• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.53

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser885

Guest
Dodajcie możliwość przyznawania PW w antyczne cuda na wersji mobilnej.
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Ja od kilku tygodni robie turnieje na marne 2 lub 3 gwiazdki, ledwo limit wyrabiam bo fizycznie nie mam dostępu do komputera, a nie zamierzam spalić drugiego telefonu przez Puffina.
Dodajcie że wreszcie to co ma być dodane!
Ojejku, jak to sie stalo, ze aplikacja spalila telefon? Mam nadzieje, ze nie spali mojego iPada ;)
 

DeletedUser626

Guest
@ThomASBBor89 Zmiany w grze są ogłaszane w ogłoszeniach, ewentualnie na becie, nie wcześniej.
Co do błędów, które są naprawiane, ale nie trafiają do opisu aktualizacji: zwykle są to błędy systemu płatności, elementy jeszcze dla Graczy niewidoczne (np. wydarzenia letniego albo halloween), już niewidoczne (np. błąd wydarzenia zimowego, żeby się nie powtórzył w przyszłości) lub mające duże znaczenie dla bezpieczeństwa gry. Staramy się zamieszczać w opisach aktualizacji wszystko to co jest dla Was widoczne lub odczuwalne. Wymienianie zmian w elementach, które w danym momencie nie istnieją w grze, nie miałoby sensu (i byłoby dużym spoilerem), dlatego też opisy są szczególnie krótkie, gdy kończone są duże projekty.
 

jakub357

Łucznik
@G4PISZONEK jeśli naprawdę chcesz wiedzieć co miałem na myśli mówiąc, że aplikacja spaliła telefon - to opowiem Ci.

Elvenar odpalany na Puffinie bardzo obciążał mi procesor - ciągnął na najwyższych obrotach. Sprawiało to, że bateria w telefonie bardzo szybko się wyczerpywała. Musiałem go coraz częściej ładować, a potem korzystając z Puffina musiałem mieć telefon cały czas podłączony do źródła zasilania, ponieważ momentalnie się rozładowywał.
Potem doszło do takiej patologii, że właściwie mogłem korzystać z telefonu tylko kiedy był podłączony do ładowarki. Bateria się psuła i wariowała, telefonu nie dało się naładować w pełni; a wskaźnik energii wskazywał cały czas stan krytyczny.
Potem zaczęły się problemy z uruchomieniem telefonu, aż w końcu przestał uruchamiać się wcale. Leży teraz martwy na regale obok mnie.
Naprawa się nie opłacała, bo zajechał się główny procesor.

Dlatego jak Dragomira nieraz pisała, że Puffin jest na własną rękę, to dokładnie się o tym przekonałem. Ale nie u każdego musi się tak stać - szczerze nie słyszałem żeby kogoś tutaj spotkało coś podobnego. Więc to indywidualna decyzja każdego.
Życzę w każdym razie jak najdłuższej sprawności Twojego iPada.
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Kurcze, jakub357 wspolczuje Ci. U mnie nie zauwazylam by przez moment jak gram na Puffinie bateria jakos szybciej sie zuzywala. Mam nadzieje, ze za jakis czas turnieje i przygody zawitaja do aplikacji i wszyscy bedziemy zadowoleni :)
 

DeletedUser1921

Guest
@Dragomira WOW jest odpowiedź na małą ilość moich pytań. Kiedy będzie zmieniony system z flash na taki jak w FoE( tam działa gra bardzo płynnie,nie to co w Elvenar)? Kiedy Będą usuwani dożywotnio gracze już nie grający od x czasu? Kiedy będą konkretne aktualizacje zrobione dobrze bez pseudo błędów,które łatając niszczycie grę;no chyba,że takie jest założenie(zrobić najwięcej bezsensownych aktualizacji doprowadzających do porzucania swoich miast i kont). Odnośnie Bety nie wiem po co ona jest,skoro wszystkie rozwiązania proponowane są odrzucane z góry. Tylko na normalnych serwerach pseudo zmiany są bardzo odczuwalne,chociażby Turnieje i Cudowne Budynki i pseudo antyczne pw,które defakto można je użyć do cudów,które są już zepsute przez programistów.
 

DeletedUser626

Guest
@ThomASBBor89 Dlatego zaczęłam od tego zdania: "Zmiany w grze są ogłaszane w ogłoszeniach, ewentualnie na becie, nie wcześniej." To jest odpowiedź na wszelkie pytania "Kiedy?". Nie podajemy dat ani numerów wersji, dopóki nie są one oficjalnie ogłoszone.
 

DeletedUser1921

Guest
@Dragomira Wielka szkoda,bo można by się mentalnie przygotować do zmian. A tak grasz i patrzysz jak gra się sypie. Beta to syf. Prawdziwe testy ogólne wprowadzacie na ogólnych serwerach i się dzieją coraz głupsze rzeczy z grą.
 

Tajniakos

Paladyn
@Dragomira Wielka szkoda,bo można by się mentalnie przygotować do zmian. A tak grasz i patrzysz jak gra się sypie. Beta to syf. Prawdziwe testy ogólne wprowadzacie na ogólnych serwerach i się dzieją coraz głupsze rzeczy z grą.
Tutaj w miarę można się jeszcze przygotować do zmian bo gracze z bety jednak na forum o nich piszą sami nie mając tego szczęścia bo te zmiany spadają na nich jak grom z nieba:)
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to ze graczy beta tez nikt nie słucha a z reguły aktualizacje są juz na naszym serwerze po tygodniu od wprowadzenia na betę... tutaj błędy naprawia się tygodniami a powinno ich nie być po wyeliminowaniu ich na becie... wiec do końca nie wiem po co te beta testery są ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry