• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.67

Christo

Rozbójnik
Trochę to słabe, że u nas nie ma craftingu, a na wersji EN pojawił się już. W moim odczuciu jest to lekka kpina z polskiej wersji. Rozumiem, że jeśli coś się wykrzaczyło to może być opóźnienie.. mam jednak nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na to kolejne 2 tygodnie i tym samym nie będziemy "gorszego sortu".

Tylko w wersji EN się pojawił czy też na innych?
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@visit0r jasne ;) Mam wieści co do craftingu :) Na becie i w wersji angielskiej zostało to wprowadzone "na próbę", by uniknąć ewentualnych późniejszych dużych błędów w grze. U nas zostanie to wprowadzone również, niestety konkretnej daty nie znam, ani przybliżonego terminu.
 

DeletedUser

Guest
liczę na te tworzenie. Uszkodzone odłamki run ..
aczkolwiek to spowoduje pewne usamodzielnienie graczy - nie trzeba będzie u sąsiada ładować w jego cuda.
w drugiej kolejności interesuje mnie jeszcze jedno: budynki. Jak będą chciałbym naprawdę móc zdobyć wypasione. Albo brakujące do zestawu. Nawet jakby ich koszt był duży (długo, powoli, drogo - ale bez diamentów). Te które mam (a gram od niedawna) w ekwipunku to są leszcze.
I ostatnia sprawa. Chciałbym by każdy budynek eventowy móc schować z miasta do ekwipunku (powiedzmy za 25 diamentów).
 
Do góry