• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.52

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1775

Guest
Czyli od czwartku cudaki będą stanowiły cykl zamknięty i żadnych z nich korzyści dla drzewka nie będzie... Dzięki! Jak zwykle "genialny" pomysł ograniczający swobodę gracza :p
 

DeletedUser110

Guest
Ma to plusy i minusy.
Minusem jest oczywiście brak możliwości użycia pkt zdobytych na 'cudakach' w drzewku.
Plusem natomiast jest to, że zdobywając pkt za cud jakiegoś gracza, nie blokuje Ci się pasek. Tego plusa docenię prawdopodobnie, jak na fonie zobaczę, że dostałem - powiedzmy - 10 pkt, a do powrotu do domu jeszcze kilka godzin... Często miałem dyskomfort widząc zapełniony pasek pkt, a do powrotu do domu i odpalenia kompa wiele godzin...
Oczywiście tutaj pojawia się powtarzany już motyw poprawy aplikacji telefonicznej: możliwość obsługi cudów.
 

DeletedUser1921

Guest
Witam
Trochę o Aplikacji
Plus za szybkość w odwiedzaniu sąsiadów.
Teraz trochę minusów:
-Brak możliwości wysyłania prywatnych wiadomości.
-Brak Turniejów.
-Podczas odwiedzania sąsiadów nie można sobie wybrać w co złożyć motywację.
-Zbyt częste pojawianie się okana z zakupem diamentów w częstotliwości co 4 sekundy. Rozumiem trzeba serwery utrzymać.Ale to jest zbyt nachalne.
- Brak animacji budynków.
-Brak możliwości po przez wpisanie /who sprawdzenia kto jest dostępny.
-Brak godziny w chacie.
-Brak możliwości wrzucania punktów wiedzy do antycznych cudów.
-Brak możliwości zbudowania cudów.
-Po aktualizacji aplikacja poszła do kosza. Co minutę wywala z gry,zamula bardziej telefon.
To będzie poprawione. To Aplikacja będzie mi służyła.
Wersja przeglądarkowa nadal muli i wywala z gry. Wszystkie zrzuty ekranu umieszczam tutaj,a nie w błędach. Bo i tak macie w szerokim poważaniu graczy. Tak zrypać turnieje i cudowne budynki,że aż szok.
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem informacji jakie szereg innych błędów naprawiacie(nie chodzi mi o wypunktowane błędy tylko te inne błędy). Wasze aktualizacje są od d u p y strony robione. Najwyższa pora zmienić język gry z flash na html5 na FoE gra idealnie chodzi bez żadnej wywalniny z gry,itp. Otoczka podczas zbierania towarów i rzucania czarów jest do bani. Gra ma sprawnie chodzić,a nie wprowadzać buble,które psują grę. Czyli rozbudowa i rozwój miast będzie w (....) Na cholerę mi antyczne pw jak ich nie wykorzystam do badań. @Dragomira @innogames . Niestety nowa aktualizacja będzie gniotem. Po każdej aktualizacji co raz bardziej gra bzikuje i szwankuje,a zgłaszane błędy macie szeroko w czterech literach. Skoro Aplikacja mobilna jest klientem do instalowania to dlaczego nie może być na IOS,mac,linux,windows,itp Przynajmniej gra płynnie by chodziła. Nadal są bardzo nieaktywni gracze co najmniej od 8 miesięcy. Celowo utrudniacie graczom rozwój poprzez zabieranie pw z turnieji i z antycznych cudów. Skoro myślicie,że dokonam zakupu diamentów to się mylicie. Jeżeli coś kupuję, to ma działać sprawnie,a nie działający bubel co po każdej aktualizacji jest co raz gorzej. Jeszcze trochę a będziecie mieli dwa nieaktywne konta. Czekam na rzeczową i bardzo wyczerpującą odpowiedź,albo inno Games będzie musiało mi oddać ok 500 zł za zakupy diamentów przez smsy.
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu z 2018-04-09 23-30-45.png
    Zrzut ekranu z 2018-04-09 23-30-45.png
    931,6 KB · Wyświetlenia: 3
  • Zrzut ekranu z 2018-04-20 23-56-48.png
    Zrzut ekranu z 2018-04-20 23-56-48.png
    62,4 KB · Wyświetlenia: 3
  • Zrzut ekranu z 2018-04-19 19-25-26.png
    Zrzut ekranu z 2018-04-19 19-25-26.png
    436,3 KB · Wyświetlenia: 3
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Wszedłem jakiś czas temu do Niziołków, nie mam jeszcze produkcji rasowej, i czuć wyraźne spowolnienie w rozwoju. Odblokowanie kilku badań, na które mnie stać, wlecze się tygodniami. Do niedawna zajęłoby mi to kilka dni.
Nie rozumiem, jaki jest problem żeby móc użyć sobie tych paczek gdzie chcę? Oczywiście zwiększenie ilości PW, to konieczność w ogóle nie podlegająca dyskusji - jak Cuda po 1000PW wymagają, a dochodów PW żadnych nowych brak... Rzeczy oczywiste są oczywiste.
Tylko żeby broń ciebie nie zabrali tradycyjnych PW z prowincji turniejowych, albo też ze zwykłych prowincji - coby człek był skazany na PW tylko cogodzinne i kupne. Chociaż lepiej nie krakać, bo ostatnio sporo się odjaniepawla.
 

Deleted User - 172852

Guest
Z aplikacji korzystam wyłącznie do oklikania sąsiadów. Plus za prędkość działania i wielki minus za obciążenie telefonu. No na litość boską... To jest aplikacja na telefon/tablet a nie na gamingowy komputer.
Z każdą aktualizacją coraz mniej sąsiadów mogę wyklikać w jednej turze. Obecnie 5-10 wiosek i papatki - gra się zamyka i zaczynam zabawę od ponownego uruchamiania gry. Ciekawe, o ile mniej będzie od czwartku? :)
Sprawa dodatkowa - na tablecie w dalszym ciągu nie mam możliwości korzystania z mapy. Klinięcie czegokowiek powoduje wyłączenie gry. W telefonie działa dobrze poza problemem wspomnianym wyżej.
No i odwieczny problem nieaktywnych sąsiadów. Rozumiem, że prace nad tym trwają. Ale bez przesady... Przez dwa lata nie znalazł się sposób na przeniesienie ich na obrzeża mapy? Nagle miejsca nie ma czy co? BTW, zrobiłam sobie spacerek po obrzeżach i miejsca znalazłam potąd i wyżej :) Nie będę demonstrować dokąd sięgało :)
 

Tajniakos

Paladyn
Nie wiem dlaczego ale mam nieodparte wrażenie, że IG stara nam się na siłę przedłużyć badania w drzewkach :) Wiem że niby chodzi o niezapełnianie paska PW tylko akurat w tym przypadku PW za pomoc w cudakach były naliczane pomimo zapełnienia tego paska, tym bardziej nie rozumiem tej zmiany. Ponadto jest w tych paczkach jeden mankament dla początkujących graczy ;) sami nie mają cudaków a i innym w cudaki tych paczek nie włożą. Dragomiro więc po co im one? Nie lepiej było te paczki wprowadzić od momentu gry w, którym gracze mogą je już w jakikolwiek sposób wykorzystać?
 

jakub357

Łucznik
mam nieodparte wrażenie, że IG stara nam się na siłę przedłużyć badania w drzewkach
Twoje wrażenie Cię nie zawodzi - jest dokładnie tak jak piszesz. Drago sama o tym wspominała. Sprytni gracze przechodzą kolejne etapy zbyt szybko; celem Twórców jest rozciągnąć im tę przyjemność na dłuższy czas. To jak z tą opowieścią o cukierku w Afryce, którego dziecko trochę pocycka, pocycka, zawinie w papierek i tak rozkoszuje się nim przez wiele tygodni. A ja niewdzięczny od razu bym go chciał połknąć!
 

DeletedUser2553

Guest
Ja to mam inaczej. Jestem w połowie wróżek, pobadałem co chciałem i od sześciu tygodni nie ruszyłem drzewka. Miasto orków nie za bardzo mi się podoba więc przedłużam ile idzie :D Powbijam cuda na jakieś przyzwoite poziomy i ruszam dalej :)
 

Tajniakos

Paladyn
Ja to mam inaczej. Jestem w połowie wróżek, pobadałem co chciałem i od sześciu tygodni nie ruszyłem drzewka. Miasto orków nie za bardzo mi się podoba więc przedłużam ile idzie :D Powbijam cuda na jakieś przyzwoite poziomy i ruszam dalej :)
Faktycznie miasto orków wygląda jak rodem z MadMaxa :) Będziesz miał lepszą motywację aby szybciej dostać się do Elfów a wtedy miasto znowu nabierze uroku :) pozostaną jedynie orkowe wylęgarnie które można podnieść dopiero w smokach :)
 

DeletedUser2823

Guest
Kocham "ciche akualizacje" - fantazja. Czas wczytywania rośnie niebotycznie. Zmiany są głęgoko ukryte; a dla początkujących - do niczego.
Co Oni mają z tymi pakietami PW robić? Pierogi?
Czy ryzykować inwestowanie w cudze cuda bez większych szans na zwrot?
Nowy sposób na wyhamowanie rozwoju?
 

DeletedUser174

Guest
@Dragomira (tak, już możesz zacząć się cieszyć)

mamy aktualke. Super! Samego pomysłu zamiany nagrody za pomoc w rozbudowie cudów ze zwykłych pw na te cudaczne nie oceniam - jest jak jest i musimy się z tym pogodzić. Ma to swoje złe i dobre strony, ale to nie koniec świata i można z tym żyć. Ale...

no i tu zaczynają się schody bo teraz nie wiadomo ile tej nagrody za tą pomoc dokładnie jest. Guzik mnie obchodzą kolorki i inne symbole. To nie zgaduj zgadula czy te słoneczko jest bardziej zielone czy jednak fioletowe, a paczki po 10 i 15pw maja taki sam kolor wg mnie. Ja chcę wiedzieć ile! dokładnie ile mogę dostać zwrotu. To że w ig pracują "artyści" (nie mylić z grupą zawodową) i Bozia im ewidentnie poskąpiła rozumku bo oni tylko obrazki rozumiom to nie moja sprawa. Ale ponosić odpowiedzialności za ich ułomności intelektualne też nie mam zamiaru. Są specjalne ośrodki do tego celu przeznaczone itd... ale to inny temat

@Dragomira ważne!
ponieważ nie mamy info ile jest pw w paczkach proszę o zorganizowanie:
1: szybkiej (jeszcze w tym tygodniu!!!) łatki by uzupełnić info od razu w skrzynkach (raczej niewykonalne, więc:)
2: stworzenia na wiki (nie zaszkodziłaby taka informacja na pewno) lub na forum dokładnej rozpiski odnośnie nagród skrzynek w cudakach na poszczególnych levelach + info na trąbce (może być nawet stałe) z linkiem do tej informacji by kazdy mógł sobie to spradzić

gdyby jednak Ci się nie chciało :)
to przypominam, ze podobno musieliśmy wiedzieć o tym kto wygrał przygody bractw... g mnie obchodziło to akurat, ale nagrody w skrzynkach i wysopkość pw mnie interesuje i to cholernie. Także zachęcam do pochylenia się nad tym tematem. Żebyśmy nie musieli bić piany proszę napisz kiedy zdążycie (szeroko rozumiany team - do czegoś w końcu masz tych kilku niewolników) to zrobić - kilka dni przeżyjemy, ale musimy wiedzieć kiedy to się pojawi
a ponieważ zakładam, zę nie będzie Ci się chciało to informuję iż sama mam zamiar zaspamować wam suport pytaniami odnośnie nagród w cudakach. I innych też bedę do tego zachęcać. Będzie fajnie, zobaczycie :) To w które klocki będziemy się bawić?
 

DeletedUser2264

Guest
Dokładnie, mam wrażenie, że to nie My bawimy się grą tylko gra bawi się Nami:mad:
 

DeletedUser3033

Guest
W tym rozwiązaniu z cudami nie widzę nic dobrego cel wiadomo jeden spowolnić drzewko badań nie widzę innego .
Tak czy siak ciekawi mnie czy nadal w cudach jest tak że ktoś przebije kogoś i ta osoba dostanie figę o_O
Cały system związany z cudami jest bez sensu nic się nie zmieniło , nie zachęca to innych graczy w inwestowanie w cuda ani pomoc innym by je rozbudowywać .
Osobiście uważam że budowa niektórych cudów jest zbędna mam już 3 cuda dwa są tymczasowe (księga tajemnic, bezdenne wykopaliska) wiadomo :supply::kp: i złotą otchłań na stałe :elf: teraz tylko hale i może gildie a na resztę nie widzę sensu budować wiadome brak miejsca a co najważniejsze całkowity brak :kp: .
Tak pewnie ktoś powie że się nie zgadza z moją opinią bo '' coś tam '' ale tak pomyślał każdy gracz który myślał na początku jakie cuda na pewno się opłaca mieć .
Rzecz jest prosta biorąc pod uwagę wszystkie ograniczenia gry niektóre pomysły są bez sensu żeby nie powiedzieć człowieku zagraj w te grę dopiero eksperymentuj z pomysłami:p
 

DeletedUser626

Guest
Do Cudów zostanie dodana informacja o tym ile PW mieści się w paczkach, zostało to już przyklepane przez projektantów, ale nie znam daty wprowadzenia tej zmiany. Co do natomiast rozwiązań tymczasowych - dam znać jeszcze dzisiaj co się da zrobić.
 

DeletedUser2553

Guest
W tym rozwiązaniu z cudami nie widzę nic dobrego cel wiadomo jeden spowolnić drzewko badań nie widzę innego .
Tak czy siak ciekawi mnie czy nadal w cudach jest tak że ktoś przebije kogoś i ta osoba dostanie figę o_O
Cały system związany z cudami jest bez sensu nic się nie zmieniło , nie zachęca to innych graczy w inwestowanie w cuda ani pomoc innym by je rozbudowywać .
Osobiście uważam że budowa niektórych cudów jest zbędna mam już 3 cuda dwa są tymczasowe (księga tajemnic, bezdenne wykopaliska) wiadomo :supply::kp: i złotą otchłań na stałe :elf: teraz tylko hale i może gildie a na resztę nie widzę sensu budować wiadome brak miejsca a co najważniejsze całkowity brak :kp: .
Tak pewnie ktoś powie że się nie zgadza z moją opinią bo '' coś tam '' ale tak pomyślał każdy gracz który myślał na początku jakie cuda na pewno się opłaca mieć .
Rzecz jest prosta biorąc pod uwagę wszystkie ograniczenia gry niektóre pomysły są bez sensu żeby nie powiedzieć człowieku zagraj w te grę dopiero eksperymentuj z pomysłami:p

No nie zgodzę się z Tobą, że system inwestowania w czyjeś cuda jest bez sensu. Jak miałem więcej czasu na granie to latałem po całym Felyndralu żeby zdobyć dodatkowe PW. Można tak było zgarnąć kilkadziesiąt PW dziennie na czysto (raz zdobyłem ponad setkę). Głównym celem były PW, ale przy okazji runki wpadały. Na etapie badania krasnoludzkich cudów miałem 119 runek do hal. Teraz jestem na połowie wróżek i jestem w stanie postawić cuda orków ;) Więc sens jest, tylko trzeba się trochę postarać. A to, że ktoś Cię wyprzedzi uważam za całkiem sprawiedliwe - trzeba uważać na swoje inwestycje ;) Teraz jak będzie można ogarnąć więcej PW z inwestycji to aż mnie kusi żeby znowu zapolować ;)
Ja na wróżkach mam postawione wszystkie cuda oprócz księgi (1 PW dziennie to beznadzieja jak można z inwestycji zdobyć kilkanaście bez większego wysiłku) i wykopalisk (dla mnie też bez sensu, 1 relikt to jest śmiech po prostu). Z pozostałych cudów jestem bardzo zadowolony ;)
 

DeletedUser626

Guest
Rozbudowałam kilka losowych Cudów na serwerze testowym i okazało się, że wszelkie kombinacje nagród składają się z paczek 5 PW (niebieskie) i 20 PW (fioletowe), tak więc zagadka została rozwiązana. Wrzucę info do naszej ukochanej trąbki ;)
 

DeletedUser3033

Guest
Oki nie mam zamiaru się sprzeczać może nie precyzyjnie udało mi się napisać swoją opinię .
Więc sprostuje nie piszę że pomoc sąsiadom jest złym systemem związanym z cudami .
Nie rozumiem dlaczego piszesz że się nie zgadzasz jak twój post jest prawie identyczny jak mój ;).
Piszę bo stwierdzasz że cuda które mam są bez sensu tak i ja tak uważam dlatego piszę że są tymczasowe coś tam dają jak absolutnie stracą sens egzystencji to je usunę .
Lecz nie jestem osobą co cieszy się z każdego kiepskiego pomysłu to nie leży w mojej naturze .
Nie twierdzę że pomysł jest zły wręcz przeciwnie ale wykonanie woła o pomstę do nieba to jest tylko moja opinia każdy może się nie zgodzić .
Każdą opinię szanuje każdy gra według własnego uznania lecz muszę napisać że pomysł z cudami jest jeszcze gorzej wykonany niż by z tym nic nie robili .
Tak to dobrze że mnie ktoś wyprzedza w grze ja nie mam zamiaru się z kimś ścigać jeśli ktoś ma ponad 2 lata stażu w grze to trzeba być naiwnym by próbować choć nie piszę również że to jest nie możliwe .
 

DeletedUser1220

Guest
Rozbudowałam kilka losowych Cudów na serwerze testowym i okazało się, że wszelkie kombinacje nagród składają się z paczek 5 PW (niebieskie) i 20 PW (fioletowe), tak więc zagadka została rozwiązana. Wrzucę info do naszej ukochanej trąbki ;)

A dlaczego trzeba było wprowadzić aż dwa rodzaje paczek, a nie wystarczyłyby paczki po 5 PW? Już nawet nie będę komentować, że pomysł z paczkami jest ogólnie bez sensu szczególnie dla młodych graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z elvenarem.

Poza tym dlaczego zmieniono cały system oznaczeń w postaci skrzyń. Teraz są tylko 2 rodzaje - skrzynia, że tak powiem za pierwsze miejsce i skrzynia za wszystkie pozostałe miejsca jest taka sama... nie ważne, że ktoś za 2 miejsce ma 15 PW, a za 3 miejsce 10 PW. Zastanawia mnie również czy przy okazji tej zmiany nie zmieniono ilość run za poszczególne premiowane miejsca, nagradzane skrzyniami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2553

Guest
@Shadows Dragon jakbyś uważniej czytał a mniej pisał naokoło to byś wiedział, że nie zgadzałem się z Tobą w kwestii tego zdania: "Cały system związany z cudami jest bez sensu nic się nie zmieniło , nie zachęca to innych graczy w inwestowanie w cuda ani pomoc innym by je rozbudowywać ."
Co do stawiania cudów napisałem tylko moje zdanie, Ty napisałeś swoje. Mój komentarz nie był w kontrze do Twojego ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry