• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.63

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
A co z zapowiedzianym ułatwieniem przełączania się między światami na telefonie?
 

DeletedUser

Guest
A aktualizacji usprawniającej logowanie / przelogowanie się między światami - nadal brak.
 

DeletedUser174

Guest
że też Wam sie nie znudziło jeszcze...
oczekiwać ułatwień w grze??? żartujecie? kto by marnował czas na takie dziwactwa ;)

@Dragomira sory że tutaj. Pytałam się wcześniej, ale pewnie gdzieś uciekło w spamie
czy są jakieś doniesienia odnośnie zmian bonusów w gildii? poza tym że zgłoszone i leży w zamrażarce?
 

DeletedUser3033

Guest
a już chyba mam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Widzieliście post @Dragomira która kończy przygode z Community Manager ...
Jak dla mnie kończy sie pewien rozdział i już dziwnie sie czuje że jej z nami nie będzie :(:( tyle ciekawych rozmów, spostrzeżeń, pretensji itp ale zawsze dawała rade...
 

Annja

Wędrowiec
Po aktualizacji studnia życzeń miała dawać 3 PW?
Właśnie mi dała - jedno PW.
Czy to ma dotyczyć tylko nowych?
Moja działa 30 dni.

I mam wrażenie, że zniknęła mi część młotków.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Widzieliście post @Dragomira która kończy przygode z Community Manager ...
Jak dla mnie kończy sie pewien rozdział i już dziwnie sie czuje że jej z nami nie będzie :(:( tyle ciekawych rozmów, spostrzeżeń, pretensji itp ale zawsze dawała rade...
nowa CM ma bardzo trudne zadanie, bo Drago postawiła wysoko poprzeczkę. Niestety umarł król! niech żyje król...

Drago też dostała kredyt zaufania, więc i nowej CM sie on należy :) A że Drago nas troche "wychowała" to może nawet nie bedzie źle...

@Dragomira myślę że mimo wszystko będzie nam Ciebie brakowało. Odwaliłaś tu kawał dobrej roboty (czasami ;) ) Oby do zobaczenia!
 

DeletedUser

Guest
Dragomira lub następca
Prosiłbym o potwierdzenie, że produkcja towarów wzrasta do 250% pierwotnej produkcji, czyli o 150% nie jak zadeklarowałaś cyt. " otrzymały zwiększenie produkcji o 250%."

Powodzenia
 

Hassano

Łucznik
No nie oszczędzaliśmy Cie tutaj. Ale zawsze starałaś sie nam pomóc jak tylko mogłaś i to na pewno doceniamy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry