• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.57

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2970

Guest
Antyczne Cuda zostaną aktywowane osobno, nie będą dostępne wraz z aktualizacją.
Jak to rozumieć? :p
 

Elelkal

Rozbójnik
Antyczne Cuda zostaną aktywowane osobno, nie będą dostępne wraz z aktualizacją.
Jak to rozumieć? :p

Najpewniej tak, że wraz z aktualizacją zostaną wgrane cuda ale możliwość korzystania z nich pojawi się dopiero po pewnym czasie( godziny, dni) ale przed kolejną aktualizacją.
 

DeletedUser

Guest
Przeczytałem poprawkę i ... zadrżałem, zaczynają grzebać w studni czyli mogę już pożegnać ciekawsze dropy
 

DeletedUser2421

Guest
Spoko kasa będzie xd No i zabezpieczone jest że nie wiadomo kiedy wejdą te cuda do aplikacji, po ostrzeżeniu wnoszę że nie prędko.
 

DeletedUser2015

Guest
Cuda w aplikacji? super w końcu :D
Mam natomiast pytanie, kiedy wejdą w życie zaklęcia renowacji, które zapowiedzieliście jakiś czas temu?
 

DeletedUser2879

Guest
Wchodzą cuda.... Tia jak nie z aktualizacją to kiedy? Za rok? W każdym bądź razie fajnie że wejdą :)
jeszcze prywatne wiadomości, trąbka i możliwość zaglądania do cudzych miast i przeglądarka nie jest potrzebna :p
 

DeletedUser3332

Guest
Tyle że pomoc bez wchodzenia (ładowania) miasta na apce jest cudowna, tylko po to (oprócz gry poza domem) wchodze do apki zeby odhaczyc pomoc wszystkim na mapie bez potrzeby wejscia w kazde miasto :p
 

DeletedUser2879

Guest
Nie no pomoc na apce jest świetna i nie chciałabym jej zmieniać ale chciałabym mieć możliwość sobie wejść do innego miasta i zobaczyć jak kto ma ustawione itd
 

DeletedUser110

Guest
A ja sobie zaktualizowałem aplikację foniczną, było napisane, że Cuda i hohoho... Faktycznie, nowy ekran powitalny, tylko, że z Cudami to samo - nie da się wejść i nawet sobie wrzucić PW, wszystko po staremu.
 

DeletedUser2421

Guest
1400.jpg a mnie nadal prześladuje cos takiego a ponoć zostało to ładnie naprawione ;/
 

Bija

Zwiadowca
Screenshot_20180629-142321.jpg Screenshot_20180629-142329.jpg Screenshot_20180629-142338.jpg A w apce namioty przy lesie, i brama przy moście? cały las w chorągiewkach i wstążkach. Cos ciekawego będzie się działo?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2879

Guest
A ja sobie zaktualizowałem aplikację foniczną, było napisane, że Cuda i hohoho... Faktycznie, nowy ekran powitalny, tylko, że z Cudami to samo - nie da się wejść i nawet sobie wrzucić PW, wszystko po staremu.
w ogłoszeniu było napisane że cuda wejdą osobno - później niż aplikacja...
dziwne ale pewnie jakiś dupochron sobie zrobili
 

DeletedUser1921

Guest
Nadal nie naprawione wywalanie z gry przy ustawieniach wysokich ustawieniach grafiki: tryb miasta i wysoki poziom podczas bitwy(grafika). Po zmniejszeniu ustawień gra nie wywala,ale traci na jakości. Nadal jest problem z nie aktywnymi graczami.:
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/automatyczne-usuwanie-kont.16004/
Tutaj jest przykład jak powinni być usuwani nieaktywni gracze.
W Aplikacji brak Wiadomości prywatnych,trąbki z ogłoszeniami,brak Przygody bractw. Co powoduje bardzo częste zgrzyty w bractwie. Na becie już są cuda:)
 

DeletedUser3216

Guest
Po ostatniej aktualizacji oprócz irytujących komunikatów o problemie z połączeniem pojawiły się lagi efektów dźwiękowych zwłaszcza przy zbieraniu z manufaktur i golda z domków - istna kakofonia, bo dźwięki aktualnie odtwarzane przenikają się ze zlagowanymi. Do tego tak jak wyżej napisano na wysokich ustawieniach lubi wyrzucić z gry.
 

DeletedUser2421

Guest
w ogłoszeniu było napisane że cuda wejdą osobno - później niż aplikacja...
dziwne ale pewnie jakiś dupochron sobie zrobili
jasne, że dupochron bo przecież ostatnio było poruszane na forum w sprawie ''kiedy wejdą turnieje na apkę'' to teraz nie mogą przecież napisać dokładnej daty skoro wiedza że nie wyrobią się w czasie a dodatkowo we wprowadzaniu tego na apkę maja poteżne poślizgi. Także jak tu ktoś napisał : zamkną sie w tym roku to pewnie dobre ujęcie sprawy :).
 

Hassano

Łucznik
Bardzo mnie ciekawi czy w Elvenarze też wprowadzą kasowanie kont tak jak w foe.. Może przejrzą na oczy że wcale w grze niema tylu ludzi ile oni myślą i będą mieli pole do popisu jak z tym walczyć
 

Nusion

Kapłan
Nie gram w FoE już ponad rok ale mam tam bardzo rozwinięte konto, ciekawe czy mi skasują, chyba nawet sprawdzę za jakiś czas. Nigdy nie kupowałam tam diamentów więc pewnie skasują...
I u nas też się to przyda, baaaardzo
 
Do góry