• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.57

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1921

Guest
jasne, że dupochron bo przecież ostatnio było poruszane na forum w sprawie ''kiedy wejdą turnieje na apkę'' to teraz nie mogą przecież napisać dokładnej daty skoro wiedza że nie wyrobią się w czasie a dodatkowo we wprowadzaniu tego na apkę maja poteżne poślizgi. Także jak tu ktoś napisał : zamkną sie w tym roku to pewnie dobre ujęcie sprawy :).
Bardzo mnie ciekawi czy w Elvenarze też wprowadzą kasowanie kont tak jak w foe.. Może przejrzą na oczy że wcale w grze niema tylu ludzi ile oni myślą i będą mieli pole do popisu jak z tym walczyć
Tak daty nie znają i nie podadzą bo sami nie wiedzą. Aktualizacje od dopy strony robione. Milion razy się zgłasza błędy"to nie błąd" bo tak ma być;itp. Poślizgi brak komentarza. "Przecież Elvenar to inna gra niż FoE" ale tego samego wydawcy.U nas jest pisanie gracze do naprawy jak mają ratusz w rozbudowie i nie są aktywni 3 dni. Ale jak się pisze czy od Roku Są U mnie nie aktywni gracze to phi i zmiana tematu;a wystarczy wpisać odpowiednią komendę i jest do sprawdzenia.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Tak więc cudaki pojawiły się w aplikacji. Tyle tylko że można w nie wrzucać normalne pw, bonusowych paczek się nie da. Zresztą bez możliwości odwiedzania innych cudaki są dość ograniczone.
 

DeletedUser3338

Guest
Przestała działać komenda " /who" :( za to już nie pokazuje 100 nieprzeczytanych wiadomości na czacie
 

Nusion

Kapłan
Testują teraz na nas nowy czat, ten, który od 2 miesięcy jest testowany na becie... Nie ma /who ani innych poleceń... :(
 

DeletedUser2377

Guest
a u nas chat jest chyba ogólnie dostępny, bo z telefonu na nasz wszedł inny gracz
 

DeletedUser626

Guest
Został załączony nowy serwer obsługujący połączenia z czatem i niestety faktycznie nie posiada on komend, nie jest to błąd. Komendy zostaną do niego dodane w przyszłości, terminów nie znam.
 

Hassano

Łucznik
Został załączony nowy serwer obsługujący połączenia z czatem i niestety faktycznie nie posiada on komend, nie jest to błąd. Komendy zostaną do niego dodane w przyszłości, terminów nie znam.

Nie no fajnie dzięki że mnie uspokoiłaś. Nie dość że komendy był jak z kamienia łupanego no ALE BYŁY to teraz niema nic i nikt nawet niema zamiaru tego w trybie pilnym zrobić.. coraz lepiej
 

DeletedUser2421

Guest
A ja znowu się przyczepię z cudami na aplikację to tak zmierzacie to zostawić? Ze tylko sama sobie PW mogę wrzucać i ok? Przeciez to się mija z celem gry zespołowej no i ogólnie większość moich cudów potrzebuje do rozwoju po jakies 600 PW więc jak sobie wyobrażacie że to sobie porzucam sama? Za rok?Pewnie kiedyś i wrzucę ale to tak ma zostać? Mega niedoróbka, tak nie może być.
 

DeletedUser1359

Guest
Zauważyłam, że w Kryształowej latarni morskiej są do zdobycia runy do Wielkiej dzwonnicy(cudu który już nie istnieje), co prawda ikonka o tym nie świadczy, ale opis tak :confused:. W wielkiej dzwonnicy zresztą , czytając opisy run też są do zdobyciao_O. Nie każdy zwraca uwagę na ikonki, które dla początkujących są mało czytelne . Jak to ma zmotywować początkujących graczy do inwestowania w cudaki ?
 

DeletedUser80

Guest
Zauważyłam, że w Kryształowej latarni morskiej są do zdobycia runy do Wielkiej dzwonnicy(cudu który już nie istnieje), co prawda ikonka o tym nie świadczy, ale opis tak :confused:. W wielkiej dzwonnicy zresztą , czytając opisy run też są do zdobyciao_O. Nie każdy zwraca uwagę na ikonki, które dla początkujących są mało czytelne . Jak to ma zmotywować początkujących graczy do inwestowania w cudaki ?
Jak najbardziej istnieje.
Jeden u ludzi, drugi u elfów. W sumie to to samo tylko ma inną nazwę i grafikę.
A to o czym piszesz to błąd w opisie. Jako elf z latarni dostaniesz runy do latarni a nie do dzwonnicy bez względu na to, co tam napisano.
 

DeletedUser1359

Guest
Jak najbardziej istnieje.
Jeden u ludzi, drugi u elfów. W sumie to to samo tylko ma inną nazwę i grafikę.
A to o czym piszesz to błąd w opisie. Jako elf z latarni dostaniesz runy do latarni a nie do dzwonnicy bez względu na to, co tam napisano.

:cool:Wydaje mi się, że dosyć precyzyjnie się wyraziłam. Wiem, że to błąd w opisie, ale wielu początkujących graczy może mieć z tym problem. Zgłoszono mi temat więc go poruszam
A poza tym sprawdź czy aby na pewno masz dostępną Wielką dzwonnicę w zakładce z Antycznymi cudami- bo u mnie jej nie ma!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Opis pokazuje co dostanie dany Gracz - jeśli grając elfami, zainwestuje w dzwonnice, to dostane runy do latarni i w nagrodzie będą wpisane runy do latarni, ale inny Gracz, grający ludźmi, będzie miał na skrzyni runy do dzwonnicy, bo takie właśnie dostanie.
 

jakub357

Łucznik
Na apce zaczyna się robić coraz przyjemniej!
Bardzo ładnie wszystko działa.

Na wersję przeglądarkową niestety wciąż muszę zaglądać, aby odpowiedzieć na korespondencję, zebrać skrzynie z Pomocy z Dzwonnicy, czy użyć paczek PW.
 

Hassano

Łucznik
Na apce zaczyna się robić coraz przyjemniej!
Bardzo ładnie wszystko działa.

Na wersję przeglądarkową niestety wciąż muszę zaglądać, aby odpowiedzieć na korespondencję, zebrać skrzynie z Pomocy z Dzwonnicy, czy użyć paczek PW.

Wcale nic nie działa.. po wielu bólach dodali cuda ale co po nich jak można dawać pw tylko we własne.. znając życie zanim zrobią dodawanie pw u innych graczy to minie rok albo i więcej.. dodanie koperty to dla nich misja na księżyc, skrzynie z pomocy to wyprawa na marsa, a już szczytem jest nowy czat na którym nie widać na kompie jak ktoś coś napisze z apki i na odwrót...
 
Ostatnia edycja:
Do góry