• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.58

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2421

Guest
Czasem, nie zawsze, mam problem z gra, system Ubuntu, przegladarka Chrome, zawisza sie zegar puntuw wiedzy, gdy uzywam punkty wiedzy, zegar zeruje sie( 59,99) PUNKTY WRACAJA do stanu wyjscia i gra resetuje sie, to stasznie ......
No widzisz, też o tym pisałam z tym że gram na Windzie normalnie bez wydumań (bez urazy) ale zanim coś z tym zrobią upłynie troche wody. :p
Poza tym gratuluję ulepszeń np: budynki tymczasowe, takie jak Studnia życzeń, liczą się teraz jako budynki kulturowe i mogą otrzymywać pomoc sąsiedzką. Jestem z Was dumna i dostajecie ode mnie tymczasowy order z ziemniaka :).
W aplikacji zaś no po prostu zajęliście się zaprawdę powiadam Wam najważniejszymi po prostu rzeczami :). Duma mnie rozpiera :D.
Edit. Mam jeszcze takie małe pytanie do kolegów i koleżanek z forum, czy któreś z was zaobserwowało może ostatnimi czasy niejakie problemy z używaniem myszy w Elvenarze? Bo mnie coś takiego utrudnia życie. Może delirka utrudnia mi celowanie a może jednak to coś innego... Będę wdzięczna za konstruktywne opinie. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry