• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.67

W koncu jakas przydatna aktualizacja, kopiowanie do tej pory bylo "odrobine" problematyczne ;)
Troche szkoda, ze jeszcze nie wchodzi crafting w Akademii, ale moze to i lepiej. Wole dostac cos pozniej, ale z mniejsza iloscia bledow.
 

Midi67

Rozbójnik
Na becie wraz z aktualizacją 1.67 weszły zmiany w Akademii Magii i było to już dość dawno temu - dlaczego pominięto wprowadzenie zmian wraz z tą aktualizacją dla normalnych serwerów?
 
Na becie wraz z aktualizacją 1.67 weszły zmiany w Akademii Magii i było to już dość dawno temu - dlaczego pominięto wprowadzenie zmian wraz z tą aktualizacją dla normalnych serwerów?
Powodem moze byc to, ze crafting jest jeszcze zbyt niedopracowany (a jest, na becie jest z tym kilka problemow). Dotychczas buble i bledy z bety trafialy do nas w prawie niezmienionej formie, wiec to chyba dobrze, ze tym razem jest inaczej.
 

DeletedUser174

Guest
kopiowanie wymiata bez dwóch zdań.

z żalem przeczytałam o zmienie ikonki jedwabiu... czyli teraz nad moimi ślicznymi motylkami (fabryka jedwabiu) będzie wisieć tylko zwykła szmata zamiast zgrabnego zwoju jedwabiu :( to smutne... sama ikonka jest ohydna

a najbardziej to mnie ciekawi kwestia cm... kolejny temat generowany automatycznie,,, hm ... zastanawiające... czyżbyśmy nie musieli jednak czekać pół roku na zmiany? ciekawe jak się sytuacja rozwinie...
 

DeletedUser80

Guest
Poprzednio położyłem to na karb nieuwagi, pośpiechu czy co tam. Myślałem że to jednorazowy błąd.
Ale nie, wygląda że to na stałe.
A chodzi o nazwy tematów w informacji o aktualizacji a konkretnie o ostatnią.
Do wersji 1.65 używano określenia aplikacja ale od 1.66 ktoś nie przetłumaczył i mamy mobile.
Niby drobiazg ale mi przeszkadza.
 

DeletedUser174

Guest
Do wersji 1.65 używano określenia aplikacja ale od 1.66 ktoś nie przetłumaczył i mamy mobile.
Niby drobiazg ale mi przeszkadza.
jak wiadomość jest tłumaczona automatycznie to nie ma co się dziwić... no chyba, ze jest tylko tłumaczona na kolanie bez najmniejszej refleksji. Masz rację, niby drobiazg...

drugi drobiazg to mnie nurtuje pytanie czy leci z nami pilot? Czy ktoś z obsługi może nam wyjaśnić co się dzieje?
. na marginesie dlaczego bot podaje info a nie jak zawsze CM?
wiadomość o aktualizacji trudno jest nazwać przypadkiem. @Shannqa już oficjalnie abdykowała?
 

visit0r

Paladyn
jak wiadomość jest tłumaczona automatycznie to nie ma co się dziwić... no chyba, ze jest tylko tłumaczona na kolanie bez najmniejszej refleksji. Masz rację, niby drobiazg...

drugi drobiazg to mnie nurtuje pytanie czy leci z nami pilot? Czy ktoś z obsługi może nam wyjaśnić co się dzieje?

wiadomość o aktualizacji trudno jest nazwać przypadkiem. @Shannqa już oficjalnie abdykowała?
oficjalna abdykacja = 0 kasy, bot odwalajacy panszczyzne = kasa za nic nie robienie ;)
 

DeletedUser32

Guest
CM wersji Polskiej obecnie przebywa na urlopie.
Podczas nieobecności CM-a informacje są przekazywane przez konto InnoGames.
 

Christo

Rozbójnik
W końcu coś pożytecznego. Kopiuj i wklej.. W końcu!

CM wersji Polskiej obecnie przebywa na urlopie.
Podczas nieobecności CM-a informacje są przekazywane przez konto InnoGames.
Dlaczego nic o tym nie wiemy? A ten urlop to długi okres czasu? Od dłuższego czasu pytania lecą na forum i zero odpowiedzi. Myślę, że takie info jak urlop CM powinno być na forum, aby nie dochodziło do takich sytuacji jak teraz (pytamy i zero odpowiedzi).
 

DeletedUser2017

Guest
A tam czepiacie się przynajmniej jest informacja o aktualizacji i do tego wnoszącej w końcu coś dobrego do gry a czy to bot tłumaczy czy CM co za różnica :D
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Urlopy w teamie były, Drago też bywała na urlopie, tylko tego nie zauważaliście. Nie ogłaszamy naszych urlopów na forum, tak jak nie ogłasza się kiedy ma wolne naczelny w gazecie. Czujecie taką potrzebę? Może to da się zrobić...
Co do nie wdrożenia nowej funkcji w Akademii Magii - prawdopodobnie w naszej wersji językowej coś nie zagrało i to co pojawiło się na becie czy w wersji angielskiej, u nas pojawi się później.
Na "mobile" w ogłoszeniu postaramy się zwrócić uwagę następnym razem ;)
 
Co do nie wdrożenia nowej funkcji w Akademii Magii - prawdopodobnie w naszej wersji językowej coś nie zagrało i to co pojawiło się na becie czy w wersji angielskiej, u nas pojawi się później.
Jestem troche skolowany. Na forum EN release notes wersji 1.67 byly dokladnie takie same, jak u nas (ani slowa o nowym zakleciu), ale mimo to wraz z ta aktualizacja crafting jednak tam wszedl... Coz, przekonamy sie jutro, czy przyjdzie nam na to poczekac :)
 

visit0r

Paladyn
Jestem troche skolowany. Na forum EN release notes wersji 1.67 byly dokladnie takie same, jak u nas (ani slowa o nowym zakleciu), ale mimo to wraz z ta aktualizacja crafting jednak tam wszedl... Coz, przekonamy sie jutro, czy przyjdzie nam na to poczekac :)
a może crafting po cichaczu wejdzie i nikt nie ma o tym info :)
 

DeletedUser174

Guest
a może crafting po cichaczu wejdzie i nikt nie ma o tym info :)
wcale by mnie to nie zdziwło. Nawet byłoby bardzo rozsądnym zagraniem. Jakby sie pojawiło ogłoszenie natychmiast byłaby fala pytań i wątpliwości. A tak pozostaje nam gdybanie. A prawda pewnie jest taka, ze z "przecieków" to nie za bardzo jest na co czekać. Chociaż od strony graficznej przedstawia się interesująco.
 
Do góry