• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.68

DeletedUser174

Guest
chcą naprawić dużo błedów z przygoda bractw... czy to znaczy że powinniśmy się bać, iż niebawem nas znowu "uszcześliwia" ?

a swoja droga po co mamy tu zadawać jakiekolwiek pytania jak nie ma komu na nie odpowiedzieć?
 

Sorcha

Rycerz
@Ethel jak to jest większość, jeżeli nie wszyscy nie lubi Przygód Bractw, (niektórzy nawet narzekają na nagrody), a i tak je robią? Jakiś fenomen, one uzależniają czy jak;)? Raz się wciągniesz jesteś stracony;)!!
 

DeletedUser3033

Guest
aj nom już dajcie spokój z przygodami i eventami wczoraj to normalnie przechwaliłem gre że mi płynnie chodzi jak zaczęło mulić to 30 łapek pół godziny klikałem :mad::oops::cool:
a dzisiaj powtórka z rozrywki jak zombi z ADHD z przyciskiem w ręku ja przed kompem z myszą w ręku klik............................................................kilk.............................................................................................kilk..........................................:oops:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Ethel jak to jest większość, jeżeli nie wszyscy nie lubi Przygód Bractw, (niektórzy nawet narzekają na nagrody), a i tak je robią? Jakiś fenomen, one uzależniają czy jak;)? Raz się wciągniesz jesteś stracony;)!!
Nie :) 90% uczestnikow nie ma na to najmniejszej ochoty, ale wystarczy, ze zaangazuja sie 2-3 osoby,
a reszta wlacza sie z poczucia lojalnosci. Glupio tak siedziec i patrzec, jak kilka osob sie meczy i nawet palcem
nie kiwnac... ;) Szlag Cie trafia, od klikania fiola mozna dostac, ale zaciskasz zeby i klikasz twardo, jakby to byla
najfajniejsza rzecz na swiecie. I jakby ta klikanina byla cokolwiek warta. Efekt jest taki, ze prawie nikt nie chce
tego robic, prawie nikomu nie sprawia to przyjemnosci, a i tak sie klika owczym pedem, no bo jakze to tak
opuscic braci i siostry w potrzebie ? A bracia i siostry mysla tak samo i w efekcie klikaja prawie wszyscy :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Niestety Przygody Bractw to jedyna formy gry zespołowej w Elvenar.

Więc jakby nie były nużące, głupie i nieopłacalne to ta część graczy, która w grach multiplayer szuka nie tylko rywalizacji, ale także działania w zespole i osiągania wspólnych celów będzie je robić.

Ukończenie przygody wymaga pewnej koordynacji działań i tak naprawdę buduje komunikację i wspólnotę w bractwie, a przy dobrej koordynacji nie musi to być tak kosztowne ani żmudne, jak się większości wydaje (aczkolwiek za wymyślenie browarników to bym komuś chętnie dał w pysk)
 

DeletedUser3332

Guest
Wiec moglibyśmy sie nawet wziac za klikanie tych odznak, ale........ za takie nagrody jak były ostatnio to szkoda było sie w ogóle logować :)
 

Sorcha

Rycerz
Nie :) 90% uczestnikow nie ma na to najmniejszej ochoty, ale wystarczy, ze zaangazuja sie 2-3 osoby, a reszta wlacza sie z poczucia lojalnosci. Glupio tak siedziec i patrzec, jak kilka osob sie meczy i nawet palcem nie kiwnac... ;) Szlag Cie trafia, od klikania fiola mozna dostac, ale zaciskasz zeby
Co prawda to prawda, najważniejsze rzeczy z którymi, nie sposób się nie zgodzić są w cytacie powyżej. Ja szanuje lojalność i tak jak @chris07070707 napisał, głupio jest jak 2-3 osoby już się zaangażowały to i ty się dołączasz w sumie może zbierze was się 5-6 osób, czasem tych samych, czasem nie, czasem jak ktoś może to pomoże;)! Ale co z resztą Bractwa, które liczy ponad dwadzieścia osób, a jeśli patrzeć po narzekaniach to pewnie ze świecą szukać takiego gdzie wszyscy biorą udział :rolleyes:? Połowa w niektórych Bractwach "jest kiedy jest" to co jeszcze wymagać aktywności w Przygodzie, nieprawdaż? A tak miło by było jakby jeden robił jedne odznaki, drugi inne i wtedy by było wiadome, że jak jest taka mała specjalizacja, jak na przykład trasę wybierać!
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Sorcha A to się akurat da zrobić przy nawet minimalnym zaangażowaniu, o ile tylko znajdzie się osoba chętna poprowadzić i zająć się organizacją - poświęcić na to więcej czasu niż inni. Nie musi to być jedna osoba, może ich być więcej, aby tylko wiedziały, co robić, i to robiły. Podczas ostatniej Przygody na becie byłam w Bractwie, które miało arkusz-magazyn i bardzo dobrze to działało. Jak chcesz, mogę na pw podesłać podgląd.
 

Sorcha

Rycerz
@Sorcha A to się akurat da zrobić przy nawet minimalnym zaangażowaniu, o ile tylko znajdzie się osoba chętna poprowadzić i zająć się organizacją - poświęcić na to więcej czasu niż inni. Nie musi to być jedna osoba, może ich być więcej, aby tylko wiedziały, co robić, i to robiły. Podczas ostatniej Przygody na becie byłam w Bractwie, które miało arkusz-magazyn i bardzo dobrze to działało. Jak chcesz, mogę na pw podesłać podgląd.
Chętnie zobaczę, jeśli można. W majowej przygodzie robiłem to w arkuszu kalkulacyjnym, ale teraz takie nagrody, że się odechciewa i idę na żywioł, no może kilka notatek w notesie na bieżąco. Może dlatego że mam mniej miejsca na dodatkowe warsztaty i manufaktury. Bo taki niezbędnik niebonusowy to już u mnie stoi na stałe. Wciśniesz w kąt i czeka od przygody do przygody, albo od eventu do eventu. nie ryzykuję braku miejsca (jakbym stawiał przed i usuwał po wykorzystaniu).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
w opisie aktulki jest cała masa błędów. A ja mam pytanie kiedy wreszcie zostanie naprawiony błąd z błędną datą w powiadomieniach/wiadomościach. tak wiem że wpadające na siebie ludziki czy błąd animacji to sa błędy krytyczne, ale jednak ten może nie ma wpływu na rozgrywkę, ale jest upierdliwy

tutaj przydałoby się wstawić @nick... jako adresata pytania. Pojawia tylko pytanie do kogo zaadresować pytanie jak najbardziej aktywny na forum jest bot :/ paranoja

jedyna korzysć z braku ekipy jest taka, że nie ma głupich wypowiedzi od teamu. czy tylko mi się wydaje czy jakoś zrobiło się "normalniej"? żeby nie powiedzieć przyjemniej...
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@kikimora nie mogę powiedzieć kiedy błąd z datą zostanie naprawiony, bo nie mamy jeszcze na ten temat żadnych informacji.
...a że przyjemniej się zrobiło na forum, to przecież głównie Wasza zasługa... ;)
 

DeletedUser3033

Guest
hmm gdzieś wyczytałem że naprawiono animacje z rezydencjami o_O
f280a20f21992.jpg.html
- https://zapodaj.net/f280a20f21992.jpg.html

PS tak tylko podałem jeden z błędów w grze ale biorąc pod uwagę jak to jest naprawiane to niech tak zostanie ta animacja tak już przez pół godziny ale jak odświeżę to się samo naprawi tak że ja nie jestem zwolennikiem kolejnej aktualizacji :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
Najpierw zadam pytanie:
Kiedy biędzie można badać cuda innych graczy,bo w pb to jest bardzo potrzebne(Aplikacja)?
Kiedy będą wiadomości prywatne(aplikacja)?
Kiedy Chat będzie normalnie działał(Aplikacja)?
Kiedy zaczniecie słuchać graczy odnośnie wad tej gry?
Kiedy będzie filtrowanie u kupca np.:bractwo(Aplikacja)?
Kiedy do jasnej ciasnej nie aktywni graczy,którzy zamulają grę na maxa będą usunięci.?
Kiedy będzie można zmienić nazwę miasta(aplikacja)?
Naprawiacie pseudo błędy,a o głosach graczy zapominacie. Ale wam chodzi tylko i wyłącznie o kasę i pseudo statystyki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
@kikimora nie mogę powiedzieć kiedy błąd z datą zostanie naprawiony, bo nie mamy jeszcze na ten temat żadnych informacji.
...a że przyjemniej się zrobiło na forum, to przecież głównie Wasza zasługa... ;)

błąd z datą ma juz taką brodę że go pod nia nie widać nawet! nie możesz powiedzieć kiedy? to podpowiem: nigdy! bo o wiele ważniejsze są wpadające na siebie ludziki
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/błąd-datownika-w-wiadomościach-prywatnych-18846.3100/
wymowny jest ostatni post...
W ubiegłym roku pisałem na ten temat do suportu, odpowiedzieli, że problem jest im znany i pracują nad tym. Póki co nic się nie zmieniło
czy to wymaga komentarza?

@Urdur
a co do atmosfery to raczej "zwykli" użytkownicy są przeważnie ci sami, a nawet tacy sami. Zabrakło w tej układance tylko jednego elementu. Zgadniesz jakiego? Jak znajdziesz różnicę będziesz wiedzieć co tak naprawdę psuje atmosferę na forum. Jak juz to odkryjesz moze nawet podzielisz się tą uwagą z resztą zespołu i mądrzejsi będziecie móc zaradzić problemowi "brzydkiego powietrza". Aż jestem ciekawa wniosków końcowych... i efektów
 

DeletedUser3665

Guest
Co prawda to prawda, najważniejsze rzeczy z którymi, nie sposób się nie zgodzić są w cytacie powyżej. Ja szanuje lojalność i tak jak @chris07070707 napisał, głupio jest jak 2-3 osoby już się zaangażowały to i ty się dołączasz w sumie może zbierze was się 5-6 osób, czasem tych samych, czasem nie, czasem jak ktoś może to pomoże;)! Ale co z resztą Bractwa, które liczy ponad dwadzieścia osób, a jeśli patrzeć po narzekaniach to pewnie ze świecą szukać takiego gdzie wszyscy biorą udział :rolleyes:? Połowa w niektórych Bractwach "jest kiedy jest" to co jeszcze wymagać aktywności w Przygodzie, nieprawdaż? A tak miło by było jakby jeden robił jedne odznaki, drugi inne i wtedy by było wiadome, że jak jest taka mała specjalizacja, jak na przykład trasę wybierać!

A widzisz a w naszym bractwie jest 25 osób i wszyscy biorą udział czy to w turnieju czy w PB
 

DeletedUser1775

Guest
A ja z innej beczki... Aktualizacja była, ale w mojej trąbce zero, nawet więcej kilka poprzednich wiadomości w niej nie ma... Zapowiedzi eventu też brak... Nie żebym trąbkę wielbiła, ale i wcześniej bywało, że milczała, choć nowości były i gdyby nie to, że bywam na forum, ominęłoby mnie ;)
Teraz mam tam tylko info o nagrodach z antycznych cudaków...
OK, śmialiśmy się z trąbki, ale skoro jest, to czemu nie działa????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1921

Guest
A ja z innej beczki... Aktualizacja była, ale w mojej trąbce zero, nawet więcej kilka poprzednich wiadomości w niej nie ma... Zapowiedzi eventu też brak... Nie żebym trąbkę wielbiła, ale i wcześniej bywało, że milczała, choć nowości były i gdyby nie to, że bywam na forum, ominęłoby mnie ;)
Teraz mam tam tylko info o nagrodach z antycznych cudaków...
OK, śmialiśmy się z trąbki, ale skoro jest, to czemu nie działa????
Notka kiedy będzie event jest w opisie w aktualizacji aplikacji. Ale faktycznie od aktualizacji 1.66 nie ma żadnych wzmianek o aktualizacjach.
 
Do góry