• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.54

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2340

Guest
Ktoś Wam stronę zhackował bo w wątku co zostanie naprawione, link do dyskusji przekierowuje na stronę xxx. No chyba, że mam wirusa ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie masz :), to na forum

A co do aktualizacji co tu dużo pisać, mój poziom został osłabiony (środek gry) ci co maja dużo będą mieli więcej (schematy) i tyle
 

DeletedUser1921

Guest
Odnośnie Aplikacji
Tragedia. Nadal brak tego co powinno być od początku;tj: Turnieje i wiadomości prywatne.
Odnośnie gry na przeglądarki
Wy chyba sobie jaja robicie. To ma być aktualizacja. Zamiast poprawić wszystkie błędy o których piszemy na tych tematach to gra by chodziła bardzo elegancko. Co ta aktualizacji wniesie oprócz że będą jeszcze więcej schematów ( których ja nie korzystam bo nie dam wam zarobić). Wolę wydać na dobre buty do biegania niż was utrzymywać. Szczerzę to czekam na dzień,w którym będzie crash error. Celowe dążenie do zamknięcia projektu o nazwie Elvenar, z przykrością to stwierdzam;ponieważ co aktualizację zawsze coś zniszczycie w grze,że się odechciewa grać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1775

Guest
Jeśli chodzi o budynki eventowe, to prawda jest taka, że stanowią one miły dodatek do budynków podstawowych, więc jeśli ktoś na eventowych oparł ekonomię (tudzież populację i kulturę) miasta, to w sumie trochę sam sobie winien... Nie bronię IG, ale skąd oni dając 2 lata temu budynki na eventy, mieliby wiedzieć, co będzie dziś... rok temu jak zaczynałam grę najwyższą rasą czarodzieje ;)
 

DeletedUser2834

Guest
Jagienkaa, nie ma co usprawiedliwiać firmy, która z graczy robi idiotów. Po to robiłam eventy, bo nagrody z nich były na tyle atrakcyjne, aby z nich korzystać. Przez ten rebalans został zdeptany i sponiewierany mój czas oraz wysiłek jak włożyłam w zdobywanie tych nagród. Sama sobie jestem winna, że populację oparłam nie tylko na rezydencjach, ale i na tych właśnie budynkach? To po co właściwie są te eventy? Po co je robić? Wychodzi na to, że powinnam myśleć z wyprzedzeniem, bo może twórcy gry coś tam zmienią za 2 lata? To tak jakby mieli teraz zmienić drzewko rozwoju, w które pakujesz PW - coś by dodali, sporo usunęli, bo stwierdzili że jest nieprzydatne albo robi z graczy zbyt silnych zawodników. I nie dali Ci tak naprawdę nic w zamian za poniesione przez Ciebie straty, albo odwlekali je w czasie. Teraz ta rekompensata co ma być to dla mnie taki rzucony ochłap, taką samą rekompensatę (w zależności od rozdziału) dostaną wszyscy - i Ci którzy stracili najwiecej i Ci co prawie nic. I jest tu sprawiedliwość wg Ciebie? Bo ja jej nie widzę.
 

Connroy

Wędrowiec
Ciekawe kto teraz będzie brał udział udział w przygodach i eventach skoro budynki w nich zdobyte ze sporym trudem (mnóstwo poświęconego czasu) można w każdej chwili zrebalansować (np. za kolejne kilka miesięcy) i cały Wasz trud pójdzie w gwizdu a korzystają Ci którzy grają-nie grają czyli kupują budynki stadardowe bez żadnego wysiłku od których nic nie odjęto i takim tez daje się rekompensatę. Magiczna rezydencja nie odda 3-5k kultury. (bo po tyle albo nawet i więcej potraciło wielu graczy ). Zastanawiam się po co był ten rebalans skoro to stare budynki i naturalnie po przejściu kilku nowych eventów ludzie sami by je powymieniali na nowsze z większymi bonusami i nie było by całego tego dziwnego przekrętu. Czemu to miało służyć?
Jedyna logiczna rekompensata to 1 bonusowa ekspansja gdzie każdy sam zdecyduje co musi zrekompensować (czy budynek kulturowy czy rezydencja czy mix jednego i drugiego) żeby odblokować możliwość dalszej gry (minusy skutecznie blokują i wymuszają usuwanie już postawionych manufaktur w które ludzie zainwestowali sporo czasu i pieniędzy).
 

DeletedUser1286

Guest
ta aktualizacja to porażka. miałam prawie 1000 populacji nadwyżki a teraz mam -4617, kulturę miałam na 4 lub 5 poziomie teraz z biedą drugi. jak mam teraz grać ja się pytam? zastanawiam się nad rezygnacją z tej gry bo zamiast poprawiać to psujecie.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o budynki eventowe, to prawda jest taka, że stanowią one miły dodatek do budynków podstawowych, więc jeśli ktoś na eventowych oparł ekonomię (tudzież populację i kulturę) miasta, to w sumie trochę sam sobie winien... Nie bronię IG, ale skąd oni dając 2 lata temu budynki na eventy, mieliby wiedzieć, co będzie dziś... rok temu jak zaczynałam grę najwyższą rasą czarodzieje ;)

Nie kłam ok? Budynki ewentowe mają swoją cenę i to najczęściej dużo wyższą niż podstawowe, mają też swoje funkcje i parametry (jak podstawowe) jedyna różnica to w ich klasyfikacji, bo IG może zrobić taki reblans że podstawowe staną się ewentowymi... jak nazwa wskazuje jedyna różnica to że dostęp do ich zakupu jest limitowany ramami czasowymi, ba nawet budynki magiczne mają ramy czasowe jeśli chodzi o zakup ich poziomu to co też są miłym dodatkiem?

A co do firmy, jak robi biznes bez planowania strategicznego? Dwa lata co to jest pikuś w biznesie a strategię mieli prostą, gdzie z każdym ewentem wypuszczają ciut lepsze budynki, które naturalnie zastępują starsze a nie na siłę robimy "reset".

Co do reszty nie przepadam za żadną formą fanatyzmu
 

Connroy

Wędrowiec
Maja znajoma z którą grałem od ponad roku zrezygnowała z gry bo u niej kultury wybiło ponad 4000 na minusie i nie jak się z tego dźwignąć gdyż nie da się nic budować a jedyny sposób to się cofnąć czyli wywalić połowę z trudem wybudowanych manufaktur (czyli rozwalić sobie gospodarkę) bo cofnąć o 1-2 levele budynków niestety się nie da. Człowiek sobie planuje i organizuje czas żeby w eventach coś zdobyć kosztem często dopłat do gry a tu taki zonk kara dla aktywnych graczy. Rebalans nie dotknął "niedzielnych" graczy, którzy eventy, przygody itp w większości olewają bo to wymaga jakiegoś planowania i myślenia. Ja na szczęście nie odczułem aż tak tego przesilenia (wierzby wymusiły naturalnie usunięcie drzewek i tych innych najbardziej zweryfikowanych budynków) i na minusie nie jestem ale troszkę poleciało i obserwując rezygnację z grania wielu osób sam się zastanawiać co dalej robić bo może jest to dobra okazja naturalnie wygasić aktywność w grze i zająć się realem.
 

DeletedUser3304

Guest
Jeśli chodzi o budynki eventowe, to prawda jest taka, że stanowią one miły dodatek do budynków podstawowych, więc jeśli ktoś na eventowych oparł ekonomię (tudzież populację i kulturę) miasta, to w sumie trochę sam sobie winien... Nie bronię IG, ale skąd oni dając 2 lata temu budynki na eventy, mieliby wiedzieć, co będzie dziś... rok temu jak zaczynałam grę najwyższą rasą czarodzieje ;)
co ty piszesz za bzdury jakie 2 lata, event zimowy byl w grudniu to tylko pół roku temu, a znacznie obnizyli staty na takich budynkach jak: cukierkowe drzewko, sniezne urocze drzewko, migoczace drzewko ojca, zimowa sadzawka z lampionami. Przed aktualizacja na kazdym mialem staty okolo 150 na pole(w rozdziale orki to jest wiecej niz mozna wybudowac) a teraz mają okolo lub ponizej 100, w sumie jak policzylem moje straty to 1000 ludków i ponad 3,5k kultury, to co mi dadzą nagrody za debilną aktualizacje, ludki odzyskam a gdzie kultura, nie mam innego wyjscia jak wywalic te budynki i postawic ze statami 120-130 na pole to i tak jest w plecy. jeszcze nie gram roku, ale jak tak będą robić to nie dotrwam do sierpnia, porazka z takimi programistami:(
 

DeletedUser1775

Guest
Nie kłam ok? Budynki ewentowe mają swoją cenę i to najczęściej dużo wyższą niż podstawowe, mają też swoje funkcje i parametry (jak podstawowe) jedyna różnica to w ich klasyfikacji, bo IG może zrobić taki reblans że podstawowe staną się ewentowymi... jak nazwa wskazuje jedyna różnica to że dostęp do ich zakupu jest limitowany ramami czasowymi, ba nawet budynki magiczne mają ramy czasowe jeśli chodzi o zakup ich poziomu to co też są miłym dodatkiem?

A co do firmy, jak robi biznes bez planowania strategicznego? Dwa lata co to jest pikuś w biznesie a strategię mieli prostą, gdzie z każdym ewentem wypuszczają ciut lepsze budynki, które naturalnie zastępują starsze a nie na siłę robimy "reset".

Co do reszty nie przepadam za żadną formą fanatyzmu
Nie kłamię. Takie moje zdanie o budynkach eventowych. Budynki te sukcesywnie wymieniam i nie opieram na nich ekonomii miasta.
Do fanatyzmu jakiegokolwiek mi daleko.
//

co ty piszesz za bzdury jakie 2 lata, event zimowy byl w grudniu to tylko pół roku temu, a znacznie obnizyli staty na takich budynkach jak: cukierkowe drzewko, sniezne urocze drzewko, migoczace drzewko ojca, zimowa sadzawka z lampionami. Przed aktualizacja na kazdym mialem staty okolo 150 na pole(w rozdziale orki to jest wiecej niz mozna wybudowac) a teraz mają okolo lub ponizej 100, w sumie jak policzylem moje straty to 1000 ludków i ponad 3,5k kultury, to co mi dadzą nagrody za debilną aktualizacje, ludki odzyskam a gdzie kultura, nie mam innego wyjscia jak wywalic te budynki i postawic ze statami 120-130 na pole to i tak jest w plecy. jeszcze nie gram roku, ale jak tak będą robić to nie dotrwam do sierpnia, porazka z takimi programistami:(
Większość zmian dotyczyła starych budynków.
Event zimowy był i minął. Miałam drzewka ojca. Wywaliłam jakiś czas temu, bo z eventu feniksa miałam takie budynki, który lepiej mi się opłacały aktualnie. Co event budynki wymieniam. I dobrze mi z tym. Nie opieram na nich ekonomii miasta, więc i nie jestem w plecy. Ale jak kto woli - znam graczy w czarodziejach, którzy większości rezydek nie rozbudowali powyżej wróżkowych, bo po co, bo budynki eventowe z populacją sprzed ponad roku mają, a że takie stare są, to poznaję po tym, że nigdy ich na eventach nie widziałam, bo sama gram raptem rok i miesiąc... ;)
połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@jagienkaa zaczynasz klepać jak politycy jest różnica pomiędzy "prawdą" a "opinią" więc waż na słowa które piszesz EOT

Co do reszty temat wałkowany x razy, są różne style gry i nie fair ze strony IG karać graczy za korzystanie z dozwolonych rozwiązań. Zwłaszcza że mają serwer beta i wiedzą co ich będzie czekać, bo chyba nie powiesz że zaskoczyła ich reakcja, bo to mi się kojarzy z drogowcami w zimie

Z drugiej strony dzięki takim "bonusom" wpadam do gry tylko na chwilę (jeszcze) a tak to się cieszę słoneczkiem. Ciekawe co by było jakby mieli konkurencję, bo na razie to się sami zaorują
 

DeletedUser3304

Guest
Nowy
@jagienkaa Ja rozwijam miasto na maxa na kazdym rozdziale, obecnie na orkach mam juz 122k punktów, to chyba nie mogą być budynki eventowe, ale jesli mam dobry budynek z eventu to trzymam go tak długo az moge zbudowac lepszy albo dostanę i wymienie, te co mi ostały z tego eventu zimowego wymieniłbym na rozdziale elfy leśne, ale to jeszcze z 2-3 tygodnie, bo twórcy zablokowali mnie trochę z rozbudową, miał być budynek który w części zrekompensuje straconą kulture ale budynku nie ma dali tylko rezydke
 
Status
Zamknięty.
Do góry