• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.67

Christo

Rozbójnik
Trochę to słabe, że u nas nie ma craftingu, a na wersji EN pojawił się już. W moim odczuciu jest to lekka kpina z polskiej wersji. Rozumiem, że jeśli coś się wykrzaczyło to może być opóźnienie.. mam jednak nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na to kolejne 2 tygodnie i tym samym nie będziemy "gorszego sortu".

Tylko w wersji EN się pojawił czy też na innych?

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@visit0r jasne ;) Mam wieści co do craftingu :) Na becie i w wersji angielskiej zostało to wprowadzone "na próbę", by uniknąć ewentualnych późniejszych dużych błędów w grze. U nas zostanie to wprowadzone również, niestety konkretnej daty nie znam, ani przybliżonego terminu.

Usunięty użytkownik 3590

Guest
liczę na te tworzenie. Uszkodzone odłamki run ..
aczkolwiek to spowoduje pewne usamodzielnienie graczy - nie trzeba będzie u sąsiada ładować w jego cuda.
w drugiej kolejności interesuje mnie jeszcze jedno: budynki. Jak będą chciałbym naprawdę móc zdobyć wypasione. Albo brakujące do zestawu. Nawet jakby ich koszt był duży (długo, powoli, drogo - ale bez diamentów). Te które mam (a gram od niedawna) w ekwipunku to są leszcze.
I ostatnia sprawa. Chciałbym by każdy budynek eventowy móc schować z miasta do ekwipunku (powiedzmy za 25 diamentów).