• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.62

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Nie chcialbym, zeby ktos pomyslal, ze mi rowniez uciekl tramwaj, ale... czy naprawde nie mozna bylo w ogloszeniu na trabce
podac wlasciwej daty ? 23 sierpnia chyba juz dawno za nami...

EDIT: o prosze, poprawione w 2 minuty. Rekord wszechswiata ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser110

Guest
A co z przełączaniem się pomiędzy światami na aplikacji telefonicznej? To by było bardzo przydatne.
 

Hassano

Łucznik
Co z wystawianiem wielokrotności ofek na rynku?
Co z wyświetlaniem tych ofert aby nie było miliona stron??
Co z powiadomieniami odnoście cudów? Gdzie zostało dane pw, kto ma jakie cuda?
Co z rozbudową zakładki bractwa dla łatwiejszej komunikacji ??
Co z rozbudową panelu bractwa dla arcy i magów aby łatwiej wszystko ogarniać i kontrolować??
Co z dodatkowymi ekspansjami odkrywanymi na mapie świata z prowincji?
Co z nieaktywnymi kontami i przenosinami??
Co .... ???
 

DeletedUser875

Guest
a co z odblokowaniem ekspansji z prowincji nadal cisza? tylko jakieś poprawki dumnie nazywane aktualizacją :(
 

DeletedUser174

Guest
kupiec... przydatne informacje...
czy będzie dostępna opcja wyłączenia widoczności spamu na rynku? tj ofert 1 gwiazdkowych lub tych z wymianą miedzy grupami?
czy w apce będzie dostępne opcja bractwo? (mi akurat opcja "bez prowizji" nie zlikwiduje nawet 1 oferty... ciekawe dlaczego?)
czy będzie rozgraniczenie na zwykłe i żywe towary?
czy będzie wprowadzony jakikolwiek system by ograniczyć liczbę ofert? czyli zamiast 5 str ofert tego samego jedna pozycja na rynku?
czy będzie wprowadzony jakiś normalny system wystawiania ofert? bo to co nam zafundowali pfójcy to jest słabe lekko rzecz ujmując
... oczywiście jeszcze kilka podobnych pytań retorycznych mi się nasuwa na klawiaturę....

a co mamy w zamian? perełka :) dowiemy się z podpowiedzi że drewno produkujemy w tartaku??? czy to już jest dno czy jeszcze ig zapuka od spodu jednak? wpadające na siebie ludziki były swego czasu "hitem"... ciekawe co będzie następne...

@Dragomira mam pytanie co z użytecznością bonusu zmniejszenia prowizji kupca z gildii. Rok temu sama zgłaszałam pomysł by pochylić sie na tym tematem. https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/użyteczność-gildii.2288/ Pomysł ma oznaczenie "zgłoszony". Co w temacie oprócz ciszy?
 

visit0r

Paladyn
może przy okazji naprawiona zostanie studnia, troszke brakuje diamentów zablokowanych ostatnia aktualizacją ;>
 

DeletedUser1921

Guest
Aplikacaja:
Brak wiadomości(PILNE!!!!!)
Brak animacji budynków
Brak możliwości badania u innych antycznych cudów(na cholerę są cuda w w aplikacji jak nie są użyteczne);o antycznych punktach wiedzy nie wspomnę.
Przeglądarka:
NIE AKTYWNE KONTA!!!!!!!!!!!!!!!!! od miesięcy.
Ciągłe wywalanie z gry przy średnich i wysokich opcjach grafiki.
 

DeletedUser80

Guest
Widocznie Inno Ciebie nie lubi.
Mam w sumie 12 studni i poza zmniejszeniem ilości PW diaxy wpadają mi normalnie (2-3 dziennie przy 2 losowaniach).
Dlatego nie wierzę w żadne teorie spiskowe.
 

DeletedUser3033

Guest
a nie ważne odkryłem auto aktualizacja chrome
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
Widocznie Inno Ciebie nie lubi.
Mam w sumie 12 studni i poza zmniejszeniem ilości PW diaxy wpadają mi normalnie (2-3 dziennie przy 2 losowaniach).
Dlatego nie wierzę w żadne teorie spiskowe.
nie chodzilo o teorie spiskowa a o dziwna zbieznosc czasowa pomiedzy poprzednia aktualizacja a zmiana "losowanych" nagród
 

DeletedUser

Guest
Czyli najważniejszej aktualizacji nadal się nie doczekałem - łatwiejszego logowania się i przelogowania między światami w apce. W FoE nie ma tego problemu. Nie wiem dlaczego tu jest.
 

Proqrator

Rozbójnik
Aplikacja:
- dodac okno wiadomości - pilne
- antyczne cuda - widok listy inwestowanych PW, mozliwosc dodawania PW zdobytych w turnieju, wspomaganie antycznych u innych
- komenda /who na czacie w aplikacji tez by sie przydala
 

DeletedUser2017

Guest
Co do apki w mobilnej wersji i tak dużo ostatnio dodali, pamiętam na początku to była tylko do podglądu dobra na szybko a teraz się rozbudowuje o nowe funkcje :D
 
Do góry