• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.51

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
Czyli poprawka się udała :) Cieszę się z tego, że klikając w budynek kultury mam piękne niebieskie coś co podpowiada, że jest to budynek wydarzenia. Nie mogłem się doczekać takiej ikony. Nie wiem jak Wam ale mnie bez tego niebieskiego czegoś gra nie sprawiała żadnej satysfakcji.
Brawo IG, w końcu zrobiliście coś na co czekali gracze :):):):):):):):):):)
nawet nie wiedzialem o tak wspanialym udogodnieniu, moze dlatego ze klikam w eventowe budynki tylko przypadkiem gdy chcialem kliknac w stojacy obok, ale juz zostawili sobie miejsce na kolejna poprawke do poprawki, ciezko popracuja to dopisza jeszcze z jakiego eventu jest dany budynek :)
 
Jestem bardzo zadowolona z tej aktualizacji. Nie wiem jakim cudem,ale teraz danie pomocy bractwu w kulturze zajmuje mi 2x więcej czasu niż wcześniej. Informatycy wiedzą jak zadbać o to,żeby gracze się nie denerwowali......
 

DeletedUser1775

Guest
Czyli poprawka się udała :) Cieszę się z tego, że klikając w budynek kultury mam piękne niebieskie coś co podpowiada, że jest to budynek wydarzenia. Nie mogłem się doczekać takiej ikony. Nie wiem jak Wam ale mnie bez tego niebieskiego czegoś gra nie sprawiała żadnej satysfakcji.
Brawo IG, w końcu zrobiliście coś na co czekali gracze :):):):):):):):):):)
Trąbki i tak nie przebije :D
 
A i coś znowu padło w łapkach przy dawaniu pomocy,gdyż źle kolorki pokazuje.Myślałam,że tylko ja mam taki problem,ale kilka osób w bractwie to samo ma.
 

DeletedUser110

Guest
Nie poblokowało, mało tego, jak zobaczyłem wynik tej potyczki
Pisząc "jak zobaczyłem wynik..." wskazuje na to, że walczyłeś na automacie. W walce automatycznej nie ma możliwości zobaczenia terenu. Więc skąd wiesz, że teren Ci Psów nie poblokował?
 

DeletedUser174

Guest
przecież nie od dziś wiadomo, że kapłani są przekoksowani... to o co Wam biega? Jak jest 5-6 kapłanów to nawet nie ma co się rwać na walkę, bo szkoda woja. Ani psy.. ani łuki.. nawet mix nie pomaga. Raz zrobiłam eksperymenta: 6!!! razy podchodziłam do walki z różną kombinacją jednostek. Wyniki były różne - różnica polegała na tym w jakiej kondycji zostało wojsko na placu boju. Ale skutek walki był niezmienny: porażka! A podobno to elfie czarki były za mocne...
 

DeletedUser2553

Guest
W której prowincji i w którym etapie grałaś tym mixem? To ma kolosalne znaczenie, jak przeciwnik ma znaczną przewagę liczebną to wiadomo, że lipton z tego wyjdzie...

Teren przed walką można zbadać jednym oddziałem jednostek o najwyższej inicjatywie i następnie się poddać, później można zrobić auto-walkę, teren się nie zmieni.
 

DeletedUser3154

Guest
Przebija, jak dla mnie, zmienienie koloru czasu produkcji w manufkach (ale tylko w manufkach). Ciekawe ile nad tym myśleli projektanci gry <facepalm>
A widzisz, a ja na niektórych kontach mam czas produkcji na pomarańczowo, a na niektórych dalej na czarno. Logowałam się po parę razy, żeby aktualizacja "zaskoczyła", ale to chyba był zamierzony cel. Tylko wybrane konta mogą mieć bardziej kolorowo!

Edit: Tylko wybrane konta moga mieć przyspieszoną produkcję :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2043

Guest
Pisząc "jak zobaczyłem wynik..." wskazuje na to, że walczyłeś na automacie. W walce automatycznej nie ma możliwości zobaczenia terenu. Więc skąd wiesz, że teren Ci Psów nie poblokował?
Jakoś nie wierzę że gracz z takim wysokim rankiem nie wie jak podejrzeć pole bitwy. A jak to zrobić opisałem w tym samym poście.
Przedstawiłem jedną sytuację, a takich było znacznie więcej. Chciałem podać jeden konkretny przykład, żeby nie być gołosłownym. I napisze kolejny raz - nie tylko ja to zaobserwowałem, więc nie był to odosobniony przypadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry