• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.66

DeletedUser174

Guest
  • Zaklęcia - Naprawiliśmy drobny problem z zaokrąglaniem wartości w Zysku Portalu.
@Shannqa po polskiemu proszę. Jakie zaklęcia działają na rasy gościnne?
podpowiedź: pytania są po to by na nie odpowiadać. Za to ci płacą jakbyś zapomniała...


edytowano treść//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
  • Zaklęcia - Naprawiliśmy drobny problem z zaokrąglaniem wartości w Zysku Portalu.
po polskiemu proszę. Jakie zaklęcia działają na rasy gościnne?

Chodzi o szybki bonus z Placówki handlowej lub tego mega cudaka (25% do prod), który otrzymaliśmy na przetestowanie przed poprzednim eventem.
 

DeletedUser174

Guest
Chodzi o szybki bonus z Placówki handlowej lub tego mega cudaka (25% do prod), który otrzymaliśmy na przetestowanie przed poprzednim eventem.
to trochę wyjaśnia temat. Tylko że szybki bonus to nie zaklęcie... żenada, ze cm tak się publicznie kompromituje

@mimia dzięki za oświecenie. Nie pomyślałam o tym :)
 

DeletedUser1220

Guest
A w trąbce info, że 1 listopada jest w poniedziałek! Profesjonalizmu ciąg dalszy.
 

DeletedUser1775

Guest
To nie aktualizacja, to kosmetyka co najwyżej...
 

DeletedUser174

Guest
przy okazji
@Shannqa padło pytanie z mojej strony.
  • Zaklęcia - Naprawiliśmy drobny problem z zaokrąglaniem wartości w Zysku Portalu.
@Shannqa po polskiemu proszę. Jakie zaklęcia działają na rasy gościnne?
.
to że team jest jaki jest nie zwalnia z obowiązku odpowiadania na pytania graczy.

edytowano treść//Urdur
 

DeletedUser3033

Guest
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
co jest gra już zaczyna mnie wnerwiać i to nie przez kiepskie pomysły twórców tylko jej wykonanie
gra mnie okrada z surki i wcześniej myślałem że mi się wydaje ale miałem ponad 100k pyłu i po odświeżeniu okazało się że mam 30k
i dajej ten sam efekt z turniejem cena rośnie z turnieju na turniej a na mapie nic się nie zmienia ani w drzewku już dwa tygodnie
jakaś masakra jak gra mnie wyzeruje z surki to kończę tą męke bo to jest nie do pomyślenia
 

szerep

Zwiadowca
przepraszam, ale moglbys mi to jasniej wylozyc? co to znaczy "cena rosnie z turnieju na turniej"?
 

Hassano

Łucznik
przepraszam, ale moglbys mi to jasniej wylozyc? co to znaczy "cena rosnie z turnieju na turniej"?

A no to że mydlą oczy że jak niema żadnego postępu to ceny negocjacji są stałe a to nie prawda bo co turniej koszty są większe nawet jak sie nie bada nic ani nie podbija prowincji..
 

DeletedUser3033

Guest
nom chciałem coś dodać ale chyba jaśniej się nieda;)
hmm choć nie wiem jak złapać na screen jak mi kosi surke:oops:
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Ponieważ ostatnio na Forum robi się dość nieprzyjemna atmosfera, chciałabym przypomnieć wszystkim kilka zasad dotyczących korzystania z tej strony. Proszę, przeczytajcie to sobie i weźcie do serca aby wszystkim było milej tu zaglądać :)

2. Bądź kulturalny i rzeczowy
  • Pomóż nam utrzymać ład i porządek. Upewnij się, że traktujesz innych z należytym szacunkiem. Nie obrażaj innych użytkowników i pamiętaj, by być kulturalnym. Nie tolerujemy agresji, wulgaryzmów i prowokacji.
  • Raportuj agresywne, obraźliwe posty obsłudze forum, nie odpowiadaj na nie publicznie. Pamiętaj, by odpowiadać na posty w sposób cywilizowany i rzeczowy.
  • Miej na względzie, że wszyscy pochodzimy z różnych środowisk i mamy różne opinie. Poszanowanie tego jest kluczowym w grze!
4. Styl komunikowania się (nie używaj CAPS-locka!)
  • Zanim dodasz post, przeczytaj go uważnie, by uniknąć błędów. Nie pisz wszystkiego przy użyciu CAPS-locka i formułuj pełne zdania. Twój post może być czytany przez setki graczy, w związku z tym upewnij się, że jest zrozumiały.
  • Zabronione jest pisanie postów z uwagami nt. literówek, stylu pisowni itp. Jeśli gramatyka/składnia użytkownika jest tak zła, że post traci sens/kontekst, możesz użyć opcji „Raportuj” i wówczas administrator albo moderator się tym zajmie.
5. Postowanie
  • Unikaj duplikowania postów! Masz dostęp zarówno do opcji „Edytuj”, jak i „Multicytatów”, więc ich używaj.
  • Unikaj powielania tematów! Zanim założysz nowy temat, upewnij się, że już nie ma takiego samego bądź podobnego.
  • By uniknąć powielania argumentów, zwłaszcza w przypadku długich dyskusji, zanim dodasz swój post, zawsze czytaj całość tematu.
  • Cytuj z głową! Cytuj wyłącznie części postu, do których się odnosisz. Wówczas posty nie będą niepotrzebnie długie i inni użytkownicy będą wiedzieć, czego Twoja wypowiedź dotyczy.
  • Nazywaj tematy w taki sposób, by tytuł jasno wskazywał na jego treść. Unikaj używania tytułów niekompletnych bądź odwracających uwagę od zawartych w danym temacie treści niezgodnych z Zasadami. Ponadto zabronione jest tytułowanie tematów w sposób ogólnikowy, np. „pytanie”, „pomoc”, „lol”.
  • Nie zbaczaj z tematu! Pisz posty, które będą związane z tematem. Jeśli nie potrafisz napisać sensownej odpowiedzi, lepiej wstrzymaj się od odpowiedzi (dotyczy to przede wszystkich jednowyrazowych postów typu „lol”, „haha” itp.).
16. Zakończenie
  • Prawo do wolności słowa nie rozciąga się na strony internetowe będące prywatną własnością, jak niniejsza. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania jakiegokolwiek konta i edycji bądź usunięcia jakiejkolwiek treści bez ostrzeżenia.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ze wszystkim się zgodzę ale :
-czy to moja wina że w grze są błędy
-co aktualizacja coś nowego się pojawia mowa o błędach
-czy twórcy gry nie mogą tej gry lepiej testować przed wydaniem aktualizacji
-to co ktoś pisze to jego własna opinia owszem można to napisać na różne sposoby i pewnie każdy robi własną cenzurę tego co pisze
tylko czy to będzie dosłowne wyrażenie czyjejś opinni ?
- nikt też nie będzie pisał że pachnie kwiatkami jak pachnie nom wiecie czym .......
PS:
Odnośnie wzajemnego szacunku to irytująca jest postawa na tym forum tak zwana pomoc przez cenzurę czyjejś wypowiedzi takie zamiatanie pod dywan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
@Urdur do tej pory miałam o Tobie dobre zdanie...

poedytowałaś moje posty bo Ci sie treść nie spodobała.... $%#%OP#_%O#!!!!

a mi sie nie podoba jak cm na nas graczy leje ciepłym moczem

GDZIE JEST ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE?????

a tzw team zamiast odpowiedzieć to co robi? cenzuruje wypowiedzi... bosko! weźcie się kopnijcie w 4 litery i zacznijcie robić za co wam płacą (nikt z was nie pracuje za darmo!, waluta premium to też wynagrodzenie - łatwo je przeliczyć na realne pieniądzie)

a nieprzyjemna atmosferę to sami serwujecie jako team
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Moi drodzy, jak do tej pory staraliśmy się dać wam jak największą wolność wypowiedzi na tym forum. Niestety ostatnimi czasy kilkoro użytkowników nadużywa w swoich postach ironii i sarkazmu obrażając tym innych. Ale największym wyznacznikiem tego, że osoby te przeginają niech będzie fakt iż nie podoba się to zachowanie innym użytkownikom forum i zaczęli oni raportować nam dość sporo postów łamiących regulamin stąd zwiększona ostatnimi czasy ilość edycji i usuwania postów.
Z naszej strony koniec offtopu w tym temacie.
 
Maly offtop z mojej strony.
Sporo w tym racji, co napisal @Hajmdal, ale nie uwazam, ze
gracze sa jedynymi osobami ponoszacymi odpowiedzialnosc za kiepska
ostatnio atmosfere na forum. Prawda, sa osoby, ktore narzekac
beda zawsze i to w dosc napastliwej formie, niezaleznie od okolicznosci.
Mi osobiscie gra sie podoba i pozytywy wciaz przewazaja. Ale...

Sprobuje wytlumaczyc czlonkom teamu, jak to wyglada
z punktu widzenia przecietnego gracza i przecietnego
uzytkownika forum.
W ostatnim czasie jako gracz ma sie po prostu wrazenie,
ze team potrafi byc aktywny wlasnie tylko w formie cenzurowania
czy edytowania postow. Gdyby czlonkowie teamu byli tak samo
aktywni i szybcy w odpowiadaniu na pytania graczy i w niesieniu
im pomocy, pewnie prawie nikomu by to nie przeszkadzalo. Pewien balans
bylby zachowany. Ale nie jest, a to rodzi frustracje.
Stad nasz sarkazm i ironia. Edytowanie i kasowanie
sprzecznych z regulaminem postow to Wasze prawo, ale sluzenie nam
pomoca i informacja to Wasz obowiazek, jesli dobrze to rozumiem.
Robcie i jedno, i drugie, a oprocz nielicznych jednostek pewnie wiekszosc
zwyklych, przecietnych graczy bedzie zadowolona i nie bedzie miala ani ochoty,
ani potrzeby, by pozwalac sobie na sarkazm czy ironie na forum.
Sami czegos nie wiecie, czy nie dostajecie od IG
wystarczajacej ilosci informacji ? To napiszcie to jak ludzie.
Docenimy otwartosc i zrozumiemy, przynajmniej wiekszosc z nas.
Ale ignorowanie naszych pytan czy problemow przy jednoczesnej
wzmozonej dbalosci o "poprawnosc polityczna" nie jest rozwiazaniem i
na pewno nie poprawi atmosfery na forum. Rodzi tylko frustracje.
Jesli rzeczywiscie zalezy Wam na lepszej atmosferze, to sami tez mozecie
cos w tym kierunku zrobic.
Poprawcie swoja polityke informacyjna.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
  • Zaklęcia - Naprawiliśmy drobny problem z zaokrąglaniem wartości w Zysku Portalu.
@Shannqa po polskiemu proszę. Jakie zaklęcia działają na rasy gościnne?
podpowiedź: pytania są po to by na nie odpowiadać. Za to ci płacą jakbyś zapomniała...

pokasować posty było komu
poedytowac posty było komu
pospamować regułkami i frazesami było komu
...
odpowiedzieć na pytanie nie ma komu...

nowa jakość. brawo!


jak sie kasuje konto na forum? czy kasując konto znikną wszystkie posty? nie chcę sobie wstydu przynosić by choćby "wisieć" na takim forum...
 

DeletedUser174

Guest
ponowię pytania:
1/ jakie zaklęcia działają na rasy gościnne
2/ jak skasować konto na forum i jakie są konsekwencje takiego kroku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Witajcie ponownie. Pokasowałam wszystkie posty, które nie dotyczyły tematu aktualizacji 1.66. Tak, znowu to zrobiłam i strasznie mi z tego powodu przykro :( Wierzcie, lub nie, ale to nie jest moim hobby. Chciałabym się jeszcze odnieść do pytań @kikimora :
ponowię pytania:
1/ jakie zaklęcia działają na rasy gościnne
2/ jak skasować konto na forum i jakie są konsekwencje takiego kroku

odp. nr 1. W tekście zarówno angielskim, jak i polskim wkradł się, błąd, jak słusznie zauważyliście. Jak to się stało, tego nie wiem, zostało to już poprawione.
odp. nr 2. W sprawie likwidacji konta na forum musiałabyś @kikimora napisać PW do @Shannqa , link który podał kolega usuwa dane z gry.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, co do aktualizacji, to śmiało piszcie tutaj, offtop niestety będę kasowała. Macie prawo do wyrażania swoich opinii na temat pracy teamu, tylko jeśli chcecie to robić, to proszę założyć do tego osobny temat.
 

visit0r

Paladyn
Witajcie ponownie. Pokasowałam wszystkie posty, które nie dotyczyły tematu aktualizacji 1.66. Tak, znowu to zrobiłam i strasznie mi z tego powodu przykro :( Wierzcie, lub nie, ale to jest moim hobby. Chciałabym się jeszcze odnieść do pytań @kikimora :


odp. nr 1. W tekście zarówno angielskim, jak i polskim wkradł się, błąd, jak słusznie zauważyliście. Jak to się stało, tego nie wiem, zostało to już poprawione.
odp. nr 2. W sprawie likwidacji konta na forum musiałabyś @kikimora napisać PW do @Shannqa , link który podał kolega usuwa dane z gry.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, co do aktualizacji, to śmiało piszcie tutaj, offtop niestety będę kasowała. Macie prawo do wyrażania swoich opinii na temat pracy teamu, tylko jeśli chcecie to robić, to proszę założyć do tego osobny temat.
bylem przekonany ze urdur to facet ^_^
 
Do góry