• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.63

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2017

Guest
Dziwna sprawa po aktualizacji zniknęły u mnie dźwięki, po prostu ich nie ma w grze system działa prawidłowo i w innych programach dźwięk jest tylko nie w Elvenar :confused:
Może ktoś też ma taką sytuacje jak moja ?
 

DeletedUser3338

Guest
Witam,
Czy po aktualizacji występuje u was "problem" z flashem? Każdego dnia gdy, pierwszy raz loguje się do gry muszę "zezwalać" mu się włączyć. Trochę mnie to już irytuje. Gram przez chrom'a. Sprawdzałam w ustawieniach i mam go (flash) włączonego na stałe dla tej strony.
Pozdrawiam
Karolina
 

Hassano

Łucznik
Też tak mam i tez mnie to denerwuje.. I nie jestem pewien ale wydaje mi sie że to w dni aktualki sie zrobiło ale jeszcze przed nią!! zanim ją wgrali
 

DeletedUser3338

Guest
Za to to firmie Google musimy podziękować - nie ma to nic wspólnego z aktualizacją.

Nie jestem pewna bo na beta serwerze, na którego wchodzę najpierw tego nie ma, a ta sama przeglądarka. No ale nigdy nic nie wiadomo. Bractwo też to zgłasza a Ci co na operze - nie mają dźwięków.
 

visit0r

Paladyn
Nie jestem pewna bo na beta serwerze, na którego wchodzę najpierw tego nie ma, a ta sama przeglądarka. No ale nigdy nic nie wiadomo. Bractwo też to zgłasza a Ci co na operze - nie mają dźwięków.
chrome jakos troszke inaczej od kilku dni wyglada, np ikonki strony startowej, karty na pasku itp, wiec moze to byc zwiazane z aktualizacja samego chroma
 

DeletedUser

Guest
jeżeli masz w opcjach gry włączoną obsługę HTML5 to w Firefoxie, Chrome i Operze uruchomi się wersja HTML5, wersja Flash jest oczywiście na becie również.
 

visit0r

Paladyn
Domyślne ustawienie to HTML5, można sobie zmienić na flash.
Mi chodziło o to, że jak masz piątkę w lewym dolnym rogu to masz ustawiony HTML5, jeżeli jej nie ma - masz ustawiony flash:)
pytałem bo nie gram na becie ale tak mi sie wydawalo wlasnie ze skoro na becie nie ma problemu z flashem takiego jak na pozostalych to po prostu tam flash jest ominety ;)
 

DeletedUser174

Guest
@kikimora @Nusion Dziękuję Wam, dawno nie czytałam tak miłych postów :D Zostawiam Was w dobrych rękach, bez obaw : )
odwieczna prawda: jak chcesz o sobie usłyszeć coś miłego urządź stypę... przebiegła jesteś :D pewnie dlatego odchodzisz :D

niestety najczęściej występowałaś jako Dragomira i jako Dragomira jesteś be, bo ig jest be, a Ty niestety jesteś z ig, więc jesteś podwójnie be... Do Ciebie jako Kasi raczej nikt żalów nie ma... słowo klucz: raczej - robiłaś swoje za co Ci płacą. A że ig robi co robi... nie miałas łatwego zadania...
aczkolwiek z perspektywy czasu mogę porównać Twoje "rządy" i poprzedniego CM Reywana (czy jak mu tam było). To niebo a ziemia. Także mogło być gorzej :D
 

Hassano

Łucznik
Od wczoraj problem z flashem robi sie coraz większy.. po aktualce tylko z rana za pierwszym razem trzeba było wyrazić zgodę, teraz przynajmniej u mnie wystarczy że zamknę stronę otworze na nowo i znów komunikat że zaczynam od zera i żądanie pozwolenia.. Ktoś sugerował że to przez aktualke chroma ale jakoś mi sie wierzyć niechce żeby to sie aż tak zbiegło w czasie. Jakieś onfo z góry co z tym fantem zrobić?
 

DeletedUser

Guest
hassano, niestety, jak wspomniał radiradi, problem z nieustanną aktywacją Flasha spowodowany jest aktualizacją Google Chrome do wersji 69. Póki co jedynym rozwiązaniem jest zainstalowanie starszej wersji Chrome lub skorzystanie z innej przeglądarki, np. FF lub Opera. Prace nad HTML5 są już na zaawansowanym etapie, mam nadzieję, że niedługo doczekamy się wprowadzenia go do polskiej wersji.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Pozwolę sobie zauważyć, że upadek Flasha jako formy przyjaznej grom przeglądarkowym był już dawno przewidywany, a jeśli się nie mylę, zaczęło się od "gra się zacina po przełączeniu karty".
W nowej wersji Chrome'a mamy taki komunikat: "Ustawienia Flasha będą zachowane tylko do momentu zamknięcia Chrome."
Źródło: chrome://settings/content/flash

Pozostaje cieszyć się, że twórcy robią coś w tym kierunku.

Żeby nie było, że off-top: chyba pierwszy raz widzę aktualizację wprowadzającą balans z korzyścią dla graczy, jestem pod wrażeniem! :)
 

DeletedUser3555

Guest
Mi po ostatniej aktualizacji nie dochodzą klejnoty z pola do tańca
 

DeletedUser

Guest
@Lisha ja przez to mam ogromny stres (ostatni rebalans) :p że za rogiem czai się kolejne "usprawnienie" takie żeby tylko konto zamknąć :p

Po prostu człowiek nieprzyzwyczajony do ludzkiego traktowania
 
Status
Zamknięty.
Do góry