• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.51

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3126

Guest
Witam Bardzo bym prosił Team Elvenar o rozpatrzenie mozliwości dodania turnieju do wersji mobilnych na pewno bardzo by to uprzyjemniło grę
Z góry dziękuje :)
 

DeletedUser1921

Guest
1. Błąd Aktualizacje trwające kilkanaście minut. Powinny być robione jak napisałem w 1.50. Z takich aktualizacji są inne błędy.
2.Nie usuwanie nie aktywnych graczy.
3. Cała masa innych błędów jakie to błędy @Dragomira @innogames
4. Jestem Ciekaw co tym razem popsujecie.
5. Nie Słuchacie rad graczy,błędów,które wam wskazujemy.
Jeżeli i tym razem IG swoimi pseudo aktualizacjami zrypią grę to IG powinno każdemu graczowi,co podpowiada błędy;dać Diamenty za 80 zł każdemu.
PS. Skoro aplikacja mobilna jest typem klienta gry poprzez instalację;to dlaczego nie może być Klientem również na Linuxa,Apple,Windowsa z uwzględnieniem wdrożenia nowego silnika na na przeglądarki. Osobiście używam Chromium i pepper FlashLinux Mint. Wywala bez przerwy,są lagi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3127

Guest
Popieram pomysł z dodaniem wersji mobilnej turnieju. Fajnie by też było jakby antyczne cuda również w pełni działały na aplikacji.
 

Hassano

Łucznik
Najlepsze jest to że ta pseudo aktualizacja wcale nie naprawia błędów które zgłaszają gracze.. Bo gdzieś napis wychodzi , bo gdzieś sie coś nie mieści.. Tak to na pewno jest największy problem.. A może gra nie działająca wcale, może ciągle wywalanie z gry, może wiecznie zawieszający sie czat, może ciągle zawieszająca sie gra.. Za chwile dojdzie do tego że na chromie będziemy zbierać monety, na operze surowce, motywować z telefonu, a turniej robić na czymś jeszcze innym... zajmują sie pierdołami i znając życie jeszcze połowy i tak nie naprawią a co innego sie posypie.. kabaret nie programiści
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2043

Guest
No już zdążyli popsuć to co tak długo naprawiali, a mianowicie znowu sprawili że wojo staje się bezużyteczne. Od zawsze grałem wojem na turniejach i ostatnio było ok, śmiało do 10-12 prowincji wszystko można było wojem załatwić, ale teraz co się dzieje to istna masakra. Do tego stopnia pozmieniali algorytmy, że w pewnym momencie zastanawiałem się czy nie zamienili bonusów dla poszczególnych jednostek na przeciwne. Bo jak wytłumaczyć sytuację gdy u przeciwnika sami magowie i łucznicy, wystawiam 5 oddziałów z psami (największy bonus na magów i łuczników) i totalna klęska. U wroga nawet połowa jednostek nie padła, gdzie we wcześniejszych turniejach wygrywałem takie pojedynki z małymi stratami. I żeby to jakaś daleka prowincja była, ale nie, trzecia prowincja 4 gwiazdkowa. I nie był to odosobniony przypadek i nie tylko u mnie. Wychodzi na to, że woja wogóle nie powinno się robić i za wszystko surowcami płacić. Porażka.
 

DeletedUser110

Guest
Bo jak wytłumaczyć sytuację gdy u przeciwnika sami magowie i łucznicy, wystawiam 5 oddziałów z psami (największy bonus na magów i łuczników) i totalna klęska. U wroga nawet połowa jednostek nie padła, gdzie we wcześniejszych turniejach wygrywałem takie pojedynki z małymi stratami.
Nie poblokowało Ci psów na wrednym terenie?
 

DeletedUser3063

Guest
Aktualizacja? Śmiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Dragomira. odpowiedz proszę, ile błędów zgłaszanych przez graczy zostało naprawionych przez poprawki!!!
Jako podpowiedź dodam, żebyś sobie policzyła posty w wątku "Błędy gry".
 

DeletedUser2043

Guest
Nie poblokowało Ci psów na wrednym terenie?

Nie poblokowało, mało tego, jak zobaczyłem wynik tej potyczki zacząłem kosztem woja kombinować z różnymi ustawieniami i innymi oddziałami, żeby sprawdzić czy faktycznie nie poprzestawiały im się bonusy (w końcu błędy IG to nie nowina), ani razu nie zbliżyłem choć trochę do wygranej. A gram wojem od zawsze, zaczynałem od ręcznego sterowania aby poznać system walk, żeby potem umiejętnie ustawiać oddziały do automatu, z tym że przed każdym automatem wystawiam dwóch łuczników aby zobaczyć teren, poddaje bitwę i dopiero w drugim podejściu wystawiam odpowiedni skład i walczę.
I nie tylko ja stwierdziłem taką sytuację a wszyscy w bractwie którzy walczą wojem.
A mamy dobrych wojowników, dziesiącioskrzyniowych :D
 

DeletedUser2823

Guest
Nie poblokowało Ci psów na wrednym terenie?

Czyli sugerujesz Kolego, żeby zrezygnować z walki w trybie "Auto" na 1* ?

Bo ja o walce ręcznej mogę zapomnieć przy aktualnym stanie serwerów i dostępnej dla mnie sieci. :confused::(

ad rem
Pięknie widać zdobycze z turnieju.
Ale jeszcze jakby tak było przy "Szybkich bonusach" 1x3 2x5 2x.....
Jest ładnie ale nieczytelnie.:)
Trudno się czymś takim pochwalić.o_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
gra się zawiesza przy kliknieciu w ikone badań, chciałem dodac PW ale kilka razy próbowałem i za każdym razem gra się zacina. probowalem uzywac ikony badan i z menu miasta i z menu świata, w obu przypadkach próba wejścia w badania konczy sie zawieszeniem gry,czy jest to zwiazane z aktualizacją??
 

DeletedUser2340

Guest
Wydaje mi się, że po aktualizacji przesunęły się młotki znad warsztatów. Są tak jakby obok. Bez tytułu1.jpg Bez tytułu2.jpg
 

DeletedUser3033

Guest
Potwierdzam na warsztatach różnice widać lepiej jak ktoś ma kilka na różnych lv
A tak przy okazji dodam dlaczego mam wrażenie że drzewko badań zostało pozmieniane jak ktoś ma screen niech podeśle dla porównania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Potwierdzam na warsztatach różnice widać lepiej jak ktoś ma kilka na różnych lv
A tak przy okazji dodam dlaczego mam wrażenie że drzewko badań zostało pozmieniane jak ktoś ma screen niech podeśle dla porównania
ja zupelnie nie moge wejsc do badan, co aktualizacja to cos spartaczone, ale jeszcze nie bylo tak ze gra stracila swoje funkcje
 

DeletedUser2340

Guest
Potwierdzam na warsztatach różnice widać lepiej jak ktoś ma kilka na różnych lv
A tak przy okazji dodam dlaczego mam wrażenie że drzewko badań zostało pozmieniane jak ktoś ma screen niech podeśle dla porównania
Tak, znów poprzestawiali drzewko.
 

DeletedUser1775

Guest
Badania poprzestawiane, ale to akurat dobrze, bo przynajmniej u mnie w końcu są jakoś logicznie uporządkowane i drzewko wygląda prawie tak samo, jak przed tym ich przeskakiwaniem ;)
Gra mi się przy wejściu w badania wprawdzie nie zawiesza, ale... Robię właśnie wydziały w smokach i czarodziejach, a drzewko za każdym razem otwiera mi się na wysokości antycznych cudów z poprzedniego rozdziału leśnych elfów...
 

DeletedUser1931

Guest
Gra mi się przy wejściu w badania wprawdzie nie zawiesza, ale... Robię właśnie wydziały w smokach i czarodziejach, a drzewko za każdym razem otwiera mi się na wysokości antycznych cudów z poprzedniego rozdziału leśnych elfów...

Ja po aktualizacji po wejściu w badania pojawiam się na początku rozdziału (obecnie orki), a nie w miejscu aktualnie robionych badań tak jak to było do tej pory. Za którymś razem z kolei to sie robi dość irytujące
 

DeletedUser3033

Guest
Coś było dłubane przy warsztatach, drzewku badań i przy rezydencjach .
Test odwiedzania sąsiadów bez zmian dalej wyrzuca na białe tło
Niewielki wzrost obciążenia nie chce mi się robić screen ale jak zaczyna mulić odświeżam gra zwalnia 1GB RAM pamięci
A tak dodam dla porównania The Elder Scrolls V - Skyrim do pracy potrzebuje 700MB
 

DeletedUser2340

Guest
Czyli poprawka się udała :) Cieszę się z tego, że klikając w budynek kultury mam piękne niebieskie coś co podpowiada, że jest to budynek wydarzenia. Nie mogłem się doczekać takiej ikony. Nie wiem jak Wam ale mnie bez tego niebieskiego czegoś gra nie sprawiała żadnej satysfakcji.
Brawo IG, w końcu zrobiliście coś na co czekali gracze :):):):):):):):):):)
 

Hassano

Łucznik
Kolejny błąd to zbieranie wojska, po kliknięciu zbiera tak jakby jedną paczkę wojska a nie tylko ile sie wyprodukowało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry