• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.64

  • Rozpoczynający wątek Shannqa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3332

Guest
Trzeba także dodać ze na apce bajecznie się przewija zadania w Przygodach Bractw. Natomiast brak mozliwosci podgladu aktualnej produkcji uniemożliwia dokładne zaplanowanie przy wszelakich eventach, no chyba ze masz idealną pamiec i wiesz co gdzie zapusciłeś :)

Natomiast co do energożerności...... niestety ciągnie nieźle, wiec przy słabej baterii bedzie bieda :)
 

DeletedUser

Guest
o tak tak PB i przewijanie zadań to druga po motywkach najlepsza rzecz
Aczkolwiek jeszcze lepiej by była dropdown lista i sobie od razu wybieram jedno z dostępnych... no cóż to rozwiązanie byłoby zbyt oczywiste :)

W temacie zoomowanie, powiem że nie korzystam, bo używam PCeta (klasyczna wieża) i mam stabilny net. Nie miałem nigdy potrzeby :) poza tym nawet na dużym zoomie często palcem zbieram w apce nie to co chcę a co dopiero na pomniejszeniu :p przeorałbym całe miasto

Ok kończmy ten offtopic bo zaraz mod z nożyczkami wpadnie :p
 

Koval92

Kapłan
A co z tymi budynkami społeczności elvenar? Od kwietnia trąbili, mieli zacząć pod koniec roku przyznawać w eventach, były głosowania na temat wielkości, bonusów itd... i cisza...
 

DeletedUser

Guest
Do końca roku będą jeszcze dwa ewenty (mały halloween i duży zimowy), mają czas... mnie bardziej ciekawią postępy prac nad czarem renowacji, bo jak na razie to ucichło
 

DeletedUser

Guest
Faaaantaaastyczne zmiany. Wyrobiłem się dzisiaj i mam 4 studnię życzeń.. Ostatnia z najtańszego rogu..taki klik rozpaczy. W sumie to za darmowy Duży Róg Obfitości to ja mogę zrezygnować z tych ikonek.... Mogą mi się stare wyświetlać...
 

DeletedUser3332

Guest
A ja się połasiłem na x2 i utłukłem 6x Placówkę Handlową, zamiast zostawić sobie trochę odłamków na studnię:(
Niby wszystkie eventowe mam, ale ....... studnie tylko jedną :(
Niesmak pozostał :p
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Naiwne pytanie. Studnia od 4 levelu gry rzuca w locie wszystkie towary?? Bo z 1 levelu tylko kamien i drewno z towarow. A wylosowalem 2 i sie zastanawiam czy losowac dalej czy jakis innny budynek stuknac np do 2 zestawu:D.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@ArabellaPrim Z tego, co widzę na tej rozpisce (Day 9), to zależy, w którym rozdziale została wylosowana - t2 w 3, od 4 w górę t3. Przypominam, że nowy rozdział liczy się od zbadania zaawansowanego zwiadu.
Poza towarami studnia daje też inne rzeczy, większość stawia ją ze względu na diamenty, przez które jest warta więcej od jakiegokolwiek zestawu. Zresztą od zestawu prawie wszystko może być lepsze. ;p

A tak na marginesie, Twoje pytanie nie ma związku z aktualizacją i powinno pojawić się w dziale do tego przeznaczonym: pomocna dłoń. Tak na przyszłość. ;)
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Dla diamencikow to mam 2 obecne i 2 z 1 levelu w inventarzu. Ciekawilo mnie czy daje inne towary niz drewno i kamien jak tak to lootne jak bede mial szczescie jeszcze z 2 na zapas do inventarza:d. Przeczytalem poprzedni post i z rozpedu tu napisalem. No i pasuje do tematu o studni i o evencie. Dzieki:d za odpowiedz.
 

DeletedUser1921

Guest
W aplikacji: Brak Wiadomości,Antyczne Punkty Wiedzy działają w jedną stronę;nie można dać komuś do rozbudowy lub nawet wykorzystać u siebie;grafika niby ładna ale brak animacji. Wersja przeglądarkowa działa od d***y strony przy wysokich i średnich ustawieniach wywala z gry. Do dnia dzisiejszego nie ma kasacji nieaktywnych graczy. Ale lepiej się zająć Nową rasę i pierdołami niż funkcjonalnością gry. Widzę,że jest nowa p. Manager Comunity :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3332

Guest
Hmmm..... ten brak animacji na apce mnie zastanawia, bo u mnie wszystko sie rusza na lewo i prawo i bardziej mnie boli brak możliwości wyłącznia animacji :D
 

DeletedUser174

Guest
@Shannqa super, ze dodali opcję utylizacji paczek pw w cudach. Ale mam pytanie. Kiedy dodadzą opcje wiadomości na apce? Brak dostępu na pocztę utrudnia komunikację nie tylko w bractwie, ale i poza nim. Co więcej może prowadzić do niepotrzebnych napięć, bo jak ktoś nie odpisuje na wiadomości to nie wiadomo czy nie ma do nich dostepu czy ma focha i nie chce się kontaktować... na dobrą sprawę żadnej z opcji nie można wykluczyć. Kolega nie odpisywał mi na zaproszenie do bractwa a jak już wysłał odpowiedź okazało sie, ze zaproszenie jest nieaktualne... a nie mógł wysłac, bo korzystał tylko z aplikacji. Takich przykładów mozna podać multum. Stąd moje pytanie: kiedy się to łaskawie pojawi? rozumiem, ze wpadające na siebie ludziki są sprawą najwyższej wagi, ale nad tym też warto by sie pochylić...

a jeszcze mam tez drugie pytanie nie związane z tematem wprawdzie. Masz jakieś przecieki czy w tym roku będzie jeszcze nowa rasa?

edit:
co komu przeszkadzała stara ikonka pw. Była ładna, zgrabna, stonowana, nie biła po oczach ... aż dziw że ta ikonka nie jest różowa. Powinna jeszcze skakać i machac łapkami. Ohyda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@kikimora, w najbliższym czasie niestety nie ma w planach wprowadzenia wiadomości w aplikacji. Propozycja trafiła już do projektantów gry dłuższy czas temu, ale poruszę ponownie ten temat, masz rację, że jest to bardzo potrzebne. Co do nowej rasy, drobny przeciek już się pojawił grze (błąd z grafiką podczas rozbudowy sanktuarium), jednak na razie nie mamy przybliżonej daty wprowadzenia rasy.
 

DeletedUser2015

Guest
Bardzo mi się nie podobają nowe ikony towarów. Stare zdecydwanie były lepsze
 

DeletedUser174

Guest
W tym roku nowej rasy nie będzie. Biorąc pod uwagę terminy wprowadzania poprzednich ras, to kolejna wejdzie gdzieś w lutym.
kiedyś był plan 3 ras na rok, ale z żywiołami wpadli w poślizg, więc plan się rypnął. Pytanie otwarte czy wróca do starego planu czy jednak nie...
Bardzo mi się nie podobają nowe ikony towarów. Stare zdecydwanie były lepsze
potwierdzam. Nowe są okropne. Ikonka pw też jest potworna. Ohyda. Ale pewnie będziemy musieli przywyknąć... cóż tak to juz jest jak się zatrudnia "nowatorskich artystów" ... wyczucia smaku i gustu nie można kupić. ale skoro ktoś to "klepnał"... zresztą nowe ikonki doskonale się wpasowują w nowy trend - przypominam o tej naćpanej pijaczce z ekranu startowego. Szczęście, że często pojawiają sie eventy, więc ćpunka chowa się do szafy. Przynajmniej dzieci nie straszy... to na pomoc przyszły jej ikonki... ewidentnie są jakies radioaktywne
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Skoro jesteśmy w temacie aplikacji i wiemy, że na wprowadzenie wiadomości nie ma na razie co liczyć, to czy wiadomo coś w kwestii:
- braku informacji odnośnie poziomu trudności prowincji (na przeglądarce są i kolory, i opisy - w apce nic, chyba że komuś wystarcza cena zwiadu),
- wrzucania PW w cuda innych graczy (skoro już możemy wrzucać pakiety we własne...)
- skrzynek za pomoc sąsiedzką (występuje tylko w przeglądarce; niby niewiele, ale zawsze coś, np. przy zadaniu na relikty - na apce brak tej funkcji jest równoznaczny z bezużytecznością połowy Latarni/Dzwonnicy)?
nie żeby po ostatnim rebalansie latarni/dzwonnicy ktoś jeszcze trzymał te cuda ze względu na towary...
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Nowe ikony przypominaja grafike z Amigi. Po otwarciu akurat rzucila mi sie ikonka stali w oko i od razu pomyslalem Amiga Duna2:D
 
Do góry