• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.56

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1921

Guest
Dlaczego pozostałe przeglądarki typu Chromium,itp w Linuxie Mint( u mnie) i pozostałe przeglądarki na windowsa są pominięte. ?
"
Naprawione błędy

  • Rozwiązaliśmy problem, który w niektórych sytuacjach blokował ukończenie linii zadań.
  • Poprawiono liczniki "pozostałego czasu" w prowincjach turniejowych, które w niektórych sytuacjach się zawieszały.
Jak w przypadku każdej aktualizacji naprawiliśmy szereg błędów, między innymi poniższe:" Poniższe błędy to jakie bo nie jest do kończone. Aplikacja brak prywatnych wiadomości i trąbki i znaczników poziomu danej prowincji.
 

DeletedUser2421

Guest
Ja się może przyczepię. W turnieju na aplikację nie ma tej fajnej ułatwiającej życie funkcji ''podpowiedzi'' która jednostka którą bije a która którą nie :). Owszem, można sobie poczytać o jednostkach informacje, jest to ładnie opisane ale gdybym chciała sobie czytać to wzięła bym sobie porządna książkę ;). Nie sprawia mi problemu podstawianie jednostek bo w turniejach uczestniczę nie od dzisiaj ale aplikacja jest przecież nie tylko dla mnie i są przecież gracze początkujący którzy grają tylko na aplikacji. Co z nimi? Pewnie znowu ktoś napisze nowa na forum xd. (Ukłony dla Blossom xd).
 

Tajniakos

Paladyn
Ja się może przyczepię. W turnieju na aplikację nie ma tej fajnej ułatwiającej życie funkcji ''podpowiedzi'' która jednostka którą bije a która którą nie :). Owszem, można sobie poczytać o jednostkach informacje, jest to ładnie opisane ale gdybym chciała sobie czytać to wzięła bym sobie porządna książkę ;). Nie sprawia mi problemu podstawianie jednostek bo w turniejach uczestniczę nie od dzisiaj ale aplikacja jest przecież nie tylko dla mnie i są przecież gracze początkujący którzy grają tylko na aplikacji. Co z nimi? Pewnie znowu ktoś napisze nowa na forum xd. (Ukłony dla Blossom xd).
@skolonopendra Każdy z nas był kiedyś tym nowym na forum co nie oznacza, że Ci nowi nie mają prawa głosu i prawa dzielenia się swoimi spostrzeżeniami :) Faktycznie problem który podjęłaś może być dla początkujących graczy nie do przeskoczenia bo nie będą wiedzieli jakie jednostki przeciwko jakim wystawiać i zdecydowanie się z Tobą zgadzam że takie podpowiedzi powinny być tak samo jak w przegladarkowym wydaniu gry tak samo i w aplikacji. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser80

Guest
Błąd 100 wiadomości został zgłoszony jeszcze w maju, wczorajsza aktualizacja go nie usunęła.
Wprawdzie to nie jest błąd uniemożliwiający grę ale z leksza upierdliwy i wstyd że go przez tak długi czas nie usunięto.
 

DeletedUser2186

Guest
Kolejnym błędem dziś od rana jest "ładowanie się strony 25/25" i wywalanie się do czystej białej strony
 

DeletedUser3380

Guest
Moglibyście poprawić wersje mobilną a mianowicie w księdze tajemnic czy też w innych cudach nie widać postępu badań nie można dodawać punktów wiedzy i nie ma możliwości rozbudowy. Byłbym wdzięczny za usprawnienie tego.
 

jakub357

Łucznik
nie widać postępu badań nie można dodawać punktów wiedzy i nie ma możliwości rozbudowy

Niestety nie ma i raczej za szybko nie będzie. Programiści zrobili nam turniej, więc podejrzewam że teraz muszą odpocząć. Zresztą system dodawania PW w Cuda jest bardzo skomplikowany i wymaga dużego nakładu pracy. Żeby móc naciskać plusikiem na książki i ładować pasek postępu, co mylnie brzmi na coś łatwego, w prawdzie potrzeba wielu miesięcy mozolnej pracy i grzebania w niezliczonych linijkach kodu.
 

DeletedUser2834

Guest
A ja po aktualizacji na aplikacji nie mogę rozbudowywać rezydencji - wyskakuje zdobądź populację! To co ja niby robię? A jak chcę postawić nową, lub jakiś budynek kulturowy - wyskakuje brak surowców! A akurat ich przelewa mi się w magazynach. Co to za błędy!? Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie apki nic nie pomaga.

Wersja pobrana normalnie ze sklepu: 1.56.2-9b9f631-0 (pl 1.56)

Na komputerze wszystko się rozbudowuje bez problemu - sprawdzone rano :)

//

11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2421

Guest
Niezły bajer a mnie przeszkadza tylko ładowanie się punktów wiedzy do ileśtam powiedzmy 10 a potem 11 punkt mruga sobie jakby był ale nie wiadomo czy jest bo czas pokazuje 59 minut a za chwilkę 0. Kiedy chcę te punkty włożyć w drzewko wiedzy wyskakuje ''błąd wewnętrzny'' i tak sobie mogę w kółeczko pomaga jedynie ręczne wklepanie powiedzmy dziewięciu punktów i zostawienie jednego na potem. Tego mrugającego, jednego a może dwóch? Tego nie wiadomo do końca. No to serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników naszej Elvegierki :).
 
Status
Zamknięty.
Do góry