• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Tessi

Zwiadowca
Podoba mi się usprawnienie zakładki "Wystaw", ale jak się powiedziało A, to warto dopowiedzieć B.
BRAKUJE tu postulowanego wielokrotnie przycisku KROTNOŚCI wystawianej oferty. Gdy chcę wystawić 10x po 5000 tysięcy danego towaru, to nadal będę musiała klikać 10x na potwierdzenie wystawienia tylu ofert.
DUŻYM usprawnieniem byłoby dodanie trzeciego pola, w którym można byłoby ustawić ilość wystawianych ofert danego typu.
 

MetamFetamina

Wędrowiec
BRAKUJE tu postulowanego wielokrotnie przycisku KROTNOŚCI wystawianej oferty. Gdy chcę wystawić 10x po 5000 tysięcy danego towaru, to nadal będę musiała klikać 10x na potwierdzenie wystawienia tylu ofert.
DUŻYM usprawnieniem byłoby dodanie trzeciego pola, w którym można byłoby ustawić ilość wystawianych ofert danego typu.
Mogłoby to zalać rynek setką ofert po pare sztuk towaru...
 

DeletedUser1220

Guest
No niestety nowa zakładka "Wystaw" nie jest ani trochę bardziej przyjazna, co miałam wątpliwą przyjemność przetestować na becie. Wybór z listy jest 100 razy wygodniejszy, a teraz to będzie jedno wielkie klikanie i pilnowanie, żeby się nie pomylić, więc przestrzegam współgraczy.

Czy szanowni projektanci sprawdzili kwestię wygody w przypadku przejścia z jednej grupy towarów na drugą? Wystawiam ofki w pierwszej grupie... no wszystko pięknie, ale jak się przechodzi do wystawiania ofek np z drugiej grupy i chcę wystawić kryształ za zwoje, a wcześniej wystawiałam ofkę marmur za drewno, to jak kliknie się kryształ, to wchodzi na pozycję nie co wystawiam tylko czego żądam, więc trzeba skasować to co jest jako żądam i dopiero teraz kliknąć kryształ, który wskakuje w miejsce marmuru w pozycji 'oferuję' czyli tam gdzie chciałam. Oczywiście jak przechodzimy do następnej grupy towarów, to zabawa się powtarza.

Naprawdę mega przemyślane rozwiązanie. Projektant tego usprawnienia naprawdę błysnął geniuszem.
 

DeletedUser2421

Guest
Popieram przedmówczynię, rozwiązanie jest nie do końca przemyślane. I to mało powiedziane.
Ode mnie co do czatu fajnie że w końcu zaczęto przy nim cokolwiek robić ale komendy nadal nie działają :D.
 

PWwro

Wędrowiec
Ja bym prosił o poprawkę listy zadań - kwadraty po lewej stronie - wybór zadania zmienić na listę do wyboru.
Teraz każde odrzucenia zadania to 3 kliki i jeżdżenie myszką po całym ekranie.
Jak chcę dostać bonus za np. produkcję wszystkich towarów, to muszę przeklikać wszystko 60 razy :-/
 

Hassano

Łucznik
Fajnie że pomyśleli aby coś zrobić z rynkiem,szkoda tylko że nie to co my chcemy.. U mnie w bractwie już robią sie zgrzyty że 2-3 graczy ma wystawione po 7 stron surki i trzeba sie przekopywać przesz 20 stron żeby dotrzeć do normalnych ofek.. a wystarczy wprowadzić liste wielokrotności i po problemie.. na rynku z 60 stron zostanie pewnie z 10 i wszystko było by przejrzyście
 

DeletedUser3154

Guest
Super, a gdzie aktualizacja eventowego zadania nr 78 na rozbudowanie budynku do 14 poziomu? To samo zadanie (nr 38) dostało alternatywę opracowania technologii; zadanie 78 jest jakieś gorsze, czy co? Nie mogę ukończyć eventu przez to !@#$%....
 

DeletedUser2043

Guest
Bieżąca aktualizacja całkowicie zablokowała wymianę PW pomiędzy graczami. Wygląda to na zabieg całkowicie przemyślany bo to samo zrobili na becie nieco wcześniej, a więc wiedzieli co robią wprowadzając te obostrzenie i u nas.
 

eelem

Wędrowiec
No coś chyba nie tak, bo po co wpis Dragomiry w aktualizacji, że "Antyczne Cuda - Właściciel Antycznego cudu mógł czasem znaleźć się na liście jako inwestor z 0 PW"
Po kiego skoro właściciel w tym momencie został sam z dokładaniem PW?
 

DeletedUser1959

Guest
1. cuda - niepotrzebne wsparcie
2. czat serwera nie potrzebny bo .....
3. /who nie bo jeszcze gildia zacznie działać - i po co
Czy ta gra ma się zwijać ???
Kiedy zablokowana będzie wymiana surki w bractwach ???
 

DeletedUser1220

Guest
Ooo na forum bety info, ze naprawili wchodzenie w inne cudaki. Ciekawe kiedy u nas? Jak można wgrywać aktualizację z błędem!
 

Wizard2501

Wędrowiec
:) wygląda na to,że naprawili cudaki a jeśli miałabym wypowiedzieć swoje skromne zdanie to kupiec został delikatnie mówiąc spaprany....więcej klikania niż to warte i super !!! pomysł zapodał,którys z przedmówców z opcją wyboru zadań zamiast tego ciągłego przewijania :confused:
 

DeletedUser

Guest
to ja jeszcze dorzucę u hurtownika się zupełnie skopało,
- przed updatem po prostu się klikało jak najszybciej i zakupy lecą
- po update kupujemy raz, trzeba poczekać na odświeżenie, kupić kolejny raz itd... naprawdę trzeba zwolnić klikanie w ikonę kup bo i tak nei zalicza kliknięć w trakcie odświeżania

tak samo to działa na różnych przeglądarkach i mobilce. Czyli jak to jest że przed updatem hurtownik hulał jak na sterydach a tu ma zadyszkę po każdym zakupie?
 

visit0r

Paladyn
to ja jeszcze dorzucę u hurtownika się zupełnie skopało,
- przed updatem po prostu się klikało jak najszybciej i zakupy lecą
- po update kupujemy raz, trzeba poczekać na odświeżenie, kupić kolejny raz itd... naprawdę trzeba zwolnić klikanie w ikonę kup bo i tak nei zalicza kliknięć w trakcie odświeżania

tak samo to działa na różnych przeglądarkach i mobilce. Czyli jak to jest że przed updatem hurtownik hulał jak na sterydach a tu ma zadyszkę po każdym zakupie?
oni już od dłuższego czasu nie wprowadzają zmian na lepsze, z każdą aktualizacja cos spartoli

słownictwo//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Ja nie rozumiem po cholere oni sie tego dotykają.. Czy gracze prosili o coś takiego?? NIE!! Na naszym forum był pomysł co zrobić z kupcem to tego nie mogą wprowadzić ale jakoś nie pamiętam abyśmy chcieli coś takiego jak jest obecnie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry