• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.52

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
Wybaczcie moje komentarze czasami pozwalam by emocje miały swój upust bo duszenie je w sobie nie jest zdrowe .
Dlaczego taką mam opinię już tłumacze na własnym przykładzie .
Na początku z czystej ciekawości udało mi się inwestować w cuda u innych graczy ,lecz kilka razy udało mi się przebić innych co się okazało ci nie dostali nic za swoją pomoc .
Aż głupio mi się zrobiło jak udało mi się odwiedzić tych graczy i jeszcze głupiej było jak byli słabsi niż ja .
Od tamtej pory inwestuje wtedy i tylko wtedy jak ktoś jest w moim zasięgu mapy ,gra nawet nie za często ale gra , i co najważniejsze nikt tej osobie nie pomaga.
A tak na koniec dodam moja opinia jest taka bo patrzę na całość nie na jednostkowe przypadki zbieram wady i zalety .
Pomysł ma więcej wad niż zalet i nie tylko ten pomysł również ten z turniejem .
Ma to jeden cel chyba jasny dla wszystkich jeszcze tylko w turnieju zabiorą :kp: za walki i zostaje tylko naliczanie godzinne i to będzie pewnie tym też się zajmą i będzie to działać tylko w tedy jak gracze będą online tylko czekać .
Więc nie pochwalam takiego podejścia do graczy jak coraz bardziej zabiera się swobodę samej gry .
 

DeletedUser1775

Guest
Shadows Dragon, to jakie cuda opłaca się stawiać - zależy od strategii gracza. Ja na przykład gram wojskiem na turniejach i cuda "wojskowe" mi się opłacają, bo pozwalają ugrać więcej, mniejszymi stratami. Te cuda stawiam :)
Co do wspomagania cudów innych... Wprawdzie nie chodzę po mapie i nie wrzucam komu popadnie, ale w bractwie po każdym turnieju, a i poza tym "na kredyt" nawet, wymieniamy się i ładujemy sobie cuda nawzajem, dzięki czemu nadprogramowe pw, których nie można wrzucić w drzewko oraz paczki są wykorzystane i do tego jeszcze jakiś tam zwrot jest ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2553

Guest
@jagienkaa oczywiście, że nie komu popadnie, wszyscy muszą przejść staranną selekcję i tylko wybrańców można "zrekrutować" :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
Wybacz nie posiadam różowych okularów jakiś drażliwy nastrój mam może to przez twórców i ich pomysły wyjątkowo nastąpili mi na odcisk . Rozumiem że grasz wojskiem w turnieju przez pierwszy miesiąc udało mi się zgromadzić dużo info na ten tak głupi system walki jaki jest w tej grze .
Dodam że moja pierwsza ulubiona gra to Heroes III we wszystkich odmianach czy wersjach cz też dodatkach jak choćby Heroes III In the Wake of Gods .
Gra stara jak świat ale nie oto się chodzi o fakt że tam to jest zrobione po mistrzowsku a tu tandetna podróbka .
 

DeletedUser1775

Guest
Wybacz nie posiadam różowych okularów jakiś drażliwy nastrój mam może to przez twórców i ich pomysły wyjątkowo nastąpili mi na odcisk . Rozumiem że grasz wojskiem w turnieju przez pierwszy miesiąc udało mi się zgromadzić dużo info na ten tak głupi system walki jaki jest w tej grze .
Dodam że moja pierwsza ulubiona gra to Heroes III we wszystkich odmianach czy wersjach cz też dodatkach jak choćby Heroes III In the Wake of Gods .
Gra stara jak świat ale nie oto się chodzi o fakt że tam to jest zrobione po mistrzowsku a tu tandetna podróbka .
Hehe. Heroes III to moja ulubiona gra :D System walk tu jest jednak zupełnie inny, ale do opanowania i nawet na auto 2k punktów z turnieju na turniej to nie problem, bez angażowania towarów w uczty i z "niewielką" pomocą cudów ;)
//
@jagienkaa oczywiście, że nie komu popadnie, wszyscy muszą przejść staranną selekcję i tylko wybrańców można "zrekrutować" :D
:) komu popadnie, to było takie uogólnienie... w sumie powinnam wziąć je w cudzysłów :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
Oki jak wymienisz mi różnice w systemie walki oczywiście poza księgą czarów ;)
Tak wiem że takie wyniki można uzyskać i właśnie dlatego że doskonale rozumiem system walki nie mam tego jeszcze rozbudowanego jest mi to w tym momencie nie tyle nie potrzebne co zbędne :).
Pewnie to się zmieni na etapie orków ale jeszcze wiele lat świetlnych zanim PW uda mi się nazbierać a gre rozciągają że zaczyna się rozpadać . Wybacz cieszenie się z kiepskich pomysłów nie jest w mojej naturze gdyby były lepiej wykonane owszem napiszę że są świetne ale jak ktoś mi wiąże ręce i nogi i wmawia że wolność jest wszech obecna wciskając przy tym jaki to mnie zaszczyt kopną to sorki ale coś jest nie tak .
Pozdrawiam i do dziś Heroes III Przebudzenie Bogów potrafi mnie wciągnąć na kilkadziesiąt godzin gry ;)
 

DeletedUser2043

Guest
Osobiście uważam że budowa niektórych cudów jest zbędna mam już 3 cuda dwa są tymczasowe (księga tajemnic, bezdenne wykopaliska) wiadomo :supply::kp: i złotą otchłań na stałe :elf: teraz tylko hale i może gildie a na resztę nie widzę sensu budować wiadome brak miejsca a co najważniejsze całkowity brak :kp:

A ja nie zgodzę się, że w dalszej kolejności tylko hale i gildię stawiać. Jak chcesz zdobywać więcej PW to trzeba mieć:
-sanktuarium/klasztor
-iglice burzy
-krasnoludzki bastion
-kuźnię bohaterów
- świątynię wesołych grzybków
-latającą akademię
-smocze opactwo
-świątynię ropuch

A przynajmniej te cuda z powyższych, które zwiększają produkcję woja.
Największym źródłem PW są turnieje, i niekoniecznie nagrody końcowe, a te zdobywane z drugiej i piątej gwiazdki powyżej 10 prowincji. Chcesz mieć PW to szkól wojo i walcz! Nie licz że samo wpadnie albo IG Ci je sprezentuje.
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm mam tylko jedno zagadkę czy na tym forum są tak zwani "" naganiacze"" .
Wybaczcie ale to strasznie denerwujące jak ktoś cytując kogoś odwraca kota ogonem .
Przeczytaj wszystkie posty w tym temacie i zacytuj gdzie pisze że ktoś ma mi coś sprezentować ?
Tak jeszcze dodam że tak walczę w turnieju w każdym dla PW zdobywam od 1.6k do ponad 2k wszystko zależy jaki to turniej nie mam ani jednego cudu do woja bo nie mam na nie miejsca .
Nie wierzysz zerknij na turniej w tej chwili mam ponad 1.4k i podobnie będzie w następnym i następnym.
Tak z chęcią wybuduje je wszystkie rozbuduje do ponad 20lv ale tylko w wyobrazni .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Ma to plusy i minusy.
Minusem jest oczywiście brak możliwości użycia pkt zdobytych na 'cudakach' w drzewku.
Plusem natomiast jest to, że zdobywając pkt za cud jakiegoś gracza, nie blokuje Ci się pasek. Tego plusa docenię prawdopodobnie, jak na fonie zobaczę, że dostałem - powiedzmy - 10 pkt, a do powrotu do domu jeszcze kilka godzin... Często miałem dyskomfort widząc zapełniony pasek pkt, a do powrotu do domu i odpalenia kompa wiele godzin...
Oczywiście tutaj pojawia się powtarzany już motyw poprawy aplikacji telefonicznej: możliwość obsługi cudów.
ktoregos poranka z deczka sie zbulwersowalem, mialem zablokowany pasek PW, wygladalo ze kilka minut po tym jak poprzedniego wieczora sie wylaczylem z gry ktos rozbudowal cud ktory wspomagalem i wrocilo 10 PW nagrody wiec miejsca nie bylo na 8 PW nabijane w nocy, posrednio paczki w nagrodach zalatwiaja ten problem, ale tworza nastepny, nagrody ze wspomagania cudow nie beda dawaly sie uzywac w drzewku badan, wymagany jest nastepny krok ewolucji paczek, skreslenie z ich nazwy slowa cud, tak aby osoba majaca je w ekwipunku mogla nimi swobodnie dysponowac, oczywiscie sa to te same paczki ktore otrzymujemy w turniejach
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Paczkowanie PW w nowym wydaniu... ma jedna zasadniczą wadę...gracz "świeżutki" nie ma cudów w które może zużyć PW... (może je chomikować na później... ale grywalność raczej na tym straci) , gracz z dużym stażem... ma określone wybudowane cuda które to niejednokrotnie osiągają maxa w rozbudowie... i w pewnym momencie także nie będzie miał gdzie ich lokować u siebie... ? Oczywiście można "wrzucić komuś" ale i od "kogoś" wracają PW i zrobi się błędne koło bez zysku dla określonego gracza... wyjdzie na to że obecna "poprawka" jest skierowana do graczy pośrednich... uważam że powinno zostać rozważone podniesienie wszystkich cudów do wyższych LVL...

Inną kwestią jest mega spowolnienie rozwoju początkujących graczy - nie stać ich na boje w turniejach... (opcja zdobycia normalnych PW) ,a gra i tak bywa liniowo nudnawa...
i jak "nowych" teraz utrzymać w bractwie i zachęcać do gry... gdy w jednym dziale spędzą kilka-kilkanaście tygodni... zbierając PW tylko z paska... Może "paczkowanie" zacząć w nieco dalszym... konkretnym dziale... np. w krasnoludach... A "świeży" gracz niech otrzymuje książki z cudów na pasek... Pozdrawiam.
 

DeletedUser2264

Guest
Nie po to dostajemy więcej w paczkach z turnieju, żeby je wrzucać w badania, nie mam złudzeń, że jest na to szansa. To celowy zabieg Inno.
 

Nusion

Kapłan
O północy włączył mi się fajny bonus + 100% większa produkcja w manufakturach - suuuuper!!
Ale dlaczego o północy?? Jak już większości ludzi nie ma bo śpią i nie mogą z tego skorzystać? Jak rano wstaną i zajrzą do gry to ucieknie duża część z tego bonusu...
 

visit0r

Paladyn
O północy włączył mi się fajny bonus + 100% większa produkcja w manufakturach - suuuuper!!
Ale dlaczego o północy?? Jak już większości ludzi nie ma bo śpią i nie mogą z tego skorzystać? Jak rano wstaną i zajrzą do gry to ucieknie duża część z tego bonusu...
gdyby wlaczyli w poludnie na 24 h to jutro w nocy by tyle samo nie ucieklo ??
 

DeletedUser1517

Guest
O północy włączył mi się fajny bonus + 100% większa produkcja w manufakturach - suuuuper!!
Ale dlaczego o północy?? Jak już większości ludzi nie ma bo śpią i nie mogą z tego skorzystać? Jak rano wstaną i zajrzą do gry to ucieknie duża część z tego bonusu...

Chyba nie ma o co kopii kruszyć :D
U mnie pomiędzy manufakturą a magazynem te 100% bonusu znika o_O
Przy manufakturze, owszem, jest 2 razy więcej ale w do magazynu niestety wpada normalnie bez bonusu :p

Chyba że....trzeba rozpocząć produkcję w trakcie trwania bonusu...:) bo nocna produkcja bez bonusu była ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
@visit0r gdyby włączyli w południe to w nocy by nie uciekło bo produkcja włączona w trakcie trwania bonusu jest większa nawet po jego zakończeniu aż do zebrania.
@przypinaczek tak, trzeba rozpocząć produkcję w trakcie trwania, liczy się właśnie czas rozpoczęcia a nie zakończenia
 

visit0r

Paladyn
@visit0r gdyby włączyli w południe to w nocy by nie uciekło bo produkcja włączona w trakcie trwania bonusu jest większa nawet po jego zakończeniu aż do zebrania.
@przypinaczek tak, trzeba rozpocząć produkcję w trakcie trwania, liczy się właśnie czas rozpoczęcia a nie zakończenia
to czy masz racje sie sprawdzi jutro rano, calkiem mozliwe ze jesli bedzie zbierane po zakonczeniu bonusu to bedzie zmniejszona o polowe
 

Nusion

Kapłan
Przy bonusie ze skróceniem czasu zadziałało to tak jak napisałam, krótko przez zakończeniem promocji włączyłam najdłuższą opcję produkcji i po zakończeniu promocji nie zmieniło się na 2 dni więc raczej tutaj też tak się nie stanie, promocja nie ucieknie
 

DeletedUser2340

Guest
Niby darowanemu koniowi się nie zagląda w zęby ale dlaczego widzę "przyspieszenie" to i tak nie nalicza tego? Czy ktoś z obsługi gry informował, że jest to naliczane od nowej produkcji?
@Dragomira, proszę o potwierdzenie czy jak o godzinie 23.59 nastawię produkcję 24h to towary będą liczone x100%?
 

DeletedUser174

Guest
@Nusion już wspomniała. Liczy sie moment zapuszczenia produkcji a nie czas zbioru. Ile razy mozna to wałkować?

wczoraj wyłączyłam gre na 10 min przed północą. Gdybym wiedziała, ze dzisiaj czeka mnie taka niespodzianka zaczekałabym jeszcze tych kilka min. A tak to trochę słabo to wygląda... Info o tym bonusie powinno być jednak troszkę wcześniej podane (chociaż kilka godz) tak aby każdy mógł z niego w miarę możliwości najlepiej skorzystać
 

DeletedUser2340

Guest
@kikimora, tyle razy można to wałkować póki nie będzie jak być powinno. Skoro jest tak jak piszesz, to dlaczego przy ostatnim takim bonusie ze skróceniem produkcji, produkcja nastawiona po godz. 23 na 24h trwała 24h a nie 8h?
 
Status
Zamknięty.
Do góry