• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.55

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3337

Guest
z innej stronki sciagach, gdzie również brak obiecanej na 31maja nowej wersji apki.
support poinformowal, ze stopniowo ja udostepniaja(czyt. dla wybranych).
odnoszę wrazenie mydlenia mi oczu i w takim stanie to chyba uaktualnienie dostane w czwartek tylko czy ten za tydzień, za miesiąc czy jeszcze kolejny czwartek...
 

DeletedUser174

Guest
było już wielokrotnie mówione/pisane, że aktu apki idzie w innym terminie. Chyba musicie uzbroić się w cierpliwość. Rozumiem tęsknotę za nowymi błędami, ale cierpliwość jest cnotą... a ig bardzo wielką troskę wykazuje abyśmy w tej cnocie świętości niemalże dotknęli...
 

DeletedUser626

Guest
Aktualizacja aplikacji jest wypuszczania w dniu aktualizacji przeglądarki lub dnia następnego, a następnie pojawia się stopniowo w sklepach, osiągając 100% dostępności zwykle w najbliższy po aktualizacji poniedziałek.

Błąd z "100 nowych wiadomości" na czacie jest zgłoszony do naprawy.

Antyczne Cuda na wersje mobilną są na dość zaawansowanym etapie prac, a pierwsze funkcje zostaną dodane do aplikacji już niedługo.
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Same dobre wieści :) Fajnie, że Cuda też będzie można obsługiwać w aplikacji. A czy planujecie może również dodać w aplikacji możliwość obejrzenia miasta sąsiada oraz pozyskania skrzyni skarbów za motywację? Przydałby się też jakiś system wiadomości...
 

DeletedUser2421

Guest
Że przypomnę, jestem klientem i wymagam. Nie dzieckiem, któremu się przypomina i poucza niegrzecznym i krnąbrnym ale klientem sklepu z grami. Korzystam z aplikacji , która za to że z niej korzystam ma dostęp do moich danych osobowych i innych badziewi.
Sądzę więc, ze informacja o terminie wejścia nowych aktualizacji powinna być rzetelna i dotyczyć nie tylko wersji przeglądarkowej ale i tej na smartfona skoro już taka istnieje. Fakt, że IG wrzuca sobie dzień później aktualizację do sklepu a bo co tam ludzie i tak sobie poczekają, bo co oni mogą? Jest po prostu nie miły, lekko mówiąc.
 

DeletedUser2553

Guest
Po aktualizacji ciągle pokazuje 100 wiadomości na czacie. Nawet jeśli nowych wiadomości jest kilka bądź nie ma ich w ogóle. Ktoś jeszcze tak ma?
U mnie to samo. Czasami czat nie działa, można sobie pisać a tekst nie pokazuje się po wciśnięciu entera.
 

DeletedUser

Guest
@skolonopendra nowy(a) na forum? Z rozrzewnieniem wspominam tak wysokie oczekiwania, obecne to:
- żeby były poprawki
- żeby za bardzo nie spie.. zepsuli czegoś innego

Dobry przykład z błędem w czacie, przy okazji u mnie czat zawisa średnio 2x dziennie dopiero potem się okazuje że gdzieś tam była z dyskuja z której odpadłem, między innymi to powód do olewania przygód, trudno coś ustalić chyba że się korzysta z normalnych komunikatorów poza grą..

Serio tą grę tworzą eks- gracze? to co oni ostatnio w Pong'a grali, czy też konsolowcy, że nie mają pojecia co robią?
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
...Fakt, że IG wrzuca sobie dzień później aktualizację do sklepu a bo co tam ludzie i tak sobie poczekają, bo co oni mogą? ...

Należy jeszcze uwzględnić fakt, że aplikacja musi być przez sklep zweryfikowana. Nie ma więc co się denerwować, tylko cierpliwie trzeba poczekać. W App Store kiedyś czas weryfikacji osiągał nawet 8 dni, obecnie wyrabiają się często w jeden dzień, jednak na to żadna firma ani IG ani ktokolwiek inny nie ma wpływu. Bez nerwów Panie i Panowie :) W końcu apka się pojawi :)
 

DeletedUser1865

Guest
Kolejny gniot w aktualizacji. Przy czacie bez przerwy pojawia się sygnał "100 nieprzeczytanych wiadomości"!!!
 

Deleted User - 172852

Guest
ale przynajmniej czat jest, bywaly aktualizacje ze czat znikał
W przeglądarce obecnie również czat znika :)
W zaktualizowanej apce wywala z gry przy klikaniu co 5-10 sąsiada, a jeśli nie wywali, to dla odmiany znikają przyciski umożliwiające łapkowanie. Więc trzeba wyjść z gry i ponownie ją uruchomić. Czasem gra się wyłącza natychmiast po uruchomieniu.
Ciekawi mnie czy i kiedy w końcu aplikacja pojawi się również w Amazon app store :) Dlaczego Elvenar ogranicza się tylko do użytkowników Google Play i Apple?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
He. W wersji telefonicznej zauważyłem coś, o co daaaaaaaawno temu prosiliśmy.
A mianowicie, przy wyborze prowincji turniejowej, pokazuje się czas do zaktywowania następnej gwiazdki.
W wersji na komputery tego niedasię?
 

DeletedUser626

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek Da się i pewnie też będzie, ale przeglądarka idzie innym trybem, a skoro Turnieje były robione specjalnie na mobilkę to były od razu robione z uwzględnieniem różnych pomysłów.
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Jestem pod dużym wrażeniem turnieju w aplikacji. Bardzo mi się podoba! Wygodnie, szybko i ślicznie :) Teraz pozostaje czekać cierpliwie na obsługę cudów :) Czy wiadomo o jakimś przybliżonym terminie wprowadzenia obsługi cudów? Fajnie by było również móc wejść w aplikacji do miasta sąsiada i dostać skarb za motywację...
 

DeletedUser110

Guest
Co do obsługi cudów: oczywiście też na to bardzo czekam, z tym, że przydałoby się w (z grubsza) tym samym czasie zaimplementować w wersji telefonicznej wiadomości. Z pewnością większość Bractw posługuje się tzw. łańcuszkami przy wymianie PW do cudów.
 

DeletedUser2421

Guest
Kolega Fredek poruszył ważny temat, niezależnie od łańcuszków są w gildia ch ludzie którzy z niewiadomych przyczyn nie czytają czatu. Do takich dociera się jedynie wiadomościami. Nie posiadając tej możliwości można liczyć tylko na łut szczęścia czy ów osobnik poczytać czat czy nie poczyta. Na czacie i tak widać 100 wiadomości zawsze... Albo nic. I nie można się połączyć. Blossom tak btw nowa na forum. To, że mam wymagania, nie czyni że mnie ''nowej'' ale myśl i czyń jak uważasz. Obniżanie poziomu własnych wymagań i dostosowywanie ich do realiów nie pomogło nikomu osiągnąć celu. Raczej trzeba starać się działać tak, by realia dostosowały się do wymagań. Pozdrawiam.

Kurcze i muszę napisać posta pod postem. Cóż. Co do turnieju na aplikacji to mam uwagę. Owszem jest cudowny i w ogóle. Dlaczego jednak nie można za turniej odebrać nagród na aplikacji? To taki mały niesmaczek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
Podsumowanie tej aktualizacji:
Aplikacja Turnieje są świetne ( w końcu ). Braki w aplikacji :
1.brak wskaźników z poziomem trudności prowincji do zrobienia;tylko w trakcie pojawia się niebieski poziom,że się robi.
2.brak wiadomości prywatnych i trąbki z ogłoszeniami
3. chat często wywala z połączenia.
Aktualizacja na przeglądarkach:
1. przerwy wskazuje na chacie 100( to jest zgłoszone) i świruje "/who" częste niedziałanie chatu
2 wywala z gry po zmotywowaniu 16 osób czy sąsiadów czy członków z bractwa
Na razie tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry