• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.61

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Co masz na myśli mówiąc również w turniejach?? W sensie że jak na turnieju zrobie 10 prowincji a w następnym zrobie 15 to co w kolejnym mam drożej przez to 15 czy jak bo nie rozumiem??
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ja rozumiem że można czegoś nie zrozumieć
wiadome że otworze np : 10 prowincji i każda będzie droższa od poprzedniej jeśli chodzi o prowincje
ale przyjmijmy że taki turniej na 10 prowincji kosztował mnie 100k surki to dlaczego następny turniej też na 10 prowincji kosztuje więcej ponad 100k ?
co jest tego przyczyną ?
dodam że staram się robić identyczne turnieje nic się nie zmienia od dłuższego czasu a cena rośnie z turnieju na turniej jest niewielka ale po kilku turniejach jest widoczna spora różnica
jedyne co się zmienia to pkt rankingowe bo za turniej dają jako nagroda o_O
tylko czy to faktycznie nagroda :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Co masz na myśli mówiąc również w turniejach?? W sensie że jak na turnieju zrobie 10 prowincji a w następnym zrobie 15 to co w kolejnym mam drożej przez to 15 czy jak bo nie rozumiem??
Im więcej zdobędziesz prowincji tym negocjacje są droższe zarówno w kolejnych prowincjach jak i w turnieju.
 

DeletedUser3033

Guest
PanGry nom i ja odrobinę nie rozumiem
piszesz od prowincji to wiadomo że jak zdobęde 1 prowincje druga będzie droższa ale hassano pisze tak jak ja że ogólnie turniej drożeje i nie ważne prowincje np: za 10prowincji w tym turnieju zapłace 100k surki a za następny turniej np: 102k surki co turniej te same prowincje są droższe tylko dlaczego ?
 

DeletedUser80

Guest
Jeżeli masz 100 prowincji to koszt w turnieju wyniesie 100k surki.
Jeżeli nie zdobędziesz żadnej prowincji to koszt w następnym turnieju będzie taki sam.
Jeżeli zdobędziesz kolejną prowincję koszt wzrośnie do 101k surki.
I nie chodzi o prowincje turniejowe a z mapy.
(cyferki wyssane z palca, chodzi o pokazanie zależności)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ciekawe spostrzeżenie czyli chcąc mieć jakich kolwiek sąsiadów skazuje się na gigantyczne ceny turnieju
choć ta teoria mnie nie przekonuje bo jak pisałem nic umnie się nie zmienia też podobnie myślałem lecz zajmowałem prowincje na zasadzie 7/8 cena rośnie więc ta teoria nie jak się ma bo jak zrobie powiększenie oddziału w drzewku badań to cena też skacze do góry już nie pisze o woju bo to wiadome że to tylko powiększa ilość przeciwnika ale też cena rośnie
ale przyjże się i stej strony mam mnóstwo prowincji 7/8 czekają na następny etap badań
a ostatnio to umnie nic kompletnie się nie zmieniło jeden cud jeden lv i nagroda za turniej pkt rankingowe co już od dawna sprawdzam i niewiem a raczej niema jak tego sprawdzić czy to jest zależne od siebie ale pkt rankingowe up! i cena w turnieju up!
A tak z drugiej strony twierdzisz że uczestniczenie w każdym turnieju zwiększa cenę więc twórcy gry chcą by gracze grali mniej rzadziej a najlepiej wcale ?
nom bo jak to tak rośnie jak opisałeś to tempo geometryczne i w pewnym momencie gracz się zablokuje bo poprostu nie wyrobi
sąsiadów jako graczy aktywnych znaczy grających jak na lekarstwo ja mam z 10 sąsiadów co grają a nie 11 bo teraz zajmuje w stronę graczy jakkolwiek grających
ja rozumiem że gracz powinien odkrywać smaczki gry ale takie smaczki to zniechęcają do gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Za samo uczestnictwo w kolejnych turniejach koszty (ucztowania) nie wzrastają.
Tobie wzrastają w sposób dość widoczny bo jeszcze dość szybko się rozwijasz, tzn. regularnie podbijasz prowincje na mapie (negocjujesz).
Duzi tego zrostu cen nie odczuwają tak bardzo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry