• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.52

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
poprzednim razem też zebrałam swoje 48h produkcje ok godz 16 następnego dnia... dokładnie tak jak miało być. I nie tylko ja, więc @moomintroll to raczej coś z twoją pamięcią odnośnie tego drobnego szczegółu jest nie tak jednak
 

Azulena

Rozbójnik
Mnie w tych bonusach - na skrócenie czasu i na wielkość produkcji - najbardziej interesuje co innego:

- czy te bonusy wejdą do gry?
- jeśli tak, w jakiej formie będą dostępne? To są "zaklęcia" - czy będą do zrobienia w Akademii? Czy....
 

DeletedUser626

Guest
Produkcja nastawiona w czasie trwania bonusu będzie podwojona nawet jeśli skończy się jutro.

Bonusy takie jak dziś będą pojawiały się dokładnie w takiej formie jak dziś, czyli ogłoszenie w grze i bonus uruchomiony na całym serwerze. Nie będą potrzebne żadne przedmioty ani zaklęcia.
 

Azulena

Rozbójnik
Produkcja nastawiona w czasie trwania bonusu będzie podwojona nawet jeśli skończy się jutro.

Bonusy takie jak dziś będą pojawiały się dokładnie w takiej formie jak dziś, czyli ogłoszenie w grze i bonus uruchomiony na całym serwerze. Nie będą potrzebne żadne przedmioty ani zaklęcia.
Mrrrrruuuu... ;) ;) To lubię. ;)
I lubię niespodzianki (miłe!!), więc nawet jeśli przegapię początek, to i tak będę zadowolona. ;)
 

DeletedUser2154

Guest
Tylko dlaczego ta promocja nie działa na komórce, przed pracą na kompie elegancko pokazało jakie to obfite żniwa będę miał, ale jak przyszło do zbiorów już na telefonie, przykra niespodzianka, produkcja nie była zwiększona.
 

visit0r

Paladyn
Tylko dlaczego ta promocja nie działa na komórce, przed pracą na kompie elegancko pokazało jakie to obfite żniwa będę miał, ale jak przyszło do zbiorów już na telefonie, przykra niespodzianka, produkcja nie była zwiększona.
to samo bylo z potrojeniem prędkości, wychodząc do szkoły bylem zadowolony ze co godzine bede miał żniwa, a tu zonk, pozornie bonus się dostawało na konto, mała nieścisłość, na konto w momencie używania go przez przeglądarke, bonus w telefonie nie był aktywny mimo że godzine wcześniej działał na PC
 

Elelkal

Rozbójnik
Odnośnie ostatniego "mini wydarzenia", przed północą zaznaczyłem produkcję na 3h, zaś po północy, gdy "mini wydarzenie" skończyło się zebrałem produkcję i tu pojawił się mały błąd. Otóż po przesunięciu kursora na manufakturę pokazało mi zbiory uwzględniające zwiększenie 100% produkcji z "mini wydarzenia", jednak po kliknięciu na manufakturę pojawiła się ikonka ze zbiorami z wartością nieuwzględniającą "mini wydarzenia", jednak na pasku pokazało zwiększoną wartość o te 100%. Nie sprawdziłem faktycznej ilości towarów, jaka została dodana ale z pewnością jest to jakiś błąd w wyświetlaniu i podejrzewam, że właśnie przez takie nieścisłości niektórzy mają wątpliwości jak działa bonus w sytuacji, gdy została zlecona produkcja przed startem "wydarzenia" czy zbiory po zakończeniu trwania bonusu.

W skrócie wyglądało to tak : przed północą nastawiłem produkcję 200 towarów(z bonusem 100% czyli normalnie byłoby to 100 towarów), po północy po najechaniu kursorem na manufakturę pokazało zbiór o wartości 200 towarów( czyli bonus z wydarzenia został uwzględniony), po kliknięciu na manufakturę nad budynkiem pojawiła się ikonka ze zbiorem 100 towarów ale na pasku(tam, gdzie są pokazane monety,młotki, diamenty itp.) pokazało już przyrost 200 towarów.
 

DeletedUser626

Guest
System dopiero co powstał, jest jeszcze testowany i dopracowywany, tymczasem zespół od aplikacji skupia się na Antycznych Cudach, Turniejach i innych brakujących elementach. Gdy aplikacja nadgoni przeglądarkę to będzie można pomyśleć o dodaniu tam systemu bonusów.

Co do dzisiejszych zbiorów produkcji - błąd dotyczy tylko wyświetlanych wartości, towary są doliczane poprawnie, czyli z bonusem +100%, o ile produkcje zostały nastawione wczoraj.
 

Hassano

Łucznik
Kiedy zostaną dodane opisy do paczek pw bo dalej nie wiadomo ile sie dostaje ich za cuda i z turnieju za skrzynki.. kolory niczego nie obrazują szczególnie że są do siebie bardzo podobne.. Drago jest jakieś info czy wogóle nad tym pracują??
 

jakub357

Łucznik
Bardzo przeszkadza mi to, że zawiesza się gra przy korzystaniu z Dzwoneczka - systemu powiadomień. Motywowanie z tej pozycji jest wielominutowym utrapieniem. Wiem, że jest to błąd gry, który występuje nie tylko u mnie i proszę o jego naprawienie co prędko.
 

DeletedUser626

Guest
@hassano Wiem, że pracują nad tym tematem, ale nie mam żadnych dat. Mogę podać rozpiskę nagród w skrzyniach za Turniej, póki nie ma oznaczeń w grze. Cuda chyba nie sprawiają problemu, skoro są tam tylko 2 rodzaje paczek, ale jak zostaną wprowadzone oznaczenia to oczywiście w Cudach też.

@jakub357 Masz na myśli przeglądarkę czy aplikację?
 

DeletedUser1775

Guest
taka mała dygresja... po tych wszystkich zmianach w skrzynkach turniejowych i pw z cudaków...
Przedtem na zakończenie turnieju, był gwar i poruszenie na forum bractwa - ludzie się wymieniali punktami ze skrzynek i kolejnymi dostanymi za kończenie cudaków w tym samym momencie, a teraz... cisza... znający się bliżej prywatnie wymieniają, bo czas ich już nie goni...
Może i tych punktów Antycznej Wiedzy jest więcej, ale... nie zbliżają ludzi w bractwach, a wręcz przeciwnie... :(
 

DeletedUser626

Guest
@jakub357 Powiadomienia w aplikacji są w naprawie.
@tajniakos Budynki ras można podnosić, przenosić, kasować tak jak inne.

Skasowałam offtop i przeniosłam posty związane z 1.54 do spoilerów.
 

Tajniakos

Paladyn
@jakub357 Powiadomienia w aplikacji są w naprawie.
@tajniakos Budynki ras można podnosić, przenosić, kasować tak jak inne..
Dragomiro rozumiem, że muszę zgłosić błąd do suportu jeżeli nie moge podnosić budynków ras gościnnych? Dokłądnie chodzi mi o budynki leśnych elfów. We wszystkich budynkach mogę nastawiać jedynie produkcję a rozbudować mogę jedynie leśną polanę :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser626

Guest
@tajniakos Rozumiem, że chodzi o rozbudowę, a nie przenoszenie budynków. Ogrody nie wymagają rozbudowy, a jeśli chodzi o Leśną przetwórnię to tak, proszę o zgłoszenie błędu.
 

DeletedUser3033

Guest
Witam :)
Czy jest ktoś kto robi screen z gry a dokładniej statystyk produkcji manufaktur ?
Hmm mam nie jasne wrażenie że coś się zmieniło tylko nie mam starszych zrzutów by się upewnić .
A może ktoś monitoruje koszty turnieju ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry