii magii w aplikacji wraz z zaklęciami. Nie podoba mi się natomiast zmiana nagród w turnieju, ponieważ szybkie bonusy można tylko w Cuda, natomiast zwykłe PW również w badania. Wolę po staremu
 

DeletedUser1775

Guest
Moment. Nie rozumiem kwestii zamiany PW na szybki bonus. Czyli teraz będzie tak, że z nagród będzie można doładować tylko do cudów? A czemu to ma służyć? Wymuszanie ładowania PW w cuda? Do tej pory mogłem decydować gdzie chcę PW. Czyli "dobra zmiana"
Ma to służyć prawdopodobnie spowolnieniu rozwoju graczy ;) Jak słusznie zauważyłeś "dobra zmiana" ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3064

Guest
Popieram, wolę mieć przez chwilę zablokowane drzewko, a móc wrzucić pkt wiedzy tam, gdzie chcę. Czemu nie można zrobić takich zaklęć działających też w drzewko?
 

DeletedUser3043

Guest
Zmiana z PW tragiczna, turnieje były jednym z najciekawszych elementów gry, a teraz to się zmieni. Zdecydowana większość osób woli mieć PW w drzewku niż w cudach... a przynajmniej móc zadecydować w co wrzucić. Jak nie chcę stawiać cudów to gdzie sobie mam te PW wsadzić? XD
 

jakub357

Łucznik
PW z nagród końcowych nie będzie można inwestować w badania; aby to zrekompensować, jest ich od teraz niemal 2x więcej. Trochę zastanawia mnie to słówko niemal, lecz śmiem twierdzić, że wygląda to niemal na wzmocnienie. W grach czasami nazywa się to buffem.
PW na badania będziemy mieć z prowincji turniejowych, a i nie znam gracza który nie miałby Cudów.
Rozumiem też, że został naprawiony błąd znikających zadań. Wreszcie. Naprawiono też skaczące technologie w badaniach, oraz zerowy rozmiar armii. Podobno też zoptymalizowano proces ładowania gra - co oznacza zapewne, że będzie ładować się szybciej. Wszystko to mnie zadowala.

W aplikacji również się polepsza. Jednak przygnębia mnie fakt, że ciągle nie ma w niej Cudów, ani Turniejów.
 

DeletedUser80

Guest
na testowym gram w niezbyt ambitnym bractwie i poza 3 skrzynkę nie wychodzimy.
z pierwszej skrzynki wpada 3 doładowania, z drugiej 5 z trzeciej 7.
Jeżeli taka jest tendencja to w sumie wpada ich 120 czyli niemal 2 razy więcej:)
Nasze wydarzenie wielkanocne wprowadza do gry nowy budynek: Studnię życzeń. Będzie to tymczasowy (o trwałości 100 dni) budynek produkujący codziennie losowe surowce, nawet Diamenty!
Skoro nie jest ona w nagrodach głównych, znaczy jest w nagrodach dziennych.
Czy to oznacza, że można mieć ich dowolną ilość w zależności od szczęścia w losowaniu?
Trochę to niebezpieczne.
Jeżeli okaże się "warta grzechu" to w następnych eventach nikt nie będzie zbierał nagród dziennych tylko będzie czekał na studnię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Tak, będzie ona w nagrodach dziennych. Szansa wylosowania z dużego jaja, to 25%.
Ten budynek, 3x3, będzie dawał diamenty, zapewne w ilości 50, z szansą około 1%. Wygasa po 100 dniach.
 

DeletedUser1921

Guest
Brak w APLIKACJI TURNIEJÓW. Zamiast ułatwić rozwijanie się w grze to utrudnienia. PW jest potrzebne do badań i cudów. Mi się podobało Że wrzucam moje PW tam gdzie chcę. Po raz enty się k u ź w a pytam jakie inne błedy są naprawione. Bo główny błąd do tej pory nie jest zrobiony tj: Nie aktywni gracze oraz Gra nie odpala na Linuxach. @Dragomira czekam na odpowiedź....
 

DeletedUser2868

Guest
Trochę to niebezpieczne.
Jeżeli okaże się "warta grzechu" to w następnych eventach nikt nie będzie zbierał nagród dziennych tylko będzie czekał na studnię.

Spokojnie bo jeżeli prawdopodobieństwo wynosi 1% to nawet jak ktoś poświęci miejsce i postawi ich 5 to w trakcie 100 dni ich aktywności może nie trafić diamentów nawet 1 raz i mówiąc szczerze nie będzie mógł powiedzieć że ma pecha bo to zupełnie normalne, ale będą też pewnie osoby które trafią kilka razy, taka już jest Fortuna ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Żeby nie było że tylko marudzę, trzymam kciuki wreszcie coś co można faktycznie nazwać aktualizacją a nie liftingiem
- nagrody do antyków w turniejach, dla mnie idealnie bo i tak tylko to robię. Pytanie czy to chodzi o nagrodę końcową czy też z walk w prowincjach?
- studnia życzeń, zobaczymy ale chyba nawet do IG dotarła denność ewentu

i jak tak czytam, znając realia aż się boje co się tak sp...zepsuje że aż tak na + dla graczy
 

DeletedUser1412

Guest
Nie mogę. Nie jestem gierkowym malkontentem, mam raczej spokojne usposobienie, ale swoimi pomysłami, pomysłodawcy w tej grze doprowadzają mnie do dzikiej furii.
Mam nadzieję, że poranna kawa u mnie jeszcze nie zadziałała i źle rozumiem "ulepszenia" aktualizacji związane z zamianą punktów wiedzy.
Wdech, wydech...
 

Gathran

Wędrowiec
banda pajaców programistów doprowadzi do tego ze zamkną ta grę jak ludzie odejdą a nowi się nie garna ! wiec będą mieli klapę ! ale co zrobisz jak bezmózgi tam siedzą !
 

DeletedUser174

Guest
przepraszam Was bardzo, ale dla odmiany to ja porzygam tęczą

nie rozumiem dlaczego tak plujecie na te paczki pw? Co najważniejsze: ma być ich więcej! Nawet o 10 więcej to i tak jest więcej. A co jeszcze ważniejsze nie bedą blokować już godzinowego paska - czyli nie będzie już obowiązku meldowania się o 19 w sobotę na gierce bo pw... Same plusy przecież. Nic tylko jeszcze czekać na zwrot pw w paczkach z cudów. Przecież to powinno już być dawno wprowadzone. Opcja blokady paska pw nie jest normalna, wiec wszystkim nam powinno zależec na tym aby ten problem był rozwiązany. Lepsze takie rozwiązanie niż żadne

Oczywiście brak możliwości wpakowania pw w badania jest sporym minusem tego rozwiązania. Ale biorąc pod uwagę szanse na zablokowane/skończone drzewko to naprawdę nie ma o co kruszyć kopii... chyba

Swoją drogą za dużo dobrych zmian dla graczy w tej aktu jest. Węszę podstęp. Tylko czy tak nisko już upadli że nie mieli wyjścia i musieli nam graczom dac jakiś ochłap? A może w zanadrzu mają jakiś fajny pomysł na "dobrą zmianę" i aż strach pomyśleć co to jest... A moze dostawca towaru pojechał na urlop i mieli przymusowe zejście na ziemię w tym ig? Oj chyba musiało boleć...
 

Gathran

Wędrowiec
przepraszam Was bardzo, ale dla odmiany to ja porzygam tęczą

nie rozumiem dlaczego tak plujecie na te paczki pw? Co najważniejsze: ma być ich więcej! Nawet o 10 więcej to i tak jest więcej. A co jeszcze ważniejsze nie bedą blokować już godzinowego paska - czyli nie będzie już obowiązku meldowania się o 19 w sobotę na gierce bo pw... Same plusy przecież. Nic tylko jeszcze czekać na zwrot pw w paczkach z cudów. Przecież to powinno już być dawno wprowadzone. Opcja blokady paska pw nie jest normalna, wiec wszystkim nam powinno zależec na tym aby ten problem był rozwiązany. Lepsze takie rozwiązanie niż żadne

Oczywiście brak możliwości wpakowania pw w badania jest sporym minusem tego rozwiązania. Ale biorąc pod uwagę szanse na zablokowane/skończone drzewko to naprawdę nie ma o co kruszyć kopii... chyba

Swoją drogą za dużo dobrych zmian dla graczy w tej aktu jest. Węszę podstęp. Tylko czy tak nisko już upadli że nie mieli wyjścia i musieli nam graczom dac jakiś ochłap? A może w zanadrzu mają jakiś fajny pomysł na "dobrą zmianę" i aż strach pomyśleć co to jest... A moze dostawca towaru pojechał na urlop i mieli przymusowe zejście na ziemię w tym ig? Oj chyba musiało boleć...
bawisz mnie laska 1 przygoda bractw była ok 2 następne żałosne nagrody tak śmieszne ze szkoda słów ! nie każdy ma czas by siedzieć tu na okrągło więc tylko z turnieju mieli pw ! mam gdzieś te marne cuda ! a po 2 gra chodzi jak żółw , a suport jedna mantra czyść ciastka lub zmień przeglądarkę ! Liczyłem na więcej od tej gry ale jak widać pomysłu na nią nie mają !
 

DeletedUser1636

Guest
Cześć a dlaczego Studnia Życzeń będzie budynkiem tymczasowym?-przecież ten budynek co 24h będzie dawał nagrody losowe-więc nie można zrobić aby budynek który zostanie wylosowany z nagród mógłby być na stałe?
Jeśli nagrody ze skrzyń będzie tylko do rozbudowy Cudów-to losowe PW z ze Studni Życzeń można oddawać do drzewka z Badaniami.
Pozdrawiam Katiam
 

Gathran

Wędrowiec
Cześć a dlaczego Studnia Życzeń będzie budynkiem tymczasowym?-przecież ten budynek co 24h będzie dawał nagrody losowe-więc nie można zrobić aby budynek który zostanie wylosowany z nagród mógłby być na stałe?
Jeśli nagrody ze skrzyń będzie tylko do rozbudowy Cudów-to losowe PW z ze Studni Życzeń można oddawać do drzewka z Badaniami.
Pozdrawiam Katiam
bo oni sami nie wiedza o co tu chodzi !
 
Status
Zamknięty.
Do góry