• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1447

Guest
Fajnie, że jakieś aktualki są, ale może by tak zrobiono coś naprawdę ważnego.
Kłopoty z mapą i nieaktywnymi kontami są zgłaszane odkąd tu gram czyli od dwóch lat. W związku z martwą mapą handel praktycznie nie istnieje.
Zaprezentuję tu ikonograficznie moją sytuację :)
Szukam stali i nie ma ofert. Szukam drewna i zero ofert. A moje eliksiry wiszą już trzeci dzień i też jakoś chętnych na nie nie widzę.
Ciągle czytam na forum o tym, że prace nad mapą trwają. A moje pytanie brzmi: czy moje wnuki doczekają się zmian w tej materii? :)
W załączeniu materiał dowodowy, żeby nie było, że wyolbrzymiam, koloryzuję czy jak to tam zwał:)

Trochę kiepsko, ale właśnie włączyłem tak jak Ty, stal - brak ofert, drewno - brak ofert... po naciśnięciu "dowolny" wyskoczyła połowa z 26 stron ofert ;)


Co do kasacji kont, przecież gracze sami z wielką chęcią pozgłaszaliby nieaktywne konta, później w gwoli GM'ów byłoby jedynie przejżeć czy faktycznie te konta są nieaktywne jakoś długo dłuigo, czy chwilowo. Jednak nie powiecie mi, że "zaawansowanym kontem" jest np. gracz "EchoChan" na Felyndralu, który jest koło mnie już z pół roku, jak nie dłużej. "WinterMenda" , który przekasował już księstwo zanim ja jeszcze zacząłem grać, też już nie jest jednostką aktywną - a jest takich więcej.
 

Nusion

Kapłan
Moje takie spostrzeżenie, w trakcie trwania turnieju jak się najedzie na skrzyneczkę to widać że jest pakiecik z PW. W każdej skrzyneczce 1 paczuszka. Ale nie ma możliwości zobaczyć ile PW owa paczuszka zawiera. To wymaga poprawienia. Każdy lubi wiedzieć ile dostanie z kolejnej skrzyneczki a nie każdy czyta forum gdzie Drago nam to ładnie rozpisała.
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm żeby nie było że marudzę to pochwalę widzę zmiany na lepsze oby tak dalej ;) . Przy okazji wycofuje pomysł z relokacją i tym podobnych pomysłów . Po przeanalizowaniu struktury mapy relokacja niewiele by zmieniła owszem można by było zagęścić osoby aktywne ale to i tak by nie rozwiązało problemu, wraz by były osoby o mniejszym zagęszczeniu (aż się szkoła przypomniała z matematyki geometria :D:p:rolleyes:) . Wyobraźmy sobie globus z siatką kartograficzną to może bardziej nam przybliży o co chodzi i dlaczego pomysł z relokacją nie jest skuteczny .
PS: Mogli byście coś zrobić z optymalizacją wydajności gry , owszem zauważam spadki .Mam takie przyzwyczajenie zasługa kompa ,mianowicie w wolnym czasie mogę spokojnie grać w dwie gry bez problemu . I na przykład mając uruchomioną przeglądarkę czyli Elvenar mogę grać w np : The Elder Scrolls V - Skyrim , lecz po trzech ostatnich aktualizacjach zaczyna mi haczyć co oznacza że Elvenar z czasem staje się bardziej obciążający dla sprzętu . I nie dziwię się że ktoś kto ma procesor jedno rdzeniowy męczy go na 100%
 

DeletedUser626

Guest
Wyświetlanie nagród końcowych Turnieju jest już chyba naprawione na becie, więc trafi niedługo i do nas.

@Nusion Racja :) Jest oznaczenie kolorystyczne "rzadkości" zaklęcia, ale z tego co pamiętam pomarańczowe to antyczna wiedza 10 jak i 15, a fioletowe to 20 i 30, więc nie są to oznaczenia jednoznaczne. Możliwość dokładnego sprawdzenia nagród by się przydała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2010

Guest
a wiadomo coś o nowej rasie ? kiedy ,co i jak czy czekamy do 2019 ?
 

DeletedUser1921

Guest
AKTUALIZACJA BŁĘDÓW PO AKTUALIZACJI:
1.APLIKACJA-BRAK TURNIEJÓW
2. ZA WOLNE USUWANIE NIEAKTYWNYCH GRACZY CO BARDZO SPOWALNIA GRĘ
3.27.03.2018 WYWALA Z GRY I NIE MOŻNA SIĘ WYLOGOWAĆ-DO POPRAWY!!!!!!!!
4. LAGI PODCZAS ŁADOWANIA MIASTA
5. BRAK KONKRETNEJ ODPOWIEDZI ZE STRONY IG JAKIE SĄ WSZYSTKIE BŁĘDY USUWANE.
6. ANTYCZNE PUNKTY WIEDZY TO CHŁAM. PRZED aktualizacją MOŻNA BYŁO UZBIERAĆ 85 PW(PRZY 8-9 SKRZYNKACH) GDZIE MOŻNA BYŁO WYKORZYSTAĆ NP. DO BADAŃ.
ZAMIAST POPRAWY TO JEST JEDEN WIELKI SYF. WSZYSTKIE 6 PUNKTÓW W/W MAJĄ BYĆ ZROBIONE. KUPUJĘ WASZE DIAMENTY BO SĄ MI POTRZEBNE DO ROZWOJU BADAŃ,ALE CHYBA SKOŃCZY SIĘ WYDAWANIE PIENIĘDZY NA PRODUKT DRUGIEJ KATEGORII CO WRZUCANY JEST Z ZACHODU.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu z 2018-03-27 00-53-10.png
    Zrzut ekranu z 2018-03-27 00-53-10.png
    62,1 KB · Wyświetlenia: 13
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1766

Guest
Trochę to idzie tak jakoś dziwnie. Robicie aktualizacje, poprawiacie nieistotne błędy, dodajecie eventy - np. teraz z tymi jajkami i co z tego jak nie można tego za bardzo wykorzystać. Można zdobyć "ciekawe" budynki, ale nie za bardzo je umieszczać w grze, jak nie chce się zastopować rozwoju. Za tymi budynkami wylosowanymi powinno iść miejsce na mapie dodatkowe. Tak jak jest teraz to zabawa trochę pozbawiona sensu.
 

visit0r

Paladyn
tylko u mnie po aktualizacji w czasie motywowania sasiadow niektore miasta pojawialy sie i znikaly ??
juz mialem nadzieje ze to zasluga kasacji kont widm ale po chwili miasta ktore uznalem za skasowane nagle sie pojawily, dodam ze do motywacji uzywam aplikacji mobilnej, jeszcze jest troszke szybsza niz wersja przegladarkowa w tym wzgledzie, chociaz z aktualizacji na aktualizacje to dziala coraz slabiej
 

Deleted User - 172852

Guest
tylko u mnie po aktualizacji w czasie motywowania sasiadow niektore miasta pojawialy sie i znikaly ??
juz mialem nadzieje ze to zasluga kasacji kont widm ale po chwili miasta ktore uznalem za skasowane nagle sie pojawily, dodam ze do motywacji uzywam aplikacji mobilnej, jeszcze jest troszke szybsza niz wersja przegladarkowa w tym wzgledzie, chociaz z aktualizacji na aktualizacje to dziala coraz slabiej

Też łapkuję sąsiadów przez aplikację i także znikają mi miasta na mapie. Restart gry pomaga :)
A na tablecie w dalszym ciągu z mapy nie moge korzystać. Kliknięcie czegokolwiek powoduje natychmiastowe wyłączenie gry.
A wie ktoś może, czy zgłaszanie błędów przez Google Play jest skuteczne? :)
 

visit0r

Paladyn
Trochę to idzie tak jakoś dziwnie. Robicie aktualizacje, poprawiacie nieistotne błędy, dodajecie eventy - np. teraz z tymi jajkami i co z tego jak nie można tego za bardzo wykorzystać. Można zdobyć "ciekawe" budynki, ale nie za bardzo je umieszczać w grze, jak nie chce się zastopować rozwoju. Za tymi budynkami wylosowanymi powinno iść miejsce na mapie dodatkowe. Tak jak jest teraz to zabawa trochę pozbawiona sensu.
dlatego jako jedyna nagrode dzienna warta losowania uznalem 20 h godzinne przyspieszacze, nie mam miejsca na budynki ktore sie pojawily z nagrod glownych, beda sie marnowaly w magazynie ;(
 

jakub357

Łucznik
nagrodę dzienna warta losowania uznałem 20 h godzinne przyspieszacze
Też tak uznałem i tak też losowałem. Dodatkiem były podwójne pióra. Obecnie nazbierałem blisko 2k esencji i zostały mi ostatnie zadania eventowe, a wydam je na Basen Feniksa, czy jak się to zwie, w każdym razie najbardziej opłacalny budynek na manę; też z tego powodu, że zostały mi w Czarownikach do odblokowania tylko Antyczne Cuda i wchodzę do Nizołków, a więc i nagrodę wolałbym z Niziołków.
 

DeletedUser1766

Guest
dlatego jako jedyna nagrode dzienna warta losowania uznalem 20 h godzinne przyspieszacze, nie mam miejsca na budynki ktore sie pojawily z nagrod glownych, beda sie marnowaly w magazynie ;(
Ja dodałam studnie życzeń i nic więcej a budynków wylosowanych chyba z 10 i to tylko z tego eventu, a mam jeszcze inne z wcześniejszych losowań. Dlatego powinni dodawać miejsce dla tych budynków automatycznie - inaczej cała ta zabawa z losowaniem jest pozbawiona sensu.
 

jakub357

Łucznik
a budynków wylosowanych chyba z 10 i to tylko z tego eventu

Miałem ponad 1800 esencji i losowałem dzisiejszą Nagrodę Dnia otwierając tylko Duże Jajka, po 140 esencji.
Nagroda Dnia wypadła mi dwa razy.
Jaką zabawę masz na myśli?
Czy chodzi Ci o to, że masz dużo Nagród Dziennych, których nawet nie masz gdzie stawiać i trzymasz w inwentarzu, bo są Ci niepotrzebne? Cóż, ja nie zyskałem wiele, a Ty najwidoczniej się opchałaeś po brzegi. A i jeszcze przychodzisz tutaj z wyrzutem.
Chętnie chciałbym wylosować takie chyba z 10 budynków dzisiejszych - powymieniałbym całą kulturę z poprzednich eventów, bo jeszcze z Jesiennego trzymam.
 

DeletedUser80

Guest
O szczęściu się nie dyskutuje.
Albo się go ma albo nie.
Losowanie jest własnie częścią zabawy:)
 

DeletedUser1766

Guest
Miałem ponad 1800 esencji i losowałem dzisiejszą Nagrodę Dnia otwierając tylko Duże Jajka, po 140 esencji.
Nagroda Dnia wypadła mi dwa razy.
Jaką zabawę masz na myśli?
Czy chodzi Ci o to, że masz dużo Nagród Dziennych, których nawet nie masz gdzie stawiać i trzymasz w inwentarzu, bo są Ci niepotrzebne? Cóż, ja nie zyskałem wiele, a Ty najwidoczniej się opchałaeś po brzegi. A i jeszcze przychodzisz tutaj z wyrzutem.
Chętnie chciałbym wylosować takie chyba z 10 budynków dzisiejszych - powymieniałbym całą kulturę z poprzednich eventów, bo jeszcze z Jesiennego trzymam.
Cóż, na to szkoda nawet komentarza ... i nie zamierzam nikogo obrazać, tylko nic to nie wnosi do dyskusji. Miłych świąt życzę przy okazji wszystkim ...
 

jakub357

Łucznik
Cóż, na to szkoda nawet komentarza ... i nie zamierzam nikogo obrazać, tylko nic to nie wnosi do dyskusji. Miłych świąt życzę przy okazji wszystkim ...
Zwrot bez komentarza, zwykle oznacza że coś jest żenujące. Wniosłem do dyskusji mają historie z obecnym eventem, jak mi poszły losowania.
Teraz pytam więc, czy nie mogę wyrazić gniewu, że mi się nieposzczęściło? Tym bardziej, że wyżej komentował ktoś iż budynków ma bardzo dużo, a jego jedynym problemem jest to że nie ma co z nimi robić?
Czy jakbyś nie miała samochodu, a sąsiadka marudziłaby że ma 10 samochodów z którymi nie ma co robić i gdzie ich parkować, to czy Twój stosunek nie byłby taki jak ja wyraziłem?
Również życzę przyjemnych świąt
 

DeletedUser1921

Guest
Do naprawy !!!!!!!
1. Antyczne PW ( przywrócić klasyczne punkty wiedzy z turniejów;niestety turnieje po aktualizacji straciły sens robienia, bo zdobyte pw można było wykorzystać do badań. )
2. Zamulenie serwerów nie aktywnymi graczami, za powolne wdrażanie systemu usuwającego takich graczy.
3. Lagi i wywalanie z gry. Testowane na 4-rech maszynach z różną specyfikacją techniczną.
4. Pomocnik czasowy nie jest zmodyfikowany o następującą czynność,np.: Mamy pomocnika czasowego 14 godzin. Stawiamy lub rozbudowujemy manufaktury i wykorzystujemy w/w pomocnika,np.: 6 godzin 55 minut trwa rozbudowa i wykorzystujemy w/w pomocnika. Po użyciu zostaje pomocnik zmniejszony o czas który jest w rozbudowie,lub gromadzeniu wojsk. Co daje z np.: 14 godzin -6 godzin 55 minut= 8 godzin i 5 minut. Pozostały czas jest do wykorzystania do innych rzeczy.
Do Zrobienia !!!!!!!
1.Aplikacja typu exe i na linuxa. Chodzi o aplikację typu: LOL,Metin2,itp. Co się instaluje i nie trzeba grać na przeglądarkach(sprawniejsze działanie gry).
2. Turniej w Aplikacji Mobilnej.
3.Aktualizacje z informacją co jest naprawiane,np.: Aktualizacja 5.0 obejmuje to i to i będzie trwała np 1 dzień( z adnotacją,że aktualizacja będzie testowana, w celu wykrycia luk i sprawne działanie tej aktualizacji,itp.).
@innogames @Dragomira @ElvenarTeam proszę o przekazanie powyższych punktów.
 

DeletedUser626

Guest
@ThomASBBor89
Nie przywrócimy zwykłych PW do Turnieju.
Problem nieaktywnych Graczy czeka na swój system, jest w przygotowaniu.
Problemy techniczne są zgłoszone i są w naprawie.
Pomocnik działa prawidłowo i nie planujemy zmian w tej kwestii, nie jest to błąd.
Nie będzie aplikacji exe, Elvenar nie jest i nie będzie grą na klienta. Płynność gry jest i będzie poprawiana innymi metodami.
Turnieje będą w aplikacji, tak samo jak wiele innych elementów, które są powoli dodawane.
Informacje o aktualizacjach są podawane tutaj: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?forums/aktualizacje.17/
 

DeletedUser1921

Guest
WOW @Dragomira odpisuje. :D
Przyznam,że od Aktualizacji 1.30 gra zamiast cieszyć to wkurza. Częste lagi i wywalanie z gry. Częste błędy typu: Przepraszamy,ale chwilowo gra jest nie dostępna,itp. Wprowadzone modyfikacje np. przy Antycznym cudzie Dzwonnica dająca towary,są szkodliwe dla gracza. Wielka szkoda,że IG ma w czterech literach opinię graczy. Zajęliście się Aplikacją na telefon( co jest wielkim bublem) niż prawidłową pracą gry na przeglądarkach nie biorąc pod uwagę,że silnik Flash przechodzi w nie byt ,a zastępowany jest nowszymi silnikami(poprawiające funkcjonalność,grywalność,jakość gry). Wracając do Antycznych punktów wiedzy są do niczego, bo niestety nie można ich wykorzystać do badań(Tutaj turnieje tracą sens). Są pisane tylko główne błędy,ale inne nie są wymieniane;a powinny. Bo Te inne błędy powodują nowe błędy. IG nie słucha graczy bo chyba liczycie na zysk na zakupie diamentów. Zadam proste pytanie do czego jest beta serwer skoro to co wprowadzacie testujecie na normalnych serwerach. Co do pomocników czasowych to @innogames w innych grach funkcjonuje wielokrotne wykorzystanie takiego pomocnika. Wogule gra się sypie,jedyne co mnie trzyma w tej grze to znajomość w bractwie. nic więcej. Może Wreszcie @innogames będzie brało uwagi graczy. Mam Nadzieję,że nowa aktualizacja będzie dobrze zrobiona tak jak poprzednio opisałem;jak ja to widzę.
PS.Połączcie Walkę w turniejach z zadaniami typu Walcz 3 razy i zwycięż :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@Up a nie myśleś że może to właśnie apka jest następcą Flasha? Idzie to w bólach ale zrobili alternatywę dla Flasha
 
Status
Zamknięty.
Do góry