• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.50

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
@Up a nie myśleś że może to właśnie apka jest następcą Flasha? Idzie to w bólach ale zrobili alternatywę dla Flasha

Może i taki plan jest dobry ale ja jednak nie wyobrażam sobie gry tylko na telefonie, jednak co komp to komp już teraz sporo ludzi narzeka że zadania wchodzą na pół ekranu a wyobraź sobie klepanie turnieju lub przeglądanie ryneczku i klepanie ofek
 

DeletedUser626

Guest
Nie planujemy przenosić się tylko na wersję mobilną i nie zostawimy gry na Flashu. FoE przechodzi na HTML5 - zobaczymy jak sobie z tym poradzą i zrobimy to samo lub wybierzemy inny język. Tak czy inaczej, Elvenar pozostanie w przeglądarkach, ale nie zostanie na Flashu.

Zespół pracujący nad wersją mobilną nie zajmuje się programowaniem wersji przeglądarkowej, nie ma on ani wpływu na tempo prac, ani na naprawę błędów w przeglądarce.
 

DeletedUser

Guest
@hassano ja używam emulatora androida :), no niestety na razie smartfony moga pomarzyć o wydajności mojego PCta a ja przynajmniej motywki robię w parę minut dla wszystkich sąsiadów

@Dragomira pożyjemy zobaczymy, obie wersje są w stanie wczesnej-późnej Bety tak czy inaczej wolałbym by fundusze się skupiły na jednym projekcie a nie rozdrobnione z efektem czekania na poprawki po kilka miesięcy... co oznacza, że oba projekty są niedofinansowane a mobilki znaczy apki nie mają tyle cierpliwości co przeglądarki
 

DeletedUser110

Guest
Wracając do Antycznych punktów wiedzy są do niczego, bo niestety nie można ich wykorzystać do badań(Tutaj turnieje tracą sens).
Z tym, że turnieje tracą sens, się nie zgodzę. Owszem, PW zdobywane w turniejach za skrzynki nie są możliwe do wykorzystania w drzewku, ale przecież masę PW zdobywa się jako nagrodę za poszczególne prowincje - i to całkiem sporo, przypomnę wstawiane kiedyś zrzuty:

Zrzut_ekranu_2018-03-02_o_18.54.46.png


Zrzut_ekranu_2018-03-02_o_18.55.05.png


Zrzut_ekranu_2018-03-02_o_18.55.19.png
 

DeletedUser

Guest
a dodaj to że teraz pasek PW sie nie blokuje i zawsze te parę PW sie dobije (chyba że ktoś sobota w sobotę nie ma innego życia niż czekać na przelew PW)

ja tam jestem zadowolony :) i tak z turnieju wszystko ładuję w antyki (teraz mogę więcej) :D brawo JA
 

jakub357

Łucznik
Tak czy inaczej, Elvenar pozostanie w przeglądarkach,

Jednak mimo wszystko, bardzo komfortowa byłaby możliwość pobrania programu Elvenar na dysk komputera. Mógłby sobie pracować w tle, zajmowałby mało przestrzeni i byłby bardziej ,,trwały". Ale to już raczej jak nie będzie tylu błędów.
 

DeletedUser1921

Guest
Normalnie można było dropnąć 85-150 pw zależności od ilości i poziomów na powyższych screenach Albo ktoś szasta diamentami za realne pieniądze,albo (....) Teraz,nie dość że antyczne pw to chłam wg mnie i po turnieju nie można sprawdzić co się zdobyło. Teraz screena nie zrobię,ale może po obecnym turnieju mi się uda. To pokażę o co mi chodzi(lub mi laptop nawala).
 

DeletedUser

Guest
@ThomASBBor89 ale to co jest na screenach nadal można zdobyć, jedyna różnica to są skrzynki czyli nagroda końcowa. To ja poczekam na screena, bo cały czas nie rozumiem o co ten hurr durr (chyba że ktoś jedzie na bractwie no to fakt to boli :p), bo skrzynki to od 1/3 - 2/3 wszystkich zdobytych PW podczas turnieju w "normalnym" graniu, czyli proporcjonalnym wkładzie do wysiłku bractwa

Przy okazji drzewko to taki problem? Jestem w orkach i naprawdę zaraz mi się zakorkuje z nadmiaru PW, jak patrzę dalej nie widzę jakiegoś dużego wzrostu cen a przecież możliwości zdobycia PW rosną
 

visit0r

Paladyn
@ThomASBBor89 ale to co jest na screenach nadal można zdobyć, jedyna różnica to są skrzynki czyli nagroda końcowa. To ja poczekam na screena, bo cały czas nie rozumiem o co ten hurr durr (chyba że ktoś jedzie na bractwie no to fakt to boli :p), bo skrzynki to od 1/3 - 2/3 wszystkich zdobytych PW podczas turnieju w "normalnym" graniu, czyli proporcjonalnym wkładzie do wysiłku bractwa

Przy okazji drzewko to taki problem? Jestem w orkach i naprawdę zaraz mi się zakorkuje z nadmiaru PW, jak patrzę dalej nie widzę jakiegoś dużego wzrostu cen a przecież możliwości zdobycia PW rosną
w pewnym momencie nadmiar monet z motywowania sąsiedztwa pozwala na dodatkowe 6-7 PW dziennie (z samej motywacji) ktore zawsze sie zmieszcza w drzewku badań, w innych momentach np z braku many ;/ badania stoją i nie masz gdzie pakować PW, więc same PW wg mnie to nie jest problem
 

DeletedUser

Guest
to chyba nie do mnie :) ja nawet PW nie kupuję (zapominam:p) i ja nie narzekam na doładowania do antyków, włąśnie to mi się podoba a to że dali w sumie więcej PW niż było - jest gitara
 
Status
Zamknięty.
Do góry