• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.61

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2818

Guest
Pytanko mam, czy możliwe jest aby aktualizacja zdegradowała studnię... ? teraz wyskakuje mi tylko pieniądze i zasoby,, przedtem wszystkie towary...dziwne.
 

DeletedUser3332

Guest
Hehe, dokładnie to ostatnio zauważyłem, same zasoby i gold :rolleyes:
 

Hassano

Łucznik
To raczej zależy od szczęścia nie sądze żeby przy tym konkretnym grzebali :) ale coś na pewno robili bo czat sie kasuje i zawiesza a nie było z nim ostatnio tego problemu..
 

DeletedUser2818

Guest
mysle , że to jest efekt uboczny... cos w programie przyblokowało produkcje, tylko daje to co jest podstawowe czyli denary i zasoby.
 

DeletedUser174

Guest
mysle , że to jest efekt uboczny... cos w programie przyblokowało produkcje, tylko daje to co jest podstawowe czyli denary i zasoby.

denary??? no jak masz na myśli diamenty to nikt by nie protestował jakby studnie tylko diamentami pluły :D a jak denary to w Twoim slangu złoto to cóż... aczkolwiek moje studnie też się "popsuły" ostatnio :(
 

DeletedUser80

Guest
hm, na 8 losowań przed chwilą wpadło 3 razy diaxy.
Mit obalony.
 

DeletedUser2818

Guest
denary??? no jak masz na myśli diamenty to nikt by nie protestował jakby studnie tylko diamentami pluły :D a jak denary to w Twoim slangu złoto to cóż... aczkolwiek moje studnie też się "popsuły" ostatnio :(
Denary... Jako pieniądze... ;)
 

Hassano

Łucznik
hm, na 8 losowań przed chwilą wpadło 3 razy diaxy.
Mit obalony.

Tak jak pisałem wyżej to wszystko kwestia szczęścia i nie dopatrywałbym sie tu jakiś zmian czy podstępów. Gdy weszły studnie pierwszy raz ludzie też pisali że diaxy nie lecą itp ja z pierwszego ewentu miałem postawione 12 studni i za każdym razem ( co 12h ) wypadało minimum jeden raz diaxy a zdarzały sie zbiory po 40-50szt. Więc jeżeli ktoś liczny na spory zastrzyk diamentów ze studni to niestety minimum 10 szt musi być postawione to wtedy widać jakieś efekty :)
 

DeletedUser174

Guest
T Więc jeżeli ktoś liczny na spory zastrzyk diamentów ze studni to niestety minimum 10 szt musi być postawione to wtedy widać jakieś efekty :)
mam 9. Ze zbioru ani razu nie wypadły mi diaxy. Wczoraj też nie :( Nie ide zdawać totka
 

Hassano

Łucznik
mam 9. Ze zbioru ani razu nie wypadły mi diaxy. Wczoraj też nie :( Nie ide zdawać totka

Wiesz kiki jak to mówią kto niema szczęścia w grach ma w miłości :D

Ja tam jestem zadowolony ze zbiorów z pierwszej partii 12 szt. Zrobiłem roboli na 3 poziom i kupiłem chyba 3 ekspansje za diaxy z tych zbiorów. Raz chyba dostałem diamenty za zmiane rasy czyli jakieś 200szt z tego co pamiętam
 

DeletedUser80

Guest
Parafrazując karciane powiedzenie - kto nie ma szczęścia w studniach ten ma szczęście w miłości:)
 
Ja rowniez nie zauwazylem u siebie zmian po aktualizacji.
Z 18 studni czasem wpadaly wczesniej same smieci, a czasem nawet 60 diamentow.
Teraz tak samo, srednio mniej wiecej 20 z kazdego zbioru.
 

visit0r

Paladyn
jedna studnia przez 100 dni swojego funkcjonowania przy zbiorach srednio 2 x dziennie powinna dac okolo 400 diamentów ;)
 
Mi przy sredniej 1 diament z jednej studni na zbior przy dwoch zbiorach dziennie przez 100 dni wychodzi z obliczen 200 diamentow, ale nie bede sie sprzeczal, dyplomu z matematyki nie robilem... ;)
 

DeletedUser110

Guest
Jak Wy możecie mieć zbiory "średnio 2 x dziennie"? Przecież to by trzeba sobie budzik codziennie nastawiać żeby nie przegapić. A i tak w końcu jakiś cykl 'wypada'. Sam tak strasznie nie pilnuję tych studni, więc mi wychodzi co drugi-trzeci dzień tylko 1 zbiór dziennie.
 
Nie mozemy, a przynajmniej ja nie moge :). 200 diaxow na studnie powinno byc teoretycznie, przy zalozeniu, ze zbieramy 2 x dziennie. W praktyce do miasta zagladam kilka razy w ciagu dnia, a i tak mam tylko 10, gora 11 zbiorow w tygodniu.
 

visit0r

Paladyn
Jak Wy możecie mieć zbiory "średnio 2 x dziennie"? Przecież to by trzeba sobie budzik codziennie nastawiać żeby nie przegapić. A i tak w końcu jakiś cykl 'wypada'. Sam tak strasznie nie pilnuję tych studni, więc mi wychodzi co drugi-trzeci dzień tylko 1 zbiór dziennie.
wlasnie srednio obejmuje przegapienie wlasciwej godziny co spowoduje ze co ktorys dzien zbiory sa tylko raz ;(
 

DeletedUser3033

Guest
minusowe pkt rankingowe w turnieju jako nagroda za pierwszych 100 miejsc ?
jakieś poprawki w turnieju były ale zabawne że nic o tym niema :)
A tak jeszcze dodam od ponad miesiąca robie prawie identyczne turnieje w badaniach nic od tego czasu się nie zmieniło w miasteczku też nic jedynie wzrosły mi pkt rankingowe za lv cudów jak i nagroda za turniej dodatkowe pkt a turniej na turniej jest droższy więc co odpowiada za cene turnieju ?
nie potrzeba wzoru by określić zależność tylko czy to uczciwe i czy nagroda jest tak naprawde nagrodą bo co dają te pkt rankingowe jakie korzyści ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
też to zauważyłem że zmieniają sie kosztu negocjacji i wielkości wojsk w prowincjach chociaż nic w mieście sie nie zmiena.. ale już niemam siły sie wykłócać bo i tak nic nie zmienię
 

DeletedUser80

Guest
też to zauważyłem że zmieniają sie kosztu negocjacji i wielkości wojsk w prowincjach chociaż nic w mieście sie nie zmiena.. ale już niemam siły sie wykłócać bo i tak nic nie zmienię
Bo to nie od rozwoju miasta zależy a od ilości zdobytych prowincji.
Uprzedzając odpowiedź - również w turniejach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry