• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.60

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
No to aktualka weszła, powiem że wcześniejszy wygląd mi bardziej pasował, ale to kwestia gustu (aczkolwiek jak ta gra straci urok graficzny to już będzie krucho)

Z problemów:
- u hurtownika nadal co zakup odświeża się oferta, kiepściutko zwłaszcza że na apce nie ma tego problemu

i reszta starych, bo to tylko kosmetyka weszła.

@Dragomira a nie planujecie zmian statystyk jakiegoś budynku(ów)? bo ewent się skończył i jestem zdziwiony bo na razie cisza. A jak przystało na ostatnią tradycję co ewent obniżacie statystyki nagród ewentowych ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Pod koniec roku.
I to nie żart.
ale nie napisali ktorego roku ;>
//
No to aktualka weszła, powiem że wcześniejszy wygląd mi bardziej pasował, ale to kwestia gustu (aczkolwiek jak ta gra straci urok graficzny to już będzie krucho)

Z problemów:
- u hurtownika nadal co zakup odświeża się oferta, kiepściutko zwłaszcza że na apce nie ma tego problemu

i reszta starych, bo to tylko kosmetyka weszła.

@Dragomira a nie planujecie zmian statystyk jakiegoś budynku(ów)? bo ewent się skończył i jestem zdziwiony bo na razie cisza. A jak przystało na ostatnią tradycję co ewent obniżacie statystyki nagród ewentowych ...
osobiscie jestem zniesmaczony nowym wygladem

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3338

Guest
Na mobilu nie będzie można dawać pw na cuda innych do zadania z przygód (chyba, że coś jeszcze zmodyfikują). No i nie działa opcja /who tam...
 

DeletedUser1921

Guest
Dawno mnie nie było na forum. Skoro IG nie słucha błędów wskazywanych przez graczy to nie warto tracić czas na forum.
Ale odnośnie aplikacji:
-W dalszym ciągu brak wiadomości prywatnych.
-W dalszym ciągu Antyczne Cuda w aplikacji działają w jedną stronę(dodawanie własnych zwykłych pw do swoich cudów;gdzie nie można używać antycznych cudów u siebie i nie można dawać do zbadania pw innemu graczowi).
-Brak skrzyń za odwiedzanie.
-Animacja gry jest na najniższym poziomie graficznym dot. Słabych modeli typu Samsung Galaxy J5 J500-FN z 2gb ramu.
-W powiadomieniach nie widać kto kupił oferty.
Odnośnie wprowadzenia HTML5 musicie zrobić płynną i nie zamulającą wersję systemu. ( na Becie strasznie zamula laptopa by najmniej z specyfikacją 2 gb,np.: HP 6530b z 2 gb ramu)Flash nadal wywala z gry przy ustawieniach grafiki na średnim i wysokim poziomie ,Chat teraz duplikuje wiadomości. @Dragomira proszę przekazać programistom.
 

DeletedUser3475

Guest
Brak wiadomości prywatnych jest wyjątkowo uciążliwy. I nie rozumiem do końca, czemu ich nie ma, bo w Grepolis (innej grze firmy Inno Games) są wiadomości prywatne, więc raczej nie powinno to być jakoś szczególnie skomplikowane dla programistów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry