• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.64

  • Rozpoczynający wątek Shannqa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3033

Guest
nom oki tylko to jakoś nie poprawnie napisane
50 many (10h) oki ja rozumiem że po 10h mam 50many
poco mi fakt że produkcja jest 5many/h (godzinę ) jak wraz niewiem ile to zbiera max czasu te 50 many :cool:
(5/h) dla mnie to oznacza że produkcja jest nieskączona trwa wiecznie
to tak jakby w manu było 1000/3h podobnie myśląc po 10h mam ~~ 3333.333....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Po to jest ta informacja żeby było wiadomo ile jest na godzinę, łatwiej wtedy porównać z innymi budynkami. No i jak to nie wiesz ile zabiera czasu? Skoro produkuje 50 sztuk po 5 na godzinę to 50:5=10. A więc 10 godzin, nie może być inaczej
 

DeletedUser3033

Guest
tak ja rozumiem ale jakbym chciał coś wyliczać i porównywać
nie łatwiej napisać 50/10h nom a fakt że to produkuje 5/1h many to chyba oczywiste
ja nie tyle niewiem ile to daje tylko te info są nie czytelne
 

DeletedUser174

Guest
Nie chce sie czepiać ale to są jaja że CM'a niema od środy.. zadajemy pytanie mądrzejsze lub głupsze a ona jest od tego żeby na nie odpowiadać a nie że jej tydzień niema i wszystko żyje sobie swoim życiem.. Nadal czekam na odpowiedz czy na POLSKIM wiki można dodać te tabelki które podał @Nusion
"dobra" zmiana... jakbyśmy czerwony dywan rozesłali to by pewnie częściej bywała... z ze tu szybciej z liścia dostanie to cóż... i chęci brakuje...

@kikimora, w najbliższym czasie niestety nie ma w planach wprowadzenia wiadomości w aplikacji. Propozycja trafiła już do projektantów gry dłuższy czas temu, ale poruszę ponownie ten temat, masz rację, że jest to bardzo potrzebne. Co do nowej rasy, drobny przeciek już się pojawił grze (błąd z grafiką podczas rozbudowy sanktuarium), jednak na razie nie mamy przybliżonej daty wprowadzenia rasy.

pies ogryzł nową rasę. I tak się pojawi - pytanie tylko kiedy. Coraz częście pojawiające sie "przecieki" mogą sugerować że szybciej niż później, ale...
przepraszam, ale brak opcji wiadomości na aplikacji jest jakimś nieporozumieniem. a teraz się jeszcze dowiadujemy ze tego nawet nie ma w planach... żart??? Przecież to podstawa!!! Nie rozumiem...

Skoro jesteśmy w temacie aplikacji i wiemy, że na wprowadzenie wiadomości nie ma na razie co liczyć, to czy wiadomo coś w kwestii:
- braku informacji odnośnie poziomu trudności prowincji (na przeglądarce są i kolory, i opisy - w apce nic, chyba że komuś wystarcza cena zwiadu),
- wrzucania PW w cuda innych graczy (skoro już możemy wrzucać pakiety we własne...)
- skrzynek za pomoc sąsiedzką (występuje tylko w przeglądarce; niby niewiele, ale zawsze coś, np. przy zadaniu na relikty - na apce brak tej funkcji jest równoznaczny z bezużytecznością połowy Latarni/Dzwonnicy)?
nie żeby po ostatnim rebalansie latarni/dzwonnicy ktoś jeszcze trzymał te cuda ze względu na towary...

fanaberie :D
priv powinien juz dawno być! Tak samo jak opcja łapkowania zastosowana w aplikacji powinna być zaserwowana na przeglądarce. ale zamiast spraw podstawowych mamy ujednolicenie ikonek towarów... dyplomacja mi się wyłącza jak o tym pomyślę
Powinniśmy ogłosić konkurs na najbardziej idiotyczną zmianę w ciągu roku i przyznać jakąś spektakularną nagrodę zgniłego jaja albo innego pomidora czy śliwkę-robaczywkę /chociaż te są akurat smaczne... o ile tylko się uda znaleźć bez wkładki :D/


czy ktoś mi wyjaśni ile ja dostanę many po 5h bo to chyba jakaś wyższa matematyka chyba o_O
max limit many mozliwy do uzyskania z budynku to 50. Jego wydajność to 5 jednostek na godz (5/h). Wiele budynków przewiduje wcześniejszy zbiór i tutaj tez masz taką możliwość by nie czekając do końca możesz skubnąć trochę tej many z budynku wcześniej - tutaj taki zbiór jest możliwy nie wcześniej jak 5h od wyzerowania licznika (zbioru)
 

DeletedUser

Guest
@kikimora moim hitem i tak jest błąd animacji wpadania na siebie ludzików, który był chyba głównym powodem robienia jednej z aktualizacji, nie pomnę której a nie mam nerwa by sprawdzać ich historię (daję za to order pomidora)
:)

@hassano a może Drago była mocniejsza psychicznie niż nasz nowa CMka? Niełatwo z nami wytrzymać a polityka firmy jest jaka jest, więc oficjalnie musi jakoś sprzedawać ten pasztet
 

DeletedUser3033

Guest
oki może nie precyzyjnie się wyraziłem mój błąd niepotrzebnie wspomniałem o matematyce dlatego wszyscy próbują mi wyjaśnić ile to ma niechce mi się robić screen chodziło mi oto że pewne info danego budyneczku jest widoczne po jego wybudowaniu a nie przed jego wybudowaniem i na szybkiego takie nieistotne info wprowadza w błąd bo niejest ważne że to produkuje 5/h wierzby mają 186/h ale czas produkcji 15h
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
@Shadows Dragon trochę dziwi mnie to że dopiero teraz w epoce leśnych elfów zaczęło Ci to przeszkadzać, gdzie od początku gry (już w pierwszych stawianych rezydencjach) produkcja jest tak właśnie opisywana (xx/h) ;)
 

DeletedUser174

Guest
@kikimora moim hitem i tak jest błąd animacji wpadania na siebie ludzików, który był chyba głównym powodem robienia jednej z aktualizacji, nie pomnę której a nie mam nerwa by sprawdzać ich historię (daję za to order pomidora)
:)

@hassano a może Drago była mocniejsza psychicznie niż nasz nowa CMka? Niełatwo z nami wytrzymać a polityka firmy jest jaka jest, więc oficjalnie musi jakoś sprzedawać ten pasztet

ja mam dylemat pomiędzy wpadającymi ludzikami a jazdą z ujednolicaniem ikonek. Szczerze nie wiem który jest lepszy...

sory, ale CM właśnie bierze kase za to że ten pasztet sprzedaje. A ze my możemy sobie pogadać ze tego ścierwa nie chcemy to ona musi jeszcze się wiarygodnie podniecać jaki ten pasztet jest apetyczny i smaczny. Obawiam sie że schowanie głowy w piasek nie pomoże... Juz tu taki CM był... Ale to nie mój problem. Jak na razie @Shannqa olewa swoją robotę... tak, na pewno zyska tym uznanie graczy
 

DeletedUser

Guest
@Shadows Dragon trochę dziwi mnie to że dopiero teraz w epoce leśnych elfów zaczęło Ci to przeszkadzać, gdzie od początku gry (już w pierwszych stawianych rezydencjach) produkcja jest tak właśnie opisywana (xx/h) ;)

Ja trochę rozumiem Shadows'a dziś na apce:

- wierzby pokazują w opisie 186/h
- chatka many pokazuje w opisie 2200/doba

niby można przeliczyć ale mogliby to ujednolicić
 

DeletedUser174

Guest
swego czasu wspominałam o tym żeby była informacja o tym ile czasu dany budynek "dojrzewa" do pełnego zbioru. Brak tej informacji jest lekko dokuczliwy
 

DeletedUser

Guest
Chodziło mi bardziej o to że u mnie Chatka pokazuje wartości na godzinę a nie na dobę tak jak napisał BlossomValvi... ;)
Zażartowałem tylko :)
U wszystkich wygląda to tak samo :
1) w szczegółach :
- wartość maksymalna (nie na dobę , chociaż dla chatki akurat maksymalny czas produkcji to rzeczywiście 24 godz)
- w nawiasie produkcja na godzinę

2) w tooltipie
- tylko wartość maksymalna

Przynajmniej jeżeli chodzi o przeglądarkę - tego mobilnego badziewia nie dotykam.
 

DeletedUser

Guest
apka zaczeła działać, łącznie z nowym systemem przechodzenia miedzy światami

- chodzi o opis w chatce pisze 2200/dzień a pod tym pasek 2200/ doba
- natomiast w wierzbach jest ok 186/h i pod tym pasek

https://imgur.com/a/8FxdnSM
8FxdnSM

8FxdnSM
 

DeletedUser

Guest
Może dam jej jeszcze jedną szansę, ale jak mnie znowu wyrzuci po otwarciu i próbie przewinięcia listy powiadomień to już ostatni raz - to się wiesza odkąd pamiętam.
 

DeletedUser

Guest
dla mnie apka to jakieś 5 milionów złota i 50 tysięcy młotków na dobę :) dlatego niemożność korzystania była bolesna musiałem postawić dodatkowy warsztat (zapomniałem że mogłem jechać na czarach.. :p)
 
Do góry