• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 172852

Guest
@up

Ja się tylko cieszę że IG nie zamierza zrezygnować z usuwania nieaktywnych kont, kibicuje im aby w końcu to posprzątali :p

Pocieszę Cie czymś :) Nieaktywne konta nie będą usunięte. Wywalą je tylko na obrzeża mapy, a gracze aktywni zsuną się wtedy bliżej środka :)
 

DeletedUser

Guest
Tak doczytałem w propozycji, swoją drogą @Dragomira jak mam dodać anietę jak zablokowałaś wątek to nie fair zwłaszcza że zmiana w regulaminie nawet nie ma 48h

Idiotyczne te reguły, wystarczy to co @Alex35 pisze po aktywności konta im dłużej jesteś aktywny tym bliżej centum lądujesz, brak aktywności przez kilka dni oddalasz się coraz dalej i starczy puszczać mechanizm co tydzień - nieaktywni gracze sami by się zsuneli na obrzeża nawet bez ich kasacji

Wracając do tematu patrząc na studnie to sie stanie pernamentnym dodatkiem do miasta :p (od ewentu do ewentu), zobaczymy jak będzie spełniać życzenia bo coś tam uzbierać będzie ciężko przy tej ilości "darowizn". Doceniam powrót narzędzi, bo te towary to porażka
 

DeletedUser1775

Guest
Usuwani są tylko gracze z 1 czy 2 rozdziału... ci co zrobili więcej zostają jako martwe dusze na mapie na zawsze... niestety :(
 

Hassano

Łucznik
Nie jestem do końca pewien ale Drago mówiła kiedyś że konta które kupiły diaxy nigdy nie zostaną usunięte więc nie wiem skąd ta teoria że jest to zależne od rozdziału.. Chyba że sie coś od tamtej pory zmieniło to przepraszam :)
 

Hassano

Łucznik
Dzięki @Nusion ale to jest post z wczoraj a pamiętam jak dziś ( a było to z pół roku temu albo troszkę więcej) gdy zaczynali sie w to bawić i mógłbym przysiąc że inaczej wtedy było mówione :) generalnie mało istotne to w sumie jest bo nawet z tego co napisała wczoraj i tak nie rozwiązuje to problemu..
 

visit0r

Paladyn
Jak dla mnie to naprawdę dużo wnosząca aktualizacja, szczególnie zwiększenie PW z turniejów i zastąpienie ich szybkimi, jeszcze żeby te za robienie prowincji w turnieju zamienili na szybkie to było by całkiem ok(przynajmniej tam gdzie jest 5+PW jako nagroda)
odejdzie skakanie zrobic prowincje z 5 PW wydac je i kolejna prowincja ;)

  • Zmiana dotyczy tylko nagród z końcowych skrzyń, tak jak napisałam w ogłoszeniu. PW z prowincji turniejowych nadal wpadają na pasek.
  • W sumie za 10 skrzyń będzie 135 PW do Cudów. :) (Będą to paczki: 30,20,20,15,15,10,10,7,5,3 PW)
  • Studnia zmienia wartości zależnie od rozdziałów jeśli chodzi o towary, Diamentów jest zawsze tyle samo. Niestety, dokładnych szans/ilości podać nie mogę, ale jestem pewna, że Gracze bety szybko je wyciągną z serwerów i się nimi podzielą.
  • W sprawie zmian w aplikacji - Antyczne Cuda są teraz następne w kolejce, spora część prac została już wykonana, kolejny zespół pracuje też już nad Turniejami, więc wszystko będzie w swoim czasie.
  • System usuwania nieaktywnych kont sprawia nieco problemów, ale nie zamierzamy z niego rezygnować. Dziękuję za Waszą cierpliwość i zapewniam, że też nie mogę się go doczekać.
wystarczy zrezygnowac z blokowania kasacji kont pseudo rozwinietych, prosty algorytm, brak logowania przez rok, konta brak, juz pol serwera puste, brak logowania pol roku i 3/4 wolnego miejsca ;)

Oh please, antyczne cuda są bezużyteczne do co najmniej 4 rozdziału, a teraz rozwój będzie zabierał więcej czasu, jako że odebrali główne źródło dodatkowych PW... Bez sensu i jeszcze raz bez sensu.

"Co do aktualizacji to w końcu coś dobrego.
PW w paczkach - już dawno powinno to być zrobione."
Owszem, tylko czemu nie zrobili tego jak w FoE, gdzie puntky rozwoju (tu wiedzy) z paczek można dawać w co się chce, w tym w drzewko rozwoju.

Akurat jeszcze teraz, kiedy jest event, gdzie szybko pojawiają się zadania na wydanie 20+ punktów wiedzy oni je zabierają. Użycie pw z paczek do cudu nie będzie się liczyło jako wydanie punktów wiedzy, bo te de facto nimi nie są.

Takie durne rozwiązanie, jakie IG nam tu przedstawiło, tylko zniechęci nowych graczy... Może i dobrze. Może czegoś się w końcu nauczą.
dziwne ale robiac zadanie wydaj iles punktow wiedzy pakowalem je w cud i zadanie zostalo zaliczone ;>

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2656

Guest
W przeglądarce G. Chrome, po wczorajszej aktualizacji, gra wyświetlana jest wadliwie. Edge radzi sobie nieco lepiej, bo po jakimś czasie obraz "normalnieje". Jednakże nie korzystam zwykle z owej przeglądarki, a jedynie z Chroma
 

Załączniki

  • Gra po aktualizacji.jpg
    Gra po aktualizacji.jpg
    815,7 KB · Wyświetlenia: 12

Hassano

Łucznik
^^ Odpal FF to dopiero zobaczysz co sie dzieje :D mapa miasta gorzej niż maincraft przesuwanie nierealne a wczytanie czegokolwiek skutkuje błędem :D
A przed aktualką nasza Najlepsza moderatorka Drago zapewniała że pracują nad tym..
 

DeletedUser3033

Guest
Nom pracują a mnie troszeczkę skutki ich pracy przerażają :eek::rolleyes:
A nom tak dodam wyłączcie automatyczną aktualizacje Flash player
Aktualizacja nie jest czymś dobrym dla programów czy sprzętu to co nowe nie oznacza że lepsze jak nie wszystko złoto co się świeci;)
I jeszcze dodam ja mam wyłączone wszelkie aktualizacje nie lubię jak coś się dzieje bez mojej wiedzy a wiem jak to wszystko działa więc korzystam z instalek już gotowych programów i przetestowanych na drugim kompie . Bo wiecie jak to jest kiedy karze się grupie osób namalować dany obraz czy daną rzecz każdy będzie widział tę samą rzecz lecz każdy namaluje inny obraz o_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Ciekawe od czego to zależy bo u mnie naPC na FF działa najlepiej, na Chrome i Operze muli...Za to na lapku najlepiej chodzi na Chrome
 

DeletedUser174

Guest
@Shadows Dragon mam pytanie :) co oznacza to Twoje "nom", bo ja jakoś mam kłopoty ze zrozumieniem tego nom narzecza. Domniemam, ze nie tylko ja mam taki problem :( A to fajnie jest wiedzieć co autor miał na myśli

@hassano od wieków prawieków było, ze jak kupisz jakąś zapyziała paczkę dixów i/lub masz "zielone" miasto (czyt: 3 rozdział na drzewku) jest nietykalny i umarł w butach zostajesz miastem widmem na wieki... może za 10 lat to rozwiążą...

gierka się zawsze krzaczyła. O co Wam biega? taki jej urok. Tak było, jest i będzie... a jak się chce patrzec na bujające się domki to trzeba cierpieć i sie bujać z grą. Na operce bez animacji prawie śmiga. Dziwi mnie, ze forum bez zalogowania też śmiga a już po zalogowaniu dostaje butem i muli że ojej. Ale to dobrze: przynajmniej mam dodatkowy powód by sie tu nie logowac. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm odpowiedz jest prosta "" nom "" na wielu forach są osoby co strasznie dbają o poprawność pisowni jak wiemy że treść wypowiedzi jest ważna a nie jej poprawność . Ja używam '''nom'' "" Hmmm "" jako taki swoisty przecinek interpunkcyjny czasami by nie używać słów na "k" itp . Myślę że moja wypowiedz jest wyczerpująca , jak i kultura wypowiedzi może być ważna ale na pewno nie jej poprawność pisowni .Pozdrawiam i dziękuje za tak uważne czytanie moich wypowiedzi , miło jest wiedzieć że ktoś to czyta ;)

A tak w sprawie aktualizacji , oprócz większej ilości błędów i kolejnego spadku wydajności gry ktoś coś zauważył jakieś zmiany ? :).
Nom :) bo błędy te co były są nadal bez zmian część wykorzystuje na własną korzyść a część unikam różnymi metodami już troszeczkę czasu gram i udało się przywyknąć czy raczej zaakceptować powiedzmy uroki gry :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
Nie mogę napisać w prost bo niechybnie zostaną naprawione z najwyższym priorytetem ale podpowiem że bardzo łatwo jest wywołać bo jeśli ktoś zauważył błąd to on ma przyczynę i skutki . Nie konwencjonalne zachowanie w grze jest doskonałą metodą:)
 

DeletedUser1775

Guest
Ok, drzewko może już nie skacze po aktualizacji, ale jego wygląd jest inny niż wcześniej (przynajmniej u mnie) i nie tak jasny i spójny, jak był wcześniej...

@Shadows Dragon nie dziwię się @kikimora ... to Twoje "nom", jest tyleż dziwne, co nawet bardziej wkurzające, zwłaszcza w dłuższych wypowiedziach... To już lepsze "hmm" przynajmniej wiadomo, o co chodzi... nawet przecinek "k*" lepszy... ;) Nie chodzi tu o merytoryczność Twoich wypowiedzi - są Bardzo merytoryczne, ale przez to "nom" osobiście ciągle mam wrażenie, że masz jakiś problem z górnymi drogami oddechowymi...
 

DeletedUser626

Guest
Proszę o powrót do tematu aktualizacji. Offtop pokasowałam.
 

DeletedUser2038

Guest
Zakończył się pierwszy turniej po aktualizacji i mam takie marzenie by w nagrodach za odblokowanie skrzynek były max 10 pkt pakiety.
Po prostu będzie można rozdać większej ilości osób w bractwie.
I można poprawić odczytywanie nagród za turniej, teraz się to trochę rozlazło ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry